Statistiky zápasu

Střely celkem

20

12

Střely na bránu

11

4

Rohových kopů

14

5

Faulů

7

15

Sp*rs: Lloris, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Dier, Wanyama; Son, Eriksen, Alli; Kane.

Subs: dalších 7 slepic

Arsenal: Cech, Gabriel, Kosielny, Monreal, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Xhaka, Gibbs, Ozil, Alexis, Giroud

Subs: Ospina, Holding, Bellerin, Coquelin, Iwobi, Welbeck, Walcott

Komentáře

 1. Pedro Sanches (karma: 5424) #1

  píšu až s odstupem, protože jsme to musel opět pořádně rozdejchat.. jako tohle už je fakt zlej sen.. Arsene je naprosto tragickej a nic se neděje.. Pokud to půjde takhle dál, přivede ten tým k průměru ligy a těžko se z toho budeme už dostávat.. jako hra, kterou předvádíme je naprosto katastrofální. nulové nasazení, nulová myšlenka, prostě nic.. za co je ten trenér placený, když tým je absolutně nepřipravenej??

  Je třeba udělat co nejdřív změnu a začít budovat novej tým.. hodně bych se divil, kdyby alexis s mesutem prodloužili smlouvu.. navíc lolo už není nejmladší, stejně tak nacho a na santiho už se do budoucna také nemůžeme spoléhat.. nebránil bych se alexise a mesuta pokud za nás nechtějí hrát prodat a nakoupit nějaké mladé pušky.. především bych ale změnou ve vedení..

  • Kraken.kraken11111 (karma: 0) #1

   Arsene psychicky nezvládá, trochu mi připomíná ty gamblery, kteří jenom hází mince do automatu, všechno na náhodu. Neví, co dělat… je zoufalej…. je jako raněný jelen, který čeká na konec sezóny jako na smilování. Myslí si, že léto bude dlouhý a na všechno se zapomene. Je pravda, že fanoušci Arsenalu budou na stadion chodit stále, nejsou totiž moc nároční a neumí svou nespokojenost dokázat činy … max tak tlachají na internetu. Ale aby zatlačili na toho americkýho „mustache mamrda“ tam, kde ho to nejvíc bude bolet (vstupné ze zápasů na stadionu) … to ne.

   Takhle to dopadá, když se střetne naprosto nekompetentní vedení s nekompetentním managerem.

   Já bych ještě zašel k rozboru Wengera a jeho kariéry u nás. Podle mě se neprávem neskutečně přeceňuje a podceňuje zároveň… a v obou případech neprávem. Zní to jako veliký paradox, ale řeknu, proč si to myslím.

   Wenger to neměl jednoduché a držel nás v TOP4 dlouhé roky, neměl dostatek finančních prostředků, dalo by se říct, že těžil z minima maximum, i když ambiciozní fanoušci to neocení. V tom je hrozně podceňovaný, tu firmu vedl dobře i v nelehkých obdobích. Na druhou stranu …. dámy a pánové …. je hodně přeceňovaný za éru, když s námi vyhrával tituly v PL. 1) zdědil zdravé anglické jádro a legendární obranu… a toto jádro a obrana se spojila s jeho wonder nákupy…. díky tomu dělal trofeje. 2) pak přišla další generace a udělal unbeaten …. úžasný počin, ale tehdy se PL nedala v náročnosti srovnávat se současnou PL (troufám si to tvrdit i navzdory faktu, že anglické týmy v posledních letech nejsou tak úspěšné v LM). Takže zkrátím to, Wenger měl hrozné štěstí na načasování příchodu do Arsenalu, přidal i své know-how a výsledkem byla úspěšná éra, která je však i velikým dílem jeho předchůdců a rovněž i Davida Deina ! Jeho předešlé týmy měly lepší obranou činnost, jenom díky tomu, že tam byli legendární obránci typu Adams, Dixon atd. Takže nenahlížel bych na toho člověka ani jako na Boha….. ani jako na úplného lempla (ač jeho poslední kroky tomu odpovídají). Ten člověk zkrátka udělal hodně dobrých kroků, ale hodně toho posral. Ale jsme jenom lidi, to by se nevyhlo nikomu, když někdo sedí zadkem na jednom místě tak dlouho, tak zkrátka ten nadhled odezní a ty chyby se budou kupit. Nesouhlasím s tezí Guardiolo o tom, že trenér by měl u klubu zůstat max. 3 roky, ale na druhou stranu, není zdravé, aby zůstal tak dlouho jako Wenger. Logicky to pak vede ke snížení úspěšnosti. Snad jedině SAF byl schopný bojovat efektivně s časem, ale to už je jiný příběh.

   • Martin (karma: 0) #1

    Musim rict, ze si me dost zaujal a popsal spravne fakta. Prirovnal bych to k ere Brucknera, ktery taktez mel hroznou kliku na hrace. Tenkrat, kdyz se vratil po odmlce k narodaku tak uu nepredvedl zhola nic. Zkratka souhra nahod a okolnosti ho privedla ke slave. Dnes uz zadny Nedved, Poborsky, Rosicky, Baros a jim podobni nejsou, cest vvyjimkam. Cesky fotbal tehdy zazil jedinecnou eru skvelych hracu a Bruckner byl u toho. Wenger taktez…i kdyz wenger drzel mancaft i bez ,,nejlepsiho,, ale potom shorel jak papir.

   • Tommique (karma: 70) #1

    Nesouhlasím s tím, že Wenger „měl štěstí“ a správně načasovaný příchod. Je hodně zcestné totálně zazdit to, že minimálně v období 2002 – 2010 (cca) se tu hrál nejatraktivnější fotbal v celé Evropě a ke konci tohoto období i s totálním low cost týmem. Záloha Hleb – Rosa – Flam – Fabre válcovala všechno, co jí přišlo pod nohy. A tohle nebyli hráči, které Wenger zdědil. Já jsem možná extrém, čas na Arsenal jsem hledal kvůli atraktivitě herního projevu (teď už je to i těžko představitelné, vím…), na nějaké trofeji mi zas až tak nezáleželo, možná proto, že jsem viděl, jaké opatření se kvůli Emirates zaváděla…Já už AW posílám do důchodu cca 4 roky a z aktuální situace je mi hodně smutno, ale napsat že „měl štěstí“…sorry, ale ne…

    • Kraken.kraken11111 (karma: 0) #1

     Tak nyní vytrháváš z kontextu. Já jsem nikde netvrdil, že to byla jenom otázka štěstí (zmínil jsem i Wengerovo know-how například), i když štěstí v tom roli hrálo, jelikož štěstí mít musíš.

     1) bez Davida Deina by nepřitáhl tolik hráčů důležitých pro vítězství v PL v našem nejúspěšnějším období

     2) to anglické jádro, které podědil zkrátka bylo mimořádně důležité pro jeho první tituly

     3) nedávej dohromady období 2002 – 2010…. rozděluj to období na 97-2004 a pak třeba 2005 – 2010. Jelikož někdy kolem roku 2006 pomalu začali mizet ti hráči anglického původního jádra a rovněž i David Dein následně opustil klub.

     4) např. v sezoně 2007/2008 jsme hráli krásnej fotbal, ale co ta šílená LABILITA mužstva, která je mimochodem typická i pro současný AFC? Navíc kolikrát to, zas taková krása na pohled nebyla. Měli jsme několik krásných zápasů, ale bylo i mnoho zápasů, kdy jsme hráli pouhou házenou. Nejatraktivnější fotbal jsme hráli např. 2003/2004. Ono atraktivita fotbalu je čistě subjektivní věc. Radši ohromnou sílu v přechodové fázi (2003/2004), než mnohdy neúčelné šmrdlání až do kuchyně (2007/2008).

     To, že řeknu, že měl štěstí je neoddiskutovatelný fakt. Jenže v příspěvku nahoře jsem rovněž dodal, že nejenom, že měl štěstí na původní kostru týmu, kterou spojil s novými hráči + zákulisního čaroděje Davida Deina, ale přidal i své know-how v podobě zdravé stravy atd. Nicméně takticky na tom byl již tehdy průměrně, není pro to žádné překvapení, že v LM jsme si vždy i v dobách největší slávy brutálně vylámali zuby, i přes ten mimořádně silný tým postavený kolem Vieiry, Henryho, Berkampa, Pirese, Keowna, Sola, Kola a dalších.

     Seběhlo se mnoho okolností, díky kterým vznikla legenda AW. Nemá smysl Wengera hanobit (já ho v příspěvku nahoře i ocenil), ale nemá smysl si ho idealizovat a obdivovat. To kam se Arsenal dostal, NENÍ A NIKDY NEBUDE jenom jeho zásluha. Má na tom zásluhu mnohem víc lidí, než jenom AW…… a přehlížení tohoto faktu je plivání na dalšší zaměstnance v klubu, které nepřipustím a neuznám… NIKDY.

     • Tommique (karma: 70) #1

      Nemyslím si, že to vytrhávám z kontextu, jen podtrhuju to Tebou napsané know – how. Ani nijak nevyvracím další body. Ale pokud herně dominuješ, nemůže to být jen otázka štěstí. Nezpochybňuju ani vliv D.Deina a už vůbec styl, jakým Arsenal dominoval – naopak, přesně jsi rozdělil dobu – od přechodové fáze až po snahu dominance na míči. Období jsem napsal proto, protože to tak dle mého bylo, bez ohledu na to, jakým stylem se Arsenal prezentoval, jakým hrál. Všechno jsou to spojené nádoby – doba, D.Dein, (ne)připravenost ostatních, kvalita hráčů. Všechny tyto elementy ale Wenger spojil dohromady – sám o tom píšeš – okolnosti – a jak říkám, já Arsenal začal mít rád proto, jak hrál. To že jede nějaký unbeaten run jsem si v první momenty ani neuvědomoval. Jde o to, že i když nemám rád, když někdo přehnaně žije z minulosti, že Wenger už tu 3-4 roky neměl být, že nedokázal zachytit nové trendy, ať už se to týká taktiky, rozestavení, nebo vůbec výběru hráčů(což BTW já považuju za stěžejní), tak nemám rád, když mu někdo upírá kredit za to, že tu něco vybudoval. To že to tu teď sám podrobuje destrukci snad vidíme všichni, ale to už je jíná story. A když tak zmiňuješ to tolik potřebné štěstí, tak já dodám jedno svoje oblíbené pořekadlo : štěstí přeje připraveným. A to Wenger v mnou zmíněném období byl.

      |
   • Boby (karma: 860) #1

    Nehovoríš zle,ale ja tam vidím trošku demagógie ;o)…to akože teraz na koniec,budeme všetko zľahčovať a dehonestovať?
    AW zdedil bandu ochlastov,ktorých dal behom prvého roka dokopy,a nasledujúcu sezónu dal s nimi titul…to,čo píšeš nižšie je tiež trošku zavádzajúce, pretože z toho zdedeného jadra-Adams,Bould,Keown,Winterburn,Dixon,Parlour,Merson,Platt,Wright,začali títo hráči odchádzať skôr,pri druhom titule zostali-Adams,Keown,Dixon,Parlour,a do unbeaten sezóny už len dvaja-Keown a Parlour…ostatní boli postupne nahradení hráčmi ako-Sol,Kolo,Cole,Eboué,Laurén,Petit,Overmars,Ljungberg,Henry,Pirés atď….a hej zostali mu ešte postarší Bergkamp a mladý Vieira…to čo s nimi všetkými dokázal,bolo jeho know-how!A nie,Účka,Pool,Leeds,či Newcastle,a ani kriesená Chelski,neboli vtedy slabým odvarom,iba ešte nebol taký tlak peňazí…
    Nepopieram jednu podstatnú vec,že za všetkým stál D.Dein.Nakoniec,on si vybral a presadil AW,mohli priviesť kohokoľvek…on stál za mnohými skvelými nákupmi hráčov, ktorých si AW vybral…taktiež stál za rozvojom Highbury,a bol pri výstavbe nového štadióna…bol naším pojítkom s FA…preto by som rozdelil pôsobenie AW na éru do Deina,a éru po Deinovi…prelomový rok bol pre mňa 2006,keď sme nezískali titul v LM/škoda,že Paddy nezostal ešte ten jeden rok…/,a Deina začali vyštvávať z klubu…naše ambície akoby odišli s ním,a skončila úspešná éra,ale napriek tomu si nemyslím,že AW mal len šťastie,a ku všetkému prišiel ako slepé kura k zrnu…ja mu vzdávam hold,aj za to „konzistentné“ obdobie po Deinovi,avšak uznávam,že mu posledné roky ušiel vlak,a po poslednom FA cupe,malo dôjsť k jeho výmene…najväčšiu vinu a zodpovednosť nesie vedenie „firmy“,je potrebné zmeniť aj to,a ak sa vrátim ešte k Deinovi,on bol obrovský vizionár,a možno by stálo zamyslieť sa nad tým,prečo predal svoje akcie klubu,práve Usmanovovi…

    • Kraken.kraken11111 (karma: 0) #1

     Já si myslím, že to na nás nebude mít žádný vliv v FA Cupu. Jelikož když hrajeme s Chelsea, tak i přes naši skvělou formu jsme od nich v minulosti dostali řádně naklepáno. Wenger na Conteho nemá takticky, my to ztratíme už před nástupem na hřiště v hlavách spíš. Vůbec bych to neřešil, jestli půjdeme na Chelsea s deseti zápasovou snurou winu nebo lostu…. papírové předpoklady se vždy v zápasech s nimi bohužel mazaly … naneštěstí pouze s výjimkou dvou pravidel … a to že Drogba dá gól a Chelsea vyhraje.

     Zkrátka musíme to zkusit nějak uhaluzit, mít štěstí na odražený míče, dát nějakej gól (musíme dát gól jako první!) a pak to zavřít a hrát na brejky. Neexistuje žádný další „ale“ nebo „kdyby“.

 2. Lukáš Bielik (karma: 2789) #1

  vcera som mal narodeniny a tak som bol na cirque du soleil a aj ked mi to 2x zavybrovalo tak som si vysledok pozrel az po skonceni predstavenia(nechcel som si pokazit krasny kulturny zazitok)cca niekedy v 80´min..a viac menej som to cakal takze som nebol s nicim prekvapeny kedze som videl zostavu a v nej 9 bezduchych hracov + vsadebol Ramspard…dnes som si prezrel len nejaky 10 min zaznam sanci Sliepok (co sa nas tyka vraj nebolo co ukazovat) a tu je moj nazor na toto vsetko:
  Som fanusik od 1999 a zazil som s Arsenal krasne a dobre ale aj zle okamihy…..ale takychto 10 posranych ludkov v dresoch Arsenalu som este nevidel behat vikend co vikend…po zapase so Stoke v Decembri 16 … prisiel Everton a prehrali sme a na plnej ciare nas Everton znicil a doslovo nas k nicomu nepostil..vtedy som si povedal toto vobec nebol Arsenal….nasledoval Bornemouth a uzastny 2 polcas(3:3) 1 radsej nekomentujem ,…v tom druhom som videl hrat Arsenal s tuzbou po vytaztve….ale bohuzial to bol jediny zapas(polcas) na dlhu dobu a ja som do dnes nevidel jeden zapas v ktorom by sme dominovali….
  dalej: bolo sice pekne a viacerych na potesilo ze nas ´´Taktik´´ presiel na 3-4-2-1 ale na predvedenej hre sa doslova nic nezmenilo….myslene tak ze HOVNO sme hrali predtym a HOVNO hrame aj teraz a najhorsie natom je ze zostava bola jasna uz vo svrtok…tak tajne som dufal ze nastupime 4-3-3 s Alexisom na hrote a troska prekvapime a potrapime hlavu Pochettinovi ale co uz s Wengerom len raz za sezonu……
  na zaver: proste som strasne sklamany a smutny a ja uz nevladzem na toto pozerat a asi mam troska ine naroky na Arsenal ako ostatni ale ja som od decembra nevidel jeden jediny krat hrat Arsenal ale len kopu Hovienok v drese Arsenalu ………WENGER OUT

  • mc1897 (karma: 175) #1

   Podla mna sa zmenou na 3-4-3 hra zmenila.

   Zmenila sa pri:
   1. rozohravke vzadu, uz ide minimum lopt az na Cecha
   2. umoznuje efektivnejsi pressing, kedze jeden zo stoperov si moze dovolit bez vacsieho rizika vystupovat proti rozohravke na CF – a Kos, ale aj Gabs to robia dobre
   3. takisto sa zmenila istota timu pri obrane brejkov, Vardy bol totalne vynulovany na brejky

   Ale nezmenila sa velmi hra vpredu. Wingbeci sice teoreticky maju viac miesta, co by malo vyhovovat Oxovi, ale vcera to uz nebolo vidiet. Na druhej strane wingbacka nemame, takze to je jeden z dovodov preco sa hra dopredu nezmenila.

   Cize ako som pisal pred semifinale FA, tato zmena bude mat vplyv na zapasy kde nas super dostava z konceptu taktikou bus + brejky, co nebol pripad City ani Spuds.
   .
   Spuds nas prevalcovali fyzicky, dalo sa to ocakavat, ale Wenger napriek tomu nasadil lahke vahy – Gibbo, Mesut, ciastocne aj Aaron, a nizkeho stopera Nacha. Vysledok bol ze nas prevalcovali v strede, aj vo vapne. Jednoducho zla zostava a taktika, plus 7-8 slabych vykonov.

   • Kraken.kraken11111 (karma: 0) #1

    Pokud ovšem chceš hrát 3-4-3 …… tak musíš mít vzadu 3 klasický CB. A při vší úctě k Monrealovi (dobrej univerzál) …. on nikdy nebude TOP střední obránce. Při absenciho Mustafiho tam zkrátka měl hrát Holding, který je čistokrevným centre bekem.

    Docela mě již irituje to neustále tlačení Oxe na kraj. Oxe bych i v tomto systému dal do středu, protože tam se cítí jako ryba ve vodě. A teď důležitá věc. Ramsey se svým bráněním, inteligenci a poziční hrou nemůže ve středu hrát vedle Oxe. Xhaka teoreticky může, ale není typický DM. Zbývá jenom Coq. Jenže představa, že by posadil Wengerko Aaronka a Granita najednou ……. nepředstavitelná. Navíc by pak vyvstalo další ale…. k čemu jsme kupovali Granita za ten ranec? A teď je třeba podotknout … ÁÁÁÁÁ kurva 😀 …. někdo tady něco podělal. Já nevím, Granit se herně zvednul v novém rozestavení, ale stále to není ono….. ale dvojice OX a Coq se mi jeví asi nejlíp v tuto chvíli. Jenže kdo by nechal sedět posilu za 40 mio ? Je to složitý. A to klasický DM je prostě třeba, ale na Wengerovo úchylku nacpat Aaronesku blesku všude… nás stojí dost variant.

    Jo a ty wingbeci ……. já bych řekl, že z Bellerina by mohl být vynikající WB …. ovšem … CHCE TO ČAS … ten my nemáme. A Nacho a Gibbs absolutně nemají sílu tento post dlouhodobě hrát. Nacho kondice a podpora útoku a Gibbs … no tej je v útoku katastrofální. Ale to jde na účet trenéra, že tým v létě nenacvičoval i jiná taktický schémata a nemá víc flexibilních hráčů.

   • maxo_s (karma: 487) #1

    Asi tak nejak.Veď aj duo Dier Wannyama davalo jasne najavo,že stred bude hodne fyzicky.
    Malo sa skôr hrať 4-3-3,kde stred zalohy mal byť Ozil,Ramsey,Xhaka.Jeden pred obrancami a dva CM.Ozil by si na AMC proti tym dvom moc nezahral.Preto asi hral z prava,no moc v hre nebol.
    Nebola by to žiadna hitparada,ale aspoň by sme ich držali ďalej od našej brány.

 3. LUBOMIR (karma: 561) #1

  Fandim Arsenalu od cias Invincibles. Vzdy ked som mohol pozerat zapas, nenechal som si ho ujst. Aj ked odchadzali hviezdy a staval sa stadion (a aj ked sa vysledkovo nedarilo) vzdy sa na Arsenal dalo pozerat.
  Toto sa v tejto sezone zmenilo, mame papierovo konecne TOP team, ale chemia v nom nefunguje. Chybaju hraci s nasadenim, „nosici vody“ – bud su na hostovaniach alebo ich AW nepostavi. Strasne ma vytacalo nasadzovanie Aarona, aj ked bol uplne mimo formu. Celkovo mame moc rozhadzovacov rukami na ihrisku a malo dricov.
  Je mi luto chalanov ktori makaju no nedostanu sancu ani keby neviem ako chceli. (Lucas atd)
  Nedavno som vsak presiel do pasivneho rezimu, Arsenal uz live nepozeram, vysledky aj hodnotenia si uz iba precitam, nenervujem sa zbytocne, nestoji mi to za to.

  Potrebujeme zmenu – nertreba sa jej bat. AW urobil vela pre klub a pre klub urobi dobre ked z postu trenera odide. Mam pocit ze to chcu aj hraci. Idealny scenar by bol keby to ohlasil s chochmesou po vitazstve v FA Cupe.

 4. TopseCrets (karma: 3689) #1

  Někdo se v Live vyjádřil, že by měl přijít nový trenér a dovést nové hráče.
  Za mě je priorita se některých hráčů okamžitě zbavit v čele s Aaron, Merte, Welbz, Theo
  Novému trenérovi podle mě nebude stačit vyměnit 2-3 hráče, ale aspoň 6 ci 7
  Hlavně ať někdo trochu schopnej a hodně AMBICIÓZNÍ přijde a něco se už začne dít!!!!

 5. Ales Zverina (karma: 187) #1

  Co k tomu říct??,můj názor je ten ze tak jako vše v životě tak i fotbal se mění a jde v pred.No a to je kámen úrazu ,AW se zasekl na jednom místě a ted i změna rozestavení neřeší v podstatě nic.Když se člověk podívá jak se hraje moderní fotbal tak my jsme k tomu na mile daleko.Nerad to říkám ale i pres to ze by vám melo byt hodně špatně podívejte se na hru Chelsea,není to vůbec o držení balónu( ale o doslova bleskovém přechodu do útoku a zakončení …o Monacu nemluvě, to je ted trend který se teamy praktikuji…a my hrajeme stále to stejné, chápu ze na to člověk musí mít hráče ale my je máme ,bohužel jim někdo musí říct ze držet balon více jak 2sek tahat ho stále stejným směrem pres 3a vice hráčů …Neeee takhle to prostě nefunguje.Je mi z toho smutno a včera to byla doslova katastrofa ani by me nevadila(asi vadila) prohra po výkonu ale my jsme byli „namalování“ a výsledek je pro nás nakonec výhrou .Uvideme jak to bude dal ale osobně neverim už nějaký ten rok ze AW je schopen posunout Arsenal novým trendům a pokusit se hrat záživny a vítězný fotbal

 6. Prezi (karma: 2882) #1

  S odstupem času po včerejší potupné porážce, jsem se věnoval mediím v zahraničí, jak na to reagují. Našel jsem jeden článek, který naprosto vystihuje naši situaci. http://www.skysports.com/football/news/18932/10858772/arsenal-had-too-many-passengers-at-tottenham-says-jamie-redknapp Každý máme nějaký názor, ale řekl bych, že srovnání práce Mesuta a Eriksena je vcelku, jak srovnání Arsenalu a Spurs. Proto je potřeba změnit trenéra, aby tyto hráče co se vezou v dresu Arsenalu, ale nemají kvality na to ho nosit vykopl a nahradil je hráči, co se budou za Arsenal bít každičkou vteřinu na hřišti. Jak je v článku, jediný koho by si asi Spurs od nás momentálně vzali je Alexis, ve Spurs totiž každý v týmu ví proč tam je a co má dělat a tvrdě dře. U nás tomu bohužel tak neni.

  • Kraken.kraken11111 (karma: 0) #1

   Souhlas. A to je přesně jeden z důvodů, proč by i dokonce fenomenální Bellerin měl mít kvalitního náhradníka. Má potenciál být v budoucnu nejlepším krajním bekem, ale trenér se s ním nesmí mazat a nesmí cítit jistotu. Jakmile bude cítit jistotu, tak půjde výkonem dolů, protože je to jenom člověk, většina by šla výkonem dolů. Snad jedině Messi a Ronaldo se drží i na špici, ale to jenom proto, že jeden unikátní úkaz a druhej dříč a egomaniak, který chce být jednička. To se vlastně ani nedá porovnávat, protože ti dva se ženou dopředu skrze svou rivalitu. A Hector potřebuje rivala v kádru….. tohle je jenom příklad, podobnou konkurenci by potřeboval např. Ozil, Alexis (aby se nehrálo vše jenom přes něj – jsme pak moc čitelní), Ramsey… a další a další hráči (hlavně ti, kteří mají předplacený základ)…

   • Prezi (karma: 2882) #1

    Já hlavně nedokážu pochopit, jak tým jako je Arsenal už prostě od odchodu Henryho nemá střelce na top úrovni. Nezlobte se, ale Oli je sympaťák, Danny taky ale ani jeden z nich nejsou TOP CLASS. Měl přijít Lacazzet, Cavani, věřim, že i Falcao by se u nás chytil. U nás ne, u nás hraje Wenger na systém sympaťáků, jinak si nedokážu vysvětlit asi 8 hráčů u nás co oblékají náš dres. No nic jediné řešení je odchod trenéra a příchod moderního. co udělá v šatně průvan a hráčům vysvětlí, že hrát za Arsenal je pocta a neni to pro nikoho jistota základu.

     • kucka (karma: 1328) #1

      Alexis je sice znamenitý zakončovatel, ale i když má hrát na hrotu, tak se často stahuje níž nebo k lajně a potom hrajeme bez útočníka. Navíc postavením Alexise na hrot přicházíme o jediné schopné křídlo, což je smutná výpověď o našem kádru. Pokud chceme z Alexise udělat hrot, musí přijít v létě minimálně 2 kvalitní křídla.

      |
  • Koscielny (karma: 1100) #1

   Pěkně napsáno. Přístup některých našich hráčů je špatný, ale tyto problémy má řešit trenér tím, že takového hráče prostě nepostavím do základu. Vysvětlete mi nasazování Ozila v zápasech jako byl ten včerejší ještě k tomu když hrál trochu z kraje a měl pomáhat Oxovi, kterého tam párkrát nechal na holičkách. To samé Ramsey, ten hráč zahrál pořádný zápas tak před dvěma roky (nepočítám Euro), ale pořád je nasazován do základu. Na druhé straně Holding borec zahraje dva parádní zápasy a potom zase leští lavičku (proboha proč??) a takových případů je víc např. Perez. Jak řekl Einstein: „Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“

 7. Lukáš Bielik (karma: 2789) #1

  V skratke povedane AW tohto rocne NLD. A vlastne rok 2017 takticky nezvlada a nedokaze pripravit muzstvo na jednotlive zapasy,,,,,a o tomto aj hovoril pred nedavnom Cesc Fabregas v casoch ker bol este gunner tak hraci nemali skoro ziadne info o superoch a nerozoberali ich hru ale iba na svoj(Wengerov) herny styl, ,,,,,a ze ked presiel pod Murka tak sa ovela viac venovali superom a ich slabym strankam, ,,,a nam toto velmi chyba aby sme dokazili naijst slabe miesta superov a zatlacit na nich…..proste stalenten isty herny prejav

 8. michalHE (karma: 331) #1

  To ze AW muzstvo nikam neposuva uz poslednych par rokov uz hadam vidi kazdy. Ale najviac sa mi pacia komentare, ze zo vcerajsej 11 by Spurs od nas chceli momentalne len Alexisa lebo ostatnych hracov maju lepsich. Tak keby to tak bolo tak asi AW nie je az taky genius, ked si tych hracov priviedol a platime ich dokopy cca o 80 mil. libier viac ako Spurs. A niektori by mu este dali dalsie miliony na prebudovanie muzstva

  • Japanas (karma: 3716) #1

   Díky, teď jsem to dočetl, naprostá syrová a bezútěšná realita…….
   Hrozně rád bych viděl Kroenkemu na pár minut do hlavy, abych viděl, co nás čeká….nebo raději ne. A že by akcie prodal někomu, kdo bude aspoň znát hráče jménem a bude znát rozdíl mezi fotbalem a americkým fotbalem…..? To dřív věřím tomu, že Jablonec někdy porazí Příbram a že zítra přistanou ve Zlíně marťani…….

 9. mc1897 (karma: 175) #1

  Zrejme si to malokto vsimol, ale isli sme „do kytek“ v podstate v momente, ked sa Xhaka niekedy v 40. minute zranil. Dovtedy bol citit fyzicky aspon on, potom uz nikto len Kos.
  Nahoda? Niekto si povie, ze ano. Ale…. uz len ked si vezmete vysku a vahu nasich hracov v zaklade proti tym od spuds, tak musi byt kazdemu jasne, ze ak nebudeme vyrazne viac behat a hrat rychlo, nemame sancu. A ani jedno z toho sme nerobili. Tych cca 200 prehranych hlaviciek vo vapne je donebavolajucich, to sa neda takto hrat. Neboli sme schopni vybojovat ani len jednu mrtvu loptu vo vapne, 90% subojov vo vapne pre spuds, a 99% odrazenych lopt pre nich. Dovody ? Mozno toto:
  Ked si pozrietre fyzicke parametre ich osi – Alderweireld (187), Vertonghen (189), Dier (188), Wanyama (186), Kane (188), ale nakoniec aj ten Alli (188) je vyssi ako nasi (okrem Oliho), tak kazdemu musi byt jasne, a duplom na ich pidi-ihrisku, ze :
  1. bud postavim proti nim to najfyzickejsie co mam (Holding, Oli, Xhaka, Welbz)
  2, alebo to postavim na rychlosti a behani
  Bud sa musim uspesne zrazat, alebo musim hrat kurva rychlo na jeden dotyk, nevozit loptu, nezasekavat ale odovzdat loptu a behat, behat, behat, a makat, makat, makat.
  Bohuzial sa neudialo ani jedno, ani druhe – nasli sme si na stopreovi 1.79 cm vysokeho Nacha co navyse ani stoper nie je, wingbacka hral 1.78m vysoky Gibbo, stred pola mal ovladnut Mesut (180) s Aaronom (178).
  My sme mali fyzickejsie postavenych Oliho, Kosa, Gabsa a Xhaku. Oli hral tuzku cely zapas, Gabs tiez, a Xhaka sa zranil v 40.min. A Kos, napriek dobremu vykonu to cele na chrbte spolu s Petrom neudrzal – BTW za mna Cech a Kos obaja MOTMs.
  Je jasne ze toto ide za managerom. Toto nie je prvy raz, co Wenger ignoruje silne stranky supera, tak nech sa potom necuduje, ze vidi plagaty ktore ho chcu vidiet na dochodku. Toto iste sa moze zopakovat na Sotone, a koniec koncov aj na Stoke, aj ked oni uz su tak trocha na dovolenke.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.