Arsenal: Leno, Maitland-Niles, Sokratis, Koscielny, Monreal, Torreira, Xhaka, Mkhitaryan, Iwobi, Ozil, Lacazette

Subs: Cech, Mustafi, Kolasinac, Elneny, Willock, Guendouzi, Nketiah

 

Komentáře

  1. Avatar photo
    spirki (karma: 2682) #1

    At mi někdo vykládá, že tohle je trenerem. Když vidím tu mizernou kvalitu našich hráčů, tak Pepek by měl stejnej problém

    |
  2. Toure1995 (karma: 1402) #1

    musime hrat na tu prijebanu zonovu obranu? to nie je možno ako lahko dostavame goly, vsetci len priestor priestor a ohracoch ani nevedia, toboz aby im zahrali do tela

    |
  3. Avatar photo
    dave (karma: 20989) #1

    Je koniec. Dva góly nemáme dať ako, keďže nemáme ani strelu na bránu. Hráme po 16ku. Celé zle.

    |
  4. Avatar photo
    kucka (karma: 1335) #1

    Jako tohle prostě na LM není, pánové, sorry. Víc než na 5. místo ten tým nemá.

    |
  5. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Mozna jsme meli tu silnou sestavu postavit doma proti CP. Mohli jsme mit tri body a rotovat dnes. Zacatek solidni, ale chybela finalni faze, ktera naopak nechybi vlkum. V podstate kazdy jejich utok smrdi golem

    |
  6. traged (karma: 5476) #1

    No, do golu jsme byli o neco lepsi…ale tohle je fakt v riti, neverim bohuzel ani trochu ze maji silu tohle otocit 🙁

    |
  7. Avatar photo
    speedy (karma: 1691) #1

    Takže letos opět 5. místo a bez LM. Evropskou ligu nevyhrajeme, s tím co předvádíme jsem realista…

    |
  8. Avatar photo
    Jakub FB (karma: 228) #1

    Zabalme to radsej… najsilnejsia zostava arsenalu je totalne drvena nejakym wolverhamptonom. Tipujem ze ich zakladna jedenastka ma dokopy plat ozila 🙂

    |
    • Avatar photo
      Avp (karma: 2597) #1

      Hele. Nic ve zlem, ale Vlci si letos doma poradili treba s United, nebo Chelsea. To neni nejaka vymluva, pouze fakta. Nic to nemeni na tom, ze jsem od hosanu cekal po tom fiasku doma jiny predstaveni…

      |
  9. styfler_gunner (karma: 0) #1

    Tak to jsme definitivně bez LM. Nutno říct zaslouženě. To znamená, žádné prachy na posily. Bůh s namy ?

    |
    • Koscielny (karma: 1833) #1

      Prej bude mít Emery k dispozici „astronomických“ 45 mil liber. Za to City kupuje hráče na lavku a náš „skvělý“ majitel z toho chce poskládat konkurence schopný tým.

      |
  10. Koscielny (karma: 1833) #1

    V TOP 4 nemáme co dělat. Těžko se mi to říká, ale dnes jsem nic jiného nečekal. Jsme neskutečně slabí v soubojích. Je sice pěkný, že jsme měli ze začátku držení míče 80 %, ale když nevystřelíte na bránu, tak je to prd platný.

    |
  11. Kratasek11 (karma: 1016) #1

    Větší šance byla získat body s Palace a tam postavíme bengo a tady máme vymalováno ve 30. min.
    Jestli se do tý LM dostaneme s tímhle tak to bude malý zázrak.

    |
  12. Avatar photo
    David Pospíšil (karma: 2734) #1

    Neskutečný, jak dokážeme dosrat dobře našlápnutou sezonu v posledních pár zápasech. Ach jo. Tohle bude těžké otočit.

    |
  13. Prezi (karma: 3591) #1

    Kdyby jsme je mačkali a oni 2x utekli, ale my jsme strašný…vypínam to normálně mi je zle..

    |
  14. bflmpsvz (karma: 4183) #1

    Ach jo… No, hlavně, když teď takhle posereme minimálně dva zápasy za sebou, asi nám to příliš nezvedne sebevědomí před EL. Nad tím asi taky mohl Unai zapřemýšlet, když prokaučoval zápas s Crystal Palace…

    |
  15. Radek Bechyně (karma: -20) #1

    S CP jsem zuřil vzteky.Dnes jsem klidný,neboť jsem si tuto sestavu přál a vidim zmar.I tak si myslím,že bychom s touto sestavou CP porazili.Nic by to však neřešilo,protože se ukazuje,že top hrace pto PL nemáme.Mchitarjan-slabej,Monreal za zenitem a vždy průměrnej,Ozil -nemá parametry pro PL.Koscielny-dávno za zenitem.Iwobi-zmatkař.Xhaka-snad.Je ti alespoň hajzl.Torreira-budoucnost.Auba-Mchitarjan.Maitlad-mimo svou pozici nestastnej.Je to zkratka na totálni obměnu kádru.Emery taky neni nějake baroko.Chtěl jsem Artetu…Dnes ale Emerymu nuc nevyčítam

    |
  16. Avatar photo
    spirki (karma: 2682) #1

    Když vidím jak dnes hraje náš kapitán, tak je to vážně smutné.

    |
    • Avatar photo
      PetrSk (karma: 69) #1

      A viděl jsi ho jak byl nabuzeny na zapas už v tunelu, nebo jak hecoval cely mancaft … opravdu smutné!

      |
  17. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    2:0 vypinam, koncim. Nebudem sa trapit do konca zapasu, radsej pozriem Manchesterske derby. Chyba uz bola ze doma nedame Crystal.
    Tuto sezonu dopozeram akurat europsku ligu. Emery na nejaky velky uspech musi prekopat celu 11tku a take prachy mu to americke prasa neda.
    Posledny nech zhasne.

    |
  18. Avatar photo
    robes (karma: 1600) #1

    Babraci by ani nemali hrať LM…. A toto bude ešte pár rokov určite bez LM peniaze neprídu a tento tím na top4 nemá ani zďaleka

    |
  19. Avatar photo
    Rubb112 (karma: 2057) #1

    Nejhorší je, že ta pravá strana jsou oba hráči, kteří, když se nechytnou v úvodu zápasu, tak jsou absolutní „blbci“ a nemehla – to se stalo dnes

    |
  20. styfler_gunner (karma: 0) #1

    My jsme tak špatný ?‍♂️ až je mi z toho smutno.

    3:0

    |
  21. Jan Kusin (karma: 1267) #1

    jděte do pi*e už…taky vypínám…jdu udělat přítelkyni večeři ať se nají až přijde z práce…

    |
  22. Avatar photo
    spirki (karma: 2682) #1

    Fraška. jak jednoduchý je obejít naše obránce je k neuvěření. Na Mustafiho tady byl hejt,ale ten náš zbytek není o moc lepší.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.