Reprezentační zápasy – přehled

Ramsey vstřelil branku, van Persie po zranění hrál, Gael v základu

aaronwalesAaron Ramsey
Anglie U21 2:2 Wales U21

Aaron Ramsey nastoupil opět v základní sestavě týmu Walesu do 21 let. Po páteční domácí porážce 3:2 od Anglie, musel Wales bezpodmínečně vyhrát, pokud se chtěl zúčastnit Mistrovství Evropy do 21 let, které se koná příští léto. Ovšem Anglie na domácím Villa Parku udeřila již ve 13. minutě po střele Toma Huddlestona. Avšak Wales dokázal během pár minut otočit, když se o první branku z 24. minuty postaral Aaron Ramsey a ve 28. minutě dokončil obrat Church. V 35. minutě si dal Vokes vlastní gól a stav 2:2 už se nezměnil. Wales vypadl z play-off o ME U21.

theoanglieTheo Walcott
Bělorusko 1:3 Anglie

Theo byl opět v základní sestavě, ale stejně jako o víkendu se mu nepodařilo vstřelit branku. O góly Anglie se postarali Gerrard a dvakrát Rooney. Walcott by vystřídán v 68. minutě Shaunem Wrightem-Phillipsem.

cescspainFrancesc Fabregas
Belgie 1:2 Španělsko

Pro Cesca Fabregase začal tento zápas, jak už je ve španělském národním mužstvu zvykem, na lavičce náhradníků. Na hřiště se ale dostal již v 16. minutě, kdy střídal zraněného Fernanda Torrese. Po gólu Soncka, otočilo Španělsko góly Iniesty a Villy.

robinholandskoRobin van Persie
Norsko 0:1 Nizozemsko

Robin se vrátil poté, co vynechal sobotní zápas z důvodu zranění. V roli střídajícího hráče se dostal na hřiště v 56. minutě, kdy nahradil Huntelaara. Holanďané vyhráli gólem Marka van Bommela z 62. minuty.

carlos

mexikoCarlos Vela
Kanada 2:2 Mexiko

Mexiku se nepodařilo vyhrát ani v tomto duelu. Celý zápas jen dotahovali náskok soupeře. Ve 12. minutě se trefil Gerba, mexiko vyrovnalo v 34. minutě gólem Salcida. Kanada se v druhém poločase opět ujala vedení zásluhou Tomasze Radzinskiho. Na konečných 2:2 vyrovnal Vuoso. Vela byl vystřídán v 67. minutě.

fabianskipolskoLukasz Fabianski
Slovensko 2:1 Polsko

Lukasz plnil v tomto duelu roli brankářské dvojky a tak do duelu nezasáhl.

sagnagaelfranceBacary Sagna, Gael Clichy
Francie 3:1 Tunisko

Bacary a Gael odehráli celých 90 minut úterního přátelského utkání. Tunisko se dostalo do vedení ve 30. minutě gólem Jemaa. Francie otočila dvěmi brankami Thierry Henryho. Skóré upravil Benzema.