Zájezd na zápas Arsenalu s 1.FC Köln

– 

O půlnoci z neděle 19.6. na pondělí 20.6.2011 skončila možnost objednání zájezdu. 

Další informace budou následovat již v e-mailové korespondenci. 

 

Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club ve spolupráci s fotbalovým klubem Arsenal pořádá autobusový zájezd na zápas Arsenalu s 1.FC Köln, Německo. 

Utkání se hraje v rámci předsezónní přípravy, o které jsme informovali ZDE. termín utkání je v sobotu dne 23.7.2011 na RheinEnergieStadion (info o stadionu ZDE).

Zájezd organizuje Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club (dále SC) přímo bez cestovní kanceláře či agentury, která si připočítává svůj zisk. Vstupenky na zápas zajišťuje Arsenal Football Club.

Toto není žádné zjišťování zájmu, ale regulérní možnost se přihlásit a zápasu se jako divák zúčastnit. Prosím čtěte článek pozorně, případné dotazy zodpovím přímo zde v diskuzi, případně mailem na arsenalkolin@seznam.cz . V mailu pište předmět  : Kolín.

Zájezd je určen pro členy i nečleny SC, tedy pro všechny fanoušky Arsenalu v Čechách, Moravě, Slezsku a Slovensku, tak jak tomu bylo i při zajišťování vstupenek na zápasy v létě 2010 v Grazu a Neusiedelu.

Předpokládaný program :

– pátek odpoledne 22.7.2011 odjezd o z Ostravy/Brna, přes Brno, Prahu do Kolína

– příjezd do Kolína  dopoledne, žádný doprovodný program, do utkání individuální volno

– po utkání odjezd v odpoledních/večerních hodinách zpět po stejné trase, příjezd do ČR v neděli 24.7.2011 dopoledne

Trasy autobusů :

Autobus č. 1 budeme vypravovat z Ostravy. Zastávky budou v Brně a Praze (podle zájmu v Olomouci a Jihlavě). Autobus je určený i pro slovenské fanoušky, dopravu do Ostravy či Brna nezajišťujeme.

Autobus č. 2 (v případě naplnění autobusu č. 1) bude vypraven z Brna nebo z Prahy. Místo odjezdu bude zvolené podle počtu fanoušků z regionů. Autobus z Brna by samozřejmě zastavoval v Praze.

Předpokládaná cena:

a/ cena dopravy

Cena autobusové dopravy je závislá podle počtu účastníků, na trasu Ostrava – Kolín či Brno – Kolín a zpět, tedy přes 2.000 kilometrů jsou nutní 2 řidiči a přestávka v cílové destinaci, to vše je zohledněno v ceně a itineráři. SC bude účtovat fanouškům pouze přímé náklady přepravce.

Každý autobus je v komfortní výbavě s klimatizací, videem/ DVD přehrávačem, rádiem, CD přehrávačem, má vypolstrovaná, čalouněná, anatomicky tvarovaná a polohovací sedadla s bezpečnostními pásy, individuální osvětlení, nastavitelné větrání a topení, zavazadlový prostor, toaletu.

Při přihlášení 49 lidí je cena dopravy z Ostravy do Kolína a zpět u autobusu č. 1 : 1.500 Kč na osobu = 58 euro

Při přihlášení 49 lidí je cena dopravy z Brna do Kolína a zpět u autobusu č. 2 : 1.400 Kč na osobu = 54 euro

Při přihlášení 49 lidí je cena dopravy z Prahy do Kolína a zpět u autobusu č. 3 : 1.150 Kč na osobu = 45 euro

b/ cena vstupenky

Vstupenky na zápasy předsezónní přípravy se pohybují kolem 20 liber, kupř. loni stála vstupenka na zápas v Grazu 580 Kč, tedy 22 euro.

Vstupenky dostane náš Supporters Club přímo od Arsenalu, nikoliv přes zprostředkovatele, který si započítá svou marži. Vstupenky budou na jméno a budou účtovány podle konečné ceny od Arsenalu. Vstupenky budou účastníkům zájezdu předány při nástupu do autobusu.

Arsenal bude mít na stadionu v Kolíně svůj away sektor, kde platí stejná pravidla jako na zápasech v Angliii, tedy žádný alkohol v hledišti, žádné útočné zbraně, žádné projevy chuligánství. Vlajky jsou povoleny bez tyčí.Podrobné informace budou vydány účastníkům zájezdu před utkáním.

c/ celková cena zájezdu

Celková cena zájezdu bude tvořená pouze součtem ceny vstupenky a ceny autobusové přepravy podle místa odjezdu. Supporters Club nebude cenu navyšovat o žádnou provizi.

Pro fanoušky ze Slovenska :

Pro zájemce ze Slovenska nabízíme nastoupit do autobusu v Ostravě nebo Brně. Předpokládáme, že zastávka autobusu jedoucího z Ostravy bude v Brně u hotelu Grand, pokud bude vyjíždět samostatný autobus přímo z Brna (bude-li vypraven), pojede ze stejného stanoviště. V blízkosti je železniční nádraží a placené parkoviště. Do Brna je možné se dostat z Bratislavy a dalších slovenských měst s autobusy společnosti Student Agency ZDE.

Rezervační systém :

Zájemci zašlou rezervační mail na adresu arsenalkolin@seznam.cz  do neděle 19.6.2011 takto:

předmět mailu : Kolín, příjmení a jméno (!!! v další korespondenci musíte stále dodržovat stejný předmět mailu, nejlépe vše odesílejte jako „RE“)

text mailu : rezervuji XY míst v zájezdu SC na zápas Arsenalu v Kolíně. Místo nástupu je (zde vyplnit jedno z měst Ostrava/Brno/Praha/). Jméno, příjmení, adresa včetně PSČ, mobilní telefon všech osob, pro které objednáváte lístky. Kontaktní osoba (v případě objednávky více než jedné osoby) je XYX. (Tato osoba musí být současně plátce zálohy.)

Jako potvrzení rezervace zašle zájemce v den odeslání rezervačního e-mailu zúčtovatelnou zálohu 800,- Kč (30 eur) za jednu přihlášenou osobu (2 osoby = 1.600 Kč nebo 60 euro, 3 osoby = 2.400 Kč  nebo 90 euro atd.) takto :

– účastník z Čech a Moravy na účet 670100-2207888595/6210, VS 2307

– účastník ze Slovenska na účet 2617432689/1100, VS 2307

Jméno a příjmení plátce se musí shodovat se jménem a příjmením osoby, která zaslala rezervační mail a je uvedena v předmětu rezervačního e-mailu a jako kontaktní osoba!!!!!

Teprve po zaplacení zálohy (až peníze přijdou na účet SC) bude rezervace závazně potvrzena a objednatel obdrží po uzávěrce objednávek e-mail s potvrzením objednávky, s uvedením čísla kódu rezervace a dalšími podrobnostmi.

Pokud do 4 kalendářních dnů od data odeslání rezervačního e-mailu zájemcem nepotvrdí banka příjem zálohy na účet SC, rezervace propadá a na pořadí nastupuje další zájemce.

K doplacení dopravy a vstupenky bude objednatel vyzván cca 1 měsíc před termínem zápasu.

Závěrem :

Je logické, že kdo se přihlásí dříve, má větší šanci se zájezdu zúčastnit. Po naplnění autobusu (max 49 lidí bus č. 1), se další autobus (číslo 2) bude vypravovat jen při obsazení 30 osobami a s příplatkem 600 Kč, při účasti 40 osob s příplatkem 400 Kč, 49 lidí bez příplatku. Stejný systém platí pro případné další busy.

Cena vstupenek je platná pouze v balíčku s dopravou. Bez dopravy (pouze pro členy SC) se cena vstupenky navyšuje o 100,- Kč kus za manipulaci a poštovné. 

Samostatné vstupenky zajišťujeme pouze pro členy Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Clubu, kteří zaslali přihlášku minimálně do 31.5.2011 a mají k tomuto datu platné členství, tedy uhrazený roční příspěvek. Členové, kteří splňují tyto požadavky muhou psát na arsenalkolin@seznam.cz

Pro nečleny Supporters Clubu z důvodu zamezení překupnictví samostatné vstupenky nezajišťujeme.

Podmínkou účasti v zájezdu je prokázání se při nástupu do autobusu smlouvou o cestovním pojištění na dobu trvání zájezdu. Předpokládaná cena pojistky je do 100 Kč na dva dny a je obvyklé ji uzavírat i po internetu.

Každý účastník zájezdu musí mít u sebe platný cestovní doklad (pro SRN stačí občanský průkaz).

Podmínkou účasti v zájezdu je slušnost, čistota a zákaz konzumace alkoholu v prostorách autobusu. V případě porušení těchto zásad bude účastník ihned bez náhrady vyloučen z přepravy. Vyloučen bude taktéž účastník jevící známky podnapilosti.

Minimální počet účastníků zájezdu je 40 osob.

Organizátor si vyhrazuje zájezd v případě zásahu vyšší moci zrušit nebo jeho rozsah omezit.

V případě zrušení zájezdu je záloha vratná v plné výši po odečtení prokazatelně vynaložených nákladů.

Organizátor si vyhrazuje právo měnit dodatečně podmínky zájezdu v návaznosti na změnu termínu konání zápasu.

/Patrick/