Sagna: Chtěl bych hrát do konce kariéry v Arsenalu

Bacary SagnaV tuto chvíli zraněná obránce Arsenalu Bacary Sagna, který přišel do týmu v létě 2007 z AJ Auxerre, potvrdil, že se velmi dobře cítí v Londýně a chtěl by zůstat na Emirates Stadium do konce kariéry.

,, Chtěl bych hrát zbytek kariéry v Arsenalu. Velmi dobře se cítím v tomto týmu i v Anglii. Svědčí mi i styl hry v Premiership. Stýská se mi akorát po mé rodině, která zůstala ve Francii.“ přiznal Bacary.

,,Arsenal je světový tým, který je známý po celé Evropě. Hráči Arsenalu jsou velmi mladí. My se chceme nadále rozvíjet a zdokonalovat naše umění, takže hlavně proto bych chtěl zde zůstat.“ přiznal Sagna.

Bacary Sagna vstřelil svou první branku v dresu Arsenalu proti Chelsea a ukázal se ve velmi dobrém světle v této sezóně. Hodně lidí si myslí, že jeho přestup byl jeden z nejlepších, jaké Wenger udělal. Hodně velkou roli hraje také to, že Sagna pochází také z Francie stejně jako boss.

,,Jsem rád, že Arsene Wenger je naším manažerem. On také pochází z Francie a řekl mi, že je rád, že hraji v jeho týmu.“ dodal Sagna.

Francouzský obránce byl hodně uznáván po zápase s AC Milán, protože den před tímto zápasem zemřel jeho bratr Omar, ale i přesto se Sagna dokázal perfektně dokázal připravit na tento zápas.

,,Takový je život. Stalo se to nečekaně, ale můj otec chtěl, abych se vrátil do Arsenalu a odehrál zápas, protože věděl, že to je důležité utkání. Proto jsem se vrátil a odehrál zápas proti AC Milán. Myslím, že to bylo z mé strany dobré utkání. Nemohl jsem přestat hrát, ale musel jsem nadále udržovat normální výkonnost. Je to smutné, ale život jde dál a já stále hraji za svého bratra a vždy za něj hrát budu.“ zakončil velmi dojemně Bacary Sagna.

/setanta/