Sagna : Rozumím rozmrzelosti fanoušků

Pravý obránce Bacary Sagna plně chápe frustraci fanoušků Arsenalu z nejpříznivých výsledků, navýšenou sobotní neslanou nemastnou remízou 0-0 na domácím stadionu.

Díky třetímu bezgólovému zápasu v řadě (Tottenham, West Ham, Sunderland) tak Wengerův tým stále setrvává na nelichotivé páté pozici, 6 bodů za Villans a již propastných 17 za vedoucím Manchesterem United.

Sobotní výsledek způsobil poměrně značné znepokojení v některých sektorech Emirates Stadium a Sagna těmto reakcím plně rozumí.

Francouzský reprezentant si této nespokojenosti fanoušků je vědom, trvá však na tom, že Gunners dělají všechno pro to, aby se věci obrátily k lepšímu.

„Myslím, že jsme na hřišti nechali skutečně vše. Možná to nestačí, ale opravdu nevím, proč momentálně nemůžeme vstřelit branku. Tým pracuje velmi tvrdě, to vám můžu s čistým svědomím říct. Některé dny jsou těžsí než ostatní, ovšem nejdůležitější je, že pořád pokračujeme v tvrdé práci.“

Nejlepší pravý obránce Premier League minulé sezóny si je také vědom vážnosti momentální situace a nadcházejícího důležitého zápasu v Champions League. Ani při osmifinálovém utkání však neočekává jakoukoli změnu taktiky či herního plánu.

„V této chvíli je už extrémně důležité každé střetnutí, úterní zápas nevyjímaje. Víme, že to bude opět velmi těžké.“

„Nicméně vždy hrajeme svou hru a nechystáme se na tom nic měnit. Opět do toho dáme všechno a pokusíme se vyhrát.“

/arsenal.com/