Song: Zabereme, když musíme

Alex Song vstřelil tuto sobotu proti Boltonu svůj první gól v sezóně, ale nejen tímto gólem výrazně pomohl Arsenalu k vítězství.

Musíte mít pořádnou porci odvahy, abyste porazili tým jako je Bolton.

Song: „Blackburn venku, víme co se tam stalo loňskou sezónu. Když jedeme hrát proti podobným týmům, víme jak moc to bude těžké. Víme, že musíme bojovat. Ukázali jsme charakter.

Víme, že Bolton hraje podobně jako Blackburn. Musíme hrát ze všech sil, míč musí být pořád v pohybu, musíme si přihrávat. Potom proti nám nemá nikdo šanci, když hrajeme náš nejlepší fotbal. To byl důvod proč byli všichni šťastní.

Hrát venku není tak lehké, jako když hrajeme doma, kde máme víc prostoru. Když hrajeme venku, tak se domácí tým snaží držet míč a bojovat s námi.

Minule jsme zahráli velmi dobře v Blackburnu a tento týden jsme si dobře poradili s Boltonem. Musíme se z těchto zápasů poučit.

Jako Arsenal, je naším stylem držet míč a hrát. Nyní víme, že můžeme jet na venkovní zápasy a být připraveni na každý zápas. Jsme připraveni bojovat.

Jsme schopni bojovat, když musíme. Na druhou stranu umíme hrát pěkný fotbal, když je nám to umožněno.“

Sobotní výrazné vítězství vypadá ještě lépe, když si uvědomíte, kdo nehrál. Bendtner, Ramsey, Walcott, Vermaelen, van Persie jsou zranění a Nasri, Denilson, Clichy, Sagna a Diaby byli pouze na lavičce.

Song byl potěšen, že zbytek týmu zvádl zápas.

„Samozřejmě je to pro nás velmi dobré.

Viděli jste koho jsme nechali na lavičce a také jsme postrádali dobré hráče vinou zranění. To je důkaz, že jsme nyní silní.“

/arsenal.com/