Spekulace: Arsenal vyhlíží první posily

Ač se to zdálo být nepravděpodobné, ani absence nového manažera nezabrání klubu k aktivitě na přestupovém trhu. Podle nejnovějších spekulací se Arsenal zajímá hned o několik hráčů.

Nejžhavější spekulace se točí okolo řeckého stopera Sokratise (BVB), který by mohl zaplnit díru po stárnoucím Koscielném. Jeho agent je údajně stejný jako u Mavropanose a má s Arsenalem dobré vztahy. Sokratis by se tak znovu setkal s bývalými spoluhráči Aubameyangem a Mkhitaryanem.

Další spekulace hovoří o tom, že Arsenal vede jednání s Nice ohledně přestupu Jeana Michella Seriho. Střední záložník byl centrem spekulací i minulé léto. Dojde na přestup tentokrát? O jeho angažování přemýšlí i City a Chelsea. Cena by se měla pohybovat okolo 40 milionů liber.

Mirror přišel se zprávou, že se zajímáme o Evanse, který sestoupil s West Brom. Cena? Jen 3 mega. Ten samý zdroj přichází také s informací, že se zajímáme o německého brankáře Lena.

Jednání podle všeho vede Raul Sanllehi, který během sezony nastoupil na pozici ředitele pro fotbalové záležitosti. Mění se tedy struktura klubu úplně?  Bude nový manažer spíše hlavním trenérem, který bude muset pracovat s hráči, které přivede právě Sanllehi? Vyčkejme a uvidíme.

/l´equipe, Skysports, Mirror/