Spekulace: Mourinho byl spatřen ve VIP lóži proti Vitorii

Dostává se Unai Emery pod tlak nebo se ho vedení snaží vybičovat ke kvalitnějším výkonům? Ať tak či tak, ve čtvrtečním zápase Evropské ligy se na Emirates Stadium ocitl José Mourinho. Vedle Raula Sanllehiho.

Nemusí to znamenat vůbec nic. Možná se portugalský kouč přišel jen podívat na jeden z mnoha zápasů a užít si fotbalovou atmosféru přímo z místa dění.

Možná však vedení Arsenalu pomalu ale jistě začalo uvažovat o náhradě za Unaie Emeryho, který se zejména na začátku letošní sezóny dostal pod velký tlak.

„Mourinho byl na Emirates z jasného důvodu. Proč jinak by ve čtvrtek večer ztrácel čas sledováním Evropské ligy? Začíná již pracovat na tom, jak může z tohoto celku udělat vítěze,“ rozepsal se jeden z fanoušků na twitteru.

Možná však také Raul Sanllehi (podle neoficiálních zdrojů ho na utkání pozval právě Sanllehi) a další chtěli dát Unai Emerymu jednoznačně najevo, že jeho pozice v klubu není stoprocentní, a že by s předváděnou hrou a využíváním hráčů měl začít něco dělat.

José Mourinho je volný od loňského prosince, kdy byl propuštěný z Manchesteru United. V poslední době odmítl Lyon, spekulovalo se také o jeho angažmá v Borussii Dortmund.

/foto: twitter.com/afcSource/