Spekulace: Sanllehí měl schůzku s Mourinhem

Unai Emery se začíná dostávat pod velký tlak. Neuchází to ani zahraničním médií, které přišly s informací, že Raúl Sanllehí se v minulých dnech sešel s José Mourinhem.

S novinkou ohledně portugalského kouče dorazil The Times. Podle nedělního článku Arsenal zvažuje jeho angažování na místo Unaie Emeryho, který se ocitá pod čím dál větší kritikou.

Konce Emeryho by měla svědčit spekulace, že Španěl a zkušenější hráči v týmu mají mezi sebou narušené vztahy. Nejen kvůli tomu vedení zvažuje nového trenéra.

Tím by měl být kouč znalý Premier League, který je schopný týmu vštěpit identitu a zajistit výsledky, které se po výživném létě očekávaly. Dalším požadavkem je údajné zlepšení komunikace, jež u Emeryho a některých členů Arsenalu zaostává.

Vyústěním tak měla být schůzka Raúla Sanllehího s José Mourinhem. Ten údajně představil vizi, ze které byl Sanllehí unesený. Především co se týče plánů ohledně kádru.

Arsenal třetím rokem chybí v Lize mistrů, což je také jeden z důvodů, proč vedení uvažuje o potenciálně změně trenéra. Emery měl na záchranu pozice dostat jeden až dva zápasy.

/thetimes.co.uk/