Spekulace : Zranění Givena klíčem k přestupu Schwarzera

 

Podle informací Goal.com záleží vyřešení brankářských problémů Fulhamu a Arsenalu pouze a výlučně na zdravotním stavu Shay Givena.

 

Po celý víkend se lékaři Fulhamu zabývali analýzou zdravotní stavu irského brankáře a především vývoje zranění jeho ramene. The Cottagers mají obavu z jeho nedoléčení.

 

Fulham chce dát Givenovi možnost pravidelného zápasového vytížení v prvním týmu po té, co se z důvodu fantastické formy Joe Harta nedostal na pozici jedničky v týmu Manchesteru City. K hostování Givena ve Fulhamu však dojde teprve poté, kdy lékaři Fulhamu budou mít jistotu, že zranění ramene je plně vyléčené.

 

Podle zdroje Goal.com oba kluby již o hostování jednaly, ale nic není s určitostí domluvené. Zranění ramene je velice vážná věc a jsou obavy, že se Given po operaci vrátil příliš brzy k fotbalu.

 

Problém s obsazením brankářské jedničky na Craven Cottage se ještě více vyhrotil po té, co si David Stockdale poranil vazy v koleně a je obava, že může být vyřazený ze hry až 2 měsíce.

 

Alternativou za Givena může být Adam Federici z Readingu, ale australský hráč by se raději viděl jako náhradník Stockdala než jako jednička Fulhamu.

 

Pokud si Fulham zajistí nového brankáře, bude moci Mark Schwarzer konečně posílit Arsenal. Spekuluje se, že částka Ł2,5 miliónu, nabídnutá týmem ze severu Londýna, bude Fulhamem akceptovaná.

 

Zdroj Goal.com uvádí, že Schwarzer dostal informaci, že bude moci odejít, pokud se najde jeho nástupce. Krátce řečeno, vše záleží od zranění ramene Givena.

 

 

 

/Goal.com/