Středeční aktuality a spekulace

  

Olivier Giroud předvedl, že je už opravdovým kanonýrem. Na Ashburton Grove se bude pálit desítka i mimo green a Andrei se chce pohřbít v Turecku. Tolik výcuc dnešních drbů agentury JPP. 

Olie, náš nový přírůstek, v rozhovoru uvedl, že měl na vybranou mezi partičkou z Fulham Road a Arsenalem a že neváhal ani minutu. Jednoznačně u něj zvítězil klub ze severu Londýna a to díky své filosofii a stabilitě. Je vidět, že si o Chelsea zjistil vše potřebné, třeba to, že jí nepatří ani trávník na té vykopávce ve čtvrti Fulham. Jen pokud nerozhodla sms od Bosse, že místo na hrotu je volné, hmmm.

Příchod Oliviera zdá se totiž pomalu dávat odpověď na otázku, jak to dopadne s naším kapitánem. Že by snajpr z Montpellier přišel procvičovat fráninu na lavičku či tribunu s Chamakhem, tak tomu mohl uvěřit jen skutečný idealista. Je téměř jisté, že se připravuje střídání na hrotu útoku a rychlé oznámení kontraktu a lékařská prohlídka před dovolenou to vše ve spojení s dnešními informace setanty jen potvrzují. Podle tohoto zdroje má být Robin van Persie dalším úlovkem šálového manekýna Manciniho. Nu což, očekávané se pomalu stává realitou. Jen ta paralela s Nasrim víc než bolí. Tak jen neprodávat lacino a pozdě, ale co nejdříve a těch 25 miliónů liber vhodně investovat, transferokno se teprve rozbíhá a rozhodně je z čeho vybírat. Takovou kaňkou na čele našeho exkapitána se zdá být informace, že rozhodnutí přijal RvP už v březnu. Tedy pokud se nám to a redaktorům setanty jenom nezdá.Ale kdo ví, zapalovače zatím ponechte v kapsách. 

Po této zprávě mi ty fóry ňák dneska nejdou přes pysky, kdybych chtěl parafrázovat známou písničku. Ale zkusím to, řečeno slovy mého oblíbeného Cimrmana, dvakrát rychle za sebou :

1.  jak je uvedeno již ve „49“, Andrjúša se rozhodl vyměnit Londýn za Turecko. Třeba to bude jen taková aklimatizační přestupní stanice na cestě do Machačkaly a pomstě majiteli Zenitu. Možná se tam setká s Nicklasem Bendtnerem. Možná je to jen kec a my se ho nezbavíme.

2. podle mnoho zdrojů k nám M’Vila zřejmě nezamíří. Arséne si prý nepřeje mít v týmu hráče, kteří nerespektují autority. Myslím, že na Adeho bude Boss ještě dlouho vzpomínat.Tolik zřejmě reakce Arsenalu na M’Vilovo extempore s trenérem kohouta (galského) v průběhu letošního Eura. Tečka a konec, máme přeci Songa. Sice jistého jen na rok, ale kdo by to řešil. 

Chillax.

Patrick

/různé zdroje/