Vstupenky

Tento článek bude průběžně aktualizován a žádáme zainteresované, aby ho pozorně četli

Vstupenky v tuto chvíli objednává DAN, který má přístup k objednávacímu formuláři na extranetu Arsenalu FC, kde je aktualizovaný přehled několika nadcházejících domácích utkáních i s termí­ny, které je potřeba dodržet, aby objednávka proběhla úspěšně.

Včas vyplněná a odeslaná žádost čeká na schválení klubem. Verdikt se dozvíme cca 5 až 7 dní po uzávěrce. Pak následuje odečet peněz z účtu našeho SC, což bývá týden před zápasem. Lístky Arsenal posílá elektronicky na náš email, odkud je rozešleme úspěšným žadatelům. Není potřeba se dotazovat na stav ohledně objednávky lístků !!!!!!!! Informace, které od klubu dostaneme, okamžitě vám předáváme !!!!!

Cena lí­stků dle kategorii pro sezónu 2022/23:

Ceny jsou orientační­ 

kategorie C: 40 GBP

Kategorie B: 57 GBP

Kategorie A: 110 GBP


Zde naleznete postup při objednávce, kterou je potřeba bezpodmí­nečně dodržet:

1. Zájemce o vstupenky musí­ být již v době podáváne řádné žádosti členem našeho SC. Jeden člen SC má nárok pouze na jeden lí­stek.

2. Pokud se na výjezd chystáte ve ví­ce lidech, můžete zažádat o více lístků, ale do poznámek žádanky doplníte všechny členy vašeho výjezdu + jejich ID číslo. Všichni budou členy SC a budou mít zaplacený členský pří­spěvek na sezónu 2023/2024. Jinak bude žádanka považovaná za neplatnou.

3. Žádosti posílejte kompletně a hlavně včas, a to výhradně na tuto adresu:cssupportersclubafc@gmail.com

4. Pokud bude poptávka po vstupenkách větší než nabí­dka, pak vedení SC rozhodne dle několika kritérií (délka členství v SC, počet předešlých objednávek, pří­nos pro Gunners.cz nebo SC atd.), kterým členům lístky přidělí.

5. Po návratu ze zápasu (cca do týdne) napíše jeden z účastníku vašeho výjezdu krátky článek o své cestě a připojí několik fotek. Není­ třeba se toho bát, stačí­ stručně (ale může být i obšírně!) popsat své zážitky před, při a po zápase a spolu s fotkami poslat na náš klubový email.

6. Je také nutné pohlí­dat si termí­n, do kdy je možné o lí­stky žádat. Jakmile nestihnete uzávěrku uvedenou v tabulce, není­ možné lístky objednat, systém extranetu AFC nám to nedovolí.

7. O výsledku žádosti se dozví­te mailem. .. (není­ tedy třeba zkoušet zjišťovat situaci předčasně)

8. Ubytování není součástí objednávky, je třeba si ho zařídit individuálně.

9. Při hromadných výjezdech na venkovní­ zápasy Champions League nebo Evropské ligy platí­ pravidlo při objednávaní­ lístků: Jeden člen jeden lístek !!!!!    Pokud bude přidělen menší počet lí­stků než je objednáno, přednost dostanou dlouholetí­ členové SC.

10. Lístky na Away zápasy na Premierleague jsou silně nedostatkové zboží­. Existuje možnost si je objednat, ale jejich přidělení­ není­ příliš pravděpodobné.

11. Žádáme všechny členy, aby si objednávku vstupenek na zápasy AFC opravdu rozmysleli. Vedení SC přidáváte práci s vracením přidělených lístků.

Důrazně upozorňujeme, že šance na získání lístků na utkání kategorie A (ManUtd, Chelsea, Tottenham, Liverpool, Manchester City) je silně omezena a v žádném pří­padě nedoporučujeme zejména nově registrovaným uživatelům se soustředit na tato utkání

 Aktuální zápasy, které nám nabízí Arsenal:

 

Arsenal – Wolves

2.12.2023 16:00 hod.

Premierleague

Emirates Stadium

Kategorie B

Termín uzávěrky: 5.10.2023 12:00 hod.

Počet zájemců: 19

Arsenal – Brighton

16.12.2023 16:00 hod.

Premierleague

Emirates Stadium

Kategorie B

Termín uzávěrky: 14.10.2023 12:00 hod.

Počet zájemců: 8

Arsenal – WHU

26.12.2023 16:00 hod.

Premierleague

Emirates Stadium

Kategorie A

Termín uzávěrky: 24.10.2023 12:00 hod.

Počet zájemců: 11

 

* – datum zápasu se může změnit z důvodu televizních práv nebo účasti Arsenal v pohárových utkáních


Formulář žádosti
   nakopí­rujte si ho pls do mailu a vyplňte ..
Předmět mailu – oficiální název soupeře (žádné zkratky atd.)

Jméno –

Nick na Gunners.cz –

Registrační číslo v SC-

Bydlliště –

Vybraný zápas –

Počet lístků-

Informace o další osobě –