Szczesny a Mannone klíčem v Bossových plánech

Arsene Wenger plánuje změny na pozici brankářů v prvním týmu, ale žádný potenciální přestup neovlivní šance mladých brankařů rezervy, Wojciecha Szczesneho a Vita Mannoneho.

Tito mladíci jsou vázáni ke klubu dlouhodobými smlouvami a Wenger se s oběma setkal před Mistrovstvím Světa. S Arsenalem bylo v posledních týdnech spojováno množství brankářů různého věku. Každopádně se očekává, že žádný přestup bude krátkodobým řešením. Ideální je brankář s obrovským množstvím zkušeností, který přestoupí na rok, nebo dva a poskytne tak naší mladé dvojici nasbírat na hostování zkušenosti. Hodně lidí věří v přestup Marka Schwarzera, zvlášť když jeho agent vyjednává s Arsenalem. 

Wojciech a Vito se vrátili k předsezonnímu tréninku a Ivan Gazidis vyjednává s velkým množstvím klubů o možnosti hostování těchto dvou. Rozhodnutí kam, nebo jestli vůbec je očekáván po návratu Arsene Wengera z Afriky, ale zůstává jasné že tato dvojice brankářů je řešením do budoucnosti .

Brankáři mládeže James Shea s Sean McDermott také podepsali nové kontrakty, ale není s nimi v současnosti počítáno na post brankářské jedničky A-týmu. 

Zdroj: /youngguns/