Szczesny zůstává na svém místě

Polský brankář neopustí Arsenal, dokud s klubem něco nevyhraje. 

Wojciech Szczesny slíbil, že s Arsenalem zůstane, dokud klub nepřeruší čekání na velkou trofej.

Včetně sezóny 2011/2012, kterou mají Gunners nasměrovanou k zakončení s prázdnýma rukama, to bude již 7 let od doby, kdy naposled zvedli nad hlavu trofej.

Všichni na Emirates Stadium ale dělají vše co je v jejich silách, aby ukončili toto období sucha a doufají, že je čekají světlejší zítřky.

Szczesny je odhodlán přivést úspěchy zpět na sever Londýna, 21-ti letý brankář zoufale touží vrátit Arsenal zpět na vrchol Anglického fotbalu.

Dále přiznává, že každoroční boje v top-four neuspokojují jeho touhu být nejlepší, ale velmi jasně se vyjádřil, že dokud s Gunners něco nevyhraje, tak z klubu neodejde.

„Nedokážu si představit, že bych v následujících několika letech hrál jinde než tady. Ve skutečnosti nikam nepůjdu, pokud něco nevyhrajeme,“ řekl Szczesny před pondělním domácím zápasem proti Wiganu.

„Nedávno se mě jeden z žurnalistů zeptal, jestli nemám větší ambice než hrát s Arsenalem o třetí místo v Premier League. Jistěže mám! Podívám se na tabulku a uvědomím si, že pro tuto sezónu je to naše maximum.“

„Je to sedm let co Arsenal něco vyhrál a tuto sezónu se to nezmění. Ale co příští? Kdo ví.“

„Stojím před zrcadlem a říkám si: ‚Sakra, trofeje chci vyhrávat pouze s Arsenalem.‘

„Chci být součástí týmu, který ukáže fanouškům, že špatné časy jsou pryč. Neodejdu, pokud toho nedosáhneme.“

 

/skysports/