Tenistův blog – Nebude to také ľahké drahá

Ahoj všem,

s příchodem nového impulzu se mi zalíbila myšlenka sepsání reportu z nedělního zápasu mým pohledem doplněné o věci z širší perspektivy.

Myšlenka na Freddieho na lavičce mě bavila, na nedělní odpoledne jsem se od pátku těšil. Nad sestavou jsem si ufrkl podobně jako řada dalších fans, ale při hlubším zamyšlení jsem si i tuto sestavu byl schopen obhájit. Přišlo mi, že Freddie chce hlavně stabilitu na míči, proto do hry poslal prakticky to nejtechničtější a na papíře nejvybalancovanější, co zrovna v týmu máme. To, že je to na poměry aspoň top6 klubu PL pořád málo, je věc jiná.

Prvních 10 minut bylo krásných, bylo vidět, že máme gameplan, který byl dobře stanoven, a hráči ho nadšeně plnili. Být v pohodě nebo mít alespoň takovou individuální i týmovou kvalitu jako týmy z nynější top3, tak vedeme 2-0 a je po zápase (teda u Arsenalu člověk nikdy neví, ale víte, jak to myslím). Začali jsme něco jako 4231 s tím, že 4 hráči musejí při každém ataku být za jakýchkoliv okolností ve vápně soupeře. Tito pak byli doplňováni krajními beky, dost často oběma. V této taktice se zároveň krystalizoval první problém, a tím je působení Chamberse. Calum dle mě zkrátka je hráčem, který odvede slušnou práci dozadu a slušnou práci dopředu, ale chtít od něj lítat nahoru dolu a krýt celý prostor pravé strany tak, jak jsme to chtívali od Bellerina, je nad jeho síly a vždy bude. Nemá rychlostní rádius na to takovou úlohu plnit. Měl tam dopředu opravdu řadu dobrých momentů, bylo vidět, že je dobře připraven plnit zadanou úlohu, ale v útočné fázi mu chyběla kvalita, ale především ho to omezovalo do obranné fáze, kdy místy zcela zbytečnou snahou se prosadit vepředu otvíral soupeři prostor k situacím, se kterými si naši kamikaze stopeři nemusí vědět rady, což se nakonec také stalo. 

K obdrženým gólům asi jen tolik:

Gól 1 – není to poprvé, co necháme kohokoliv na 25 metrů od brány v klidu se otočit s míčem a vystřelit. Normální stopeři by rozdrobili krok a Pukkiho zrakvili, minimálně dvakrát tam mohli jak jeden, tak druhý, zasáhnout. Pukki neměl žádnou podporu, kolem něj tři hráči, pro Arsenal taková situace bez šance, jistý gól.

Gól 2 – ukázka komedie v Arsenalu. Chambers je nesmyslně vysoko, Xhaka Guendouzi se nechají předčit jedním obyčejným sprintem a ještě si katastrofálně rozebírají hráče, o opět nesmyslně stínujícím Mustafim hluboko ve vápně nemá cenu už hovořit. A je to 2-1. Všimněme si, že Norwichi na tyto dva góly stačily z vlastní obranné části dvě přihrávky. A i když bych chtěl Mustafiho hanit jak bych jen mohl, nemůže být daleko od pravdy to, že pokud tým takhle jednoduše skóruje jen díky dvěma pasům, záloha Xhaka/Guendouzi zde nemůže být bez viny.

Kolem posledních dvou jmenovaných se chci točit po zbytek blogu, protože většina pro Arsenal problematických věcí vznikla a vzniká u těchto dvou. Začnu tím, že Xhaka je očividně ceněn všemi trenéry od jeho příchodu. To víme už dlouho a víme to všichni. Možná to i jsme schopni pochopit, protože on obecně splňuje to, co týmy touží mít – kontrolu nad zálohou, určování tempa hry. Problémem je to, že Xhaka naposledy takto kontroloval zápas při výhře 2-0 doma nad United. Problémem taky je, že nám nefunguje jakákoliv „base“, takže je dost dobře možné, že bude hrát i nadále, protože metriky říkají, že je Xhaka nejlepším ze strašných. Abychom se nechápali špatně, já svým laickým okem velmi cením Torreiru, opět ukázal, jak moc dobrým hráčem by pro nás mohl být, jeho defenzivní vnímání a pár velmi dobrých bloků nás zaručeně zachránilo, stejně jako výkon Lena. Ale on by vedle sebe potřeboval někoho jako je Cazorla. Rozhodně vedle sebe zatím nemůže mít Guendouziho s těmi jeho divnými ztrátami. Zkrátka stejně jako v obraně a útoku je zde disbalanc, který se hráči působícími v Arsenalu nyní nevyřeší.  A to je celý nynější Arsenal, jeden velký disbalanc.

Zápasy se v moderním fotbale velmi často rozhodují ve středu hřiště. Pokud tým dobrý base nemá, omezuje se na hru v méně nebezpečných prostorech, tedy po stranách. Jak příznačné pro Arsenal, který se roky musí snažit roztahovat hru do stran, protože se Xhakům apod věřit zkrátka nedá. I ve včerejším zápase jsme situace řešili přes LB a RB a Aubu a Özila po straně. Když se podíváme na obrannou část, tak náš „core“ byl Luiz/Mustafi/Xhaka/Guendouzi. Vážně se někdo diví, že jsme se s narůstající únavou během zápasu dostávali pod větší a větší tlak? Tři jsou v Arsenalu hotoví, čtvrtý by měl být hráč do rotace. Jsem toho názoru, že tady by nic nevykouzlil ani čaroděj.   

Trend ve fotbalu je momentálně hráčská výbušnost a rychlost. Rychlost myšlení a rychlost provedení. To vše přínáší goly, nebezpečné situace, nebo alespoň žluté karty pro soupeře. My nic takového nemáme. V tomto zápase tam byly situace, kdy jsme zastavili útok soupeře, jedním pasem dostali míč do volného prostoru, a nikdo následně nebyl ochoten výbušně nebojácně projít středem, nechat se faulovat nebo vytvořit pro sprintující zbytek šanci. Když už to Willock jednou zkusil, ztratil míč po pěti metrech, ostatní se rozeběhnou a nesebevědomě se otočí. Pokud by se mnou někdo chtěl nesouhlasit, vzpomeňme si na zápasy letošní sezóny, kdy se obdivoval Guendouzi. Ten se v těch zápasech zbláznil a svým drajvem hnal Arsenal dopředu. A to byly prakticky jediné zábavné ligové zápasy této sezóny. Díky výkonu jednoho hráče, který byl v zóně. I to je ale pryč a jsem zvědav, jestli to někdo je schopen nahodit zpátky, jestli to vůbec v sobě ti hráči mají. S nedostatkem výbušného drajvu je navíc spojeno i to, že u nás úplně přestala existovat hra na jeden dotek v nebezpečných prostorech, na vše obtížnější naši hráči potřebují dva a více doteků. To soupeřům značně zjednodušuje pozici. 

Líbí se mi, že Freddie adresuje problémy jasně a zřetelně. „Máme problém v přechodu jak dopředu, tak dozadu, a já to musím napravit“, říkal včera na tiskovce. Jestli na to má nebo ne, to uvidíme v dalších týdnech. Prvních 10 minut mi ukázalo, že možná bude vědět, co dělá, protože taktika byla fajn, i když sestava asi tolik ne, ale i špatné sestavy mohou zahrát, je-li dobrá taktika a ochota plnit základní úkoly. Další šanci na výhru má už ve čtvrtek a já se i tentokrát těším.

Tenista

Komentáře

 1. guildenstern (karma: 90) #1

  přijde mi, že se snažíme spravit vše najednou (už Emery a teď i Freddie, ale u něj teprve uvidíme, co vyrobí, samozřejmě), a tudíž se to vždycky znovu někde rozsype.
  chceme konečně pořádně začít bránit, ale zároveň hrát útočnější fotbal; chceme konečně zase mít radost z pěkné hry, ale zároveň nutně potřebujeme výsledky; apod.

  změnit najednou „všechno“ nejde, zlepšit vše v současné situaci také ne. byl bych snad raději, kdyby se FL zaměřil prostě radikálně na jednu oblast: co nejdříve zajistit, abychom opakovaně udrželi čisté konto, omezili počet střel soupeře apod. = prostě spravit obranu, třeba i za cenu toho, že útok bude ještě o chvíli déle trochu odkázaný na to, aby „upletl z h… bič“ prostě sám…
  vzhledem k tragickým obranným výkonům bych klidně zkusil „autobusovou“ sestavu s dvojicí DM (Torreira a Chambers) a dvěma stopery. Doplnit o Özila/Ceballose, kteří by měli (spolu s krajními obránci) za úkol míč aspoň občas nějak dostat k útoku (Pepe, Laca a Auba) a tam, ať si už poradí…
  chápu, že to přenesení hry mezi širší obranou (včetně obou DM) a útokem by pak nezřídkakdy asi vázlo, ale ono to tak je reálně i nyní.
  a tímto by se dalo dosáhnout toho, že od Özila a útoku už by se prostě obrana v podstatě moc nečekala (stejně jim to povětšinou moc nejde) – no a ať za těch 90 min. vymyslí, jak aspoň 1 gól dát (a dokáží tak svou hodnotu).
  sice je to takový autobus, ale mohlo by to fungovat – a když bychom párkrát vyhráli klidně i 1:0, tak by a) spadla z týmu ta deka + b) byla šance sezónu ještě zachránit a v létě pak přivést nějakého top box-to-box záložníka, na kterém by se dala postavit normální hra.
  mezitím by se dalo hrát útočněji v EL, tu pojmout jako prostor pro experimentování a hledání vhodnější struktury…
  (protože představa, že se bude vše dělat téměř stejně jako doteď, akorát to najednou bude fungovat, protože už tu není Emery, je absurdní…)

 2. Gunner_Pav (karma: 8538) #2

  Velmi zajimavy blog, ktery popisuje nas hlavni problem, kterym je stred hry a to od stoperu pres stredni zalohu. Zvlastni je, ze vloni ve stredu celkem fungovala dvojice Lucas-Granit, ale letos toho spolu moc neodehrali. Jsem velky fanousek Mattea a myslim, ze z nej muze vyrust top hrac, ale prijde mi, ze letos dostava az moc prednost a mozna mu uz i chybi sily.
  Pokud pak za dvojici Matteo-Granit dame dvojici Mustafi- Luiz, tak aby se dal Leno na modleni. Mustafi s Luizem dokazi celkem rozehrat a v kompaktnim tymu by i neco ubranili. Ke kompaktnimu tymu mame ale tak daleko, jako k titulu a pak jsou nedostatky techto stoperu silene videt.
  Ostatne vloni nam v te podzimni serii fungovala ctverice Rob-Sokratis-Lucas-Granit (samozrejme tam roli hral i ve forme hrajici Hector), dnes z nich hraje jen Granit. Pro nas je klicove spravit schopnost zvladat presuny hry at uz dopredu, nebo specialne dozadu, protoze jak pise Tenista, dostavame goly z pro soupere velmi jednoduchych situaci

   • jakub
    jakub (karma: 2557) #6

    Mě se třeba líbí představa Chamberse na DM. Líbí se mi jeho bojovnost, na hřišti maká na 120 %, má velmi slušné hlavičky, slušný počet Tackles a nadprůměrný počet Interceptions, fyzicky je líp stavěnej než Torreira, s míčem taky není úplně marnej, byť úplně TOP to taky není, slušně čte hru a je to aspoň trochu lídr. Vedle něj spíš Xhaka, i když Mateo není o moc horší. S tím že Xhaku potom prodat a koupit někoho kreativního. Jedna z věcí která mě teď hodně děsí, že nevím kdo vlastně skládá ten tým. Kdo je zodpovědný za výběr hráčů které klub přivádí. Pépé má 948 minut odehraných a 3 branky, jedna z penalty a dva přímé kopy v EL. Vím, že je ještě pořád brzo ho soudit, ale proč jsme za něj dali takovej balík peněz, Martinelli nás stál stejné peníze, které Pépému platíme za rok a má 628 minut a 7 branek, žádný penalty, žádný přímaky, všechno ze hry. Proč jsme přivedli hráče, kterej stál víc než kdokoli jinej v týmu a podává takové výkony že sedí na lávce, za 79 miliónů by ten hráč měl mít nějakej dopad na ten tým.

     • jakub
      jakub (karma: 2557) #8

      Já ho nezatracuju. Ale mám docela velkej problém pochopit, proč jsme za něj dali tolik peněz, proč jsme ty peníze neutratili lépe aby to mělo nějakej přímej dopad na tým a na výsledky. Mě nevadí Pépé ale ty utracené peníze, za ty peníze jsi tady mohl mít 2 dobré hráče a místo toho máme jednoho kterej sedí na lavičce a dívá se jak hraje Saka a Martinelli.

      |
     • jirka (karma: 1354) #11

      Jakub: tedka je otazka jestli chceme mit dobre hrace nebo nadprumerne. My se potrebujeme posunout hned co nejriv ale zatim moc nas to neposunulo. Nikdy nevis jestli ten hrac do tymu sedne. Viz Miguare a Bissaka v united kolik je tito stali? 85 a 55? A stejne maji mizernou obranu jak mi.

      |
     • Boby
      Boby (karma: 842) #27

      Áno,bola…ani jeden, napriek štatistikám,svojím herným prínosom,nezlepšil hru tímu…chápem jakuba,tie vynaložené peniaze na jedného hráča,bol zbytočný flop…za tie prachy sme mohli mať Ziyecha a Manolasa,a s nekúpou Kriváka Boba,ušetrených cca 18 mil. €…a to je realita, pretože ani jeden z nich,by sa pri serióznom záujme,nebránil prestupu k nám…

      |
     • jakub
      jakub (karma: 2557) #36

      Takhle Leicester koupil Ndidiho za 17 600 000, Maddisona za 25 000 000 a Tielemanse za 40 000 000, což je asi 82 6000 000 a my jsme dali za Pépého 80 000 000, za hráče kterému se povedla jedna sezóna ve Francii. Co se Hazarda týká, o tom klukovi se psalo od jeho 16 ti let, jako o jednom z největších talentů, v Chelsea ukazoval že je rozdílovým hráčem, já bych za něj tolik peněz nedal, na druhou stranu v Realu se na cenu hráčů dívají trochu jinak. Mám problém pochopit proč jsme ty peníze neinvestovali lépe, když vidím tu bídu na hřišti, nemám nic proti Pépému, ale nemyslím si že jsme za něj měli dávat takovou sumu, to jsme měli spíš zkusit někoho za míň peněz nebo někoho ověřeného. A mám strach z toho, že ten kdo je za ten přestup zodpovědný se z toho nepoučí. Utratili jsme hodně peněz za poslední dva roky, ale nejsem si jistej že ten tým skládají správní lidé. Mislintat už loni v zimě chtěl kupovat Tielemanse, takže už tenkrát věděl že té záloze něco chybí. Klub v létě přivedl Ceballose ale on taky rád hraje trochu blíž stoperům, podobně jako Xhaka, Guendouzi a Torreira.

      |
  • Henry
   Andrej (karma: 1195) #9

   Stred pola Torreira-Chemabers by vobec nemusel byt zly. Hlavne je pre mna zahadou preco sme este ani raz neskusili toho Caluma na DM, ked je jasne ze tam mame velke problemy. Navyse bol vyhlaseny vo Fulhame hracom sezony a to na tejto pozicii … niekedy vazne cudujem nad nasim klubom ako je schopny robit tie iste problemy dokola a neskusit nic nove,ine …

  • mc1897 (karma: 2612) #18

   Este k golu 2: Tenista pise ze „Chambers je nesmyslně vysoko“. Treba sa pozriet ako to vzniklo, nemyslim ze bol v nezmyselnej pozicii. Bolo to po Ozilovej standardke, kde bol na hlavicku a nasledne bol aut z jeho strany na urovni vapna, to normalne beci hadzu a potom sa dostal do kombinacie s Lacou v 16-ke. Cize bol spravne vysoko a to je prave stav, ked ho ma DM zastupit, co sa nestalo, lebo GX miesto zacuvania 5m vystupil. Tych 5m mu potom chybalo. Uz som to tu pisal, ale bol som globalne vyfakovany, lebo teraz sa nesmie poukazovat na chyby GX.

   • Tenista (karma: 65) #21

    nemyslím si, že je to úplně pravda, měl tam několik sekund na srovnání do lajny, Xhaka tam úlohu plnil a na svou pozici šel po backpassu od Kanárků, což je naprostým standardem a takovým nepsaným pravidlem. Ale to je asi už lpění na úplných detailech. Tou poznámkou o Chambersovi jsem spíš chtěl upozornit na to, že to, jakým stylem v tomhle zápase hraje, je pro Arsenal problematické. Soupeř evidentně neměl jako jeden z mála za poslední dobu sílu nás sám od sebe ohrozit a potom musíš jako inteligentní hráč volit správnou míru rizika, protože bys měl vědět, že když budeš hrát se správnou mírou rizika, pravděpodobně tvůj tým bude úspěšný, protože to dozadu tak nějak zvládne a vepředu s tou kvalitou šance přijde. A pokud už vylezeš až kamsi k praporku, tak fakt si nesmíš dovolit debilní flicky, kde si nedáš prostor k tomu se vrátit na svou pozici. Chambers běhal dopředu nepřipraveně jak zběsilej a nemá radius na to se vrátit zpátky. Arsenal se tímto střelil do nohy zase jen sám.

    • mc1897 (karma: 2612) #25

     Toto je dlhodoby problem AFC, uz od Wengera, Adrian Clarke to adresoval dookola este za cias Monreal, Bells, Per a Kos.
     Konkretne ze obaja beci su (podla mna spravne) utocne ladeni a robia overlapping ale potrebujes disciplinovane DM a kvalitnych stoperov, aby si neprepadal.
     A to sme skoro nikdy v 201* nemali a stale nemame.
     AW to „vyriesil“ tretim stoperom, ale moc to nefungovalo. Alternativa je sa nezapajat, co naznacujes, ale to podla mna je nahovno styl, som rad ze sa FL snazi o overlapping, len nefunguje zaskok.
     Za UE to nebolo vidno lebo sme nehrali velmi na possesion.
     A teraz je to spat. Najlepsie tu ulohu plnil Coq – nech si o nom mysli kto chce co chce. Stale je platny clen zakladu vo Valencii, nemal sa podla mna menit za GX.
     A nesuhlasim ze vytahovat sa za spatnou narazackou na 60m od vlastnej brany je Ok. Nie je, hlavne ked si pomaly ako GX. Keby ostal v pozicii kde bol, gol nedostaneme. Jednak by asi nepresla nahravka, a keby presla, stihol by sa vratit.
     Co sa tyka Caluma, on bol v dobrej pozicii, dostal sa na uroven GX, ale neuspesnym vystupenim GX ostal sam na dvoch hracov a to pozicne nezvladol, vycitat mu to a nevsimnut si GX lapsus je hmmm, tak divne.
     Ale suhlasim ze tu ide o detaily hry, nema vyznam sa o tom hadat.
     Podtstane je, ze ak ma hrat GX, nech hra CM a Lucas zodpovedne DM.

     • Tenista (karma: 65) #26

      v klidu, je to dobrá diskuze a já s většinou souhlasím. Jen bych zmínil ještě jednu věc. Neříkám, že nezapojovat se je dobrá věc. Říkám, že zhodnotit potenciál každého hráče je už naprosto automatická věc v každém i průměrném týmu velké soutěže. Chambers nemůže krýt celou lajnu. To není hra do jeho silných stránek. Coaching staff má za úkol takovou hru najít. Pokud by Chambers hypoteticky hrál na RB celou sezónu, je zde potenciál, že by se často dostával k situacím jako se k nim dostává v poslední zápasech. Je ale někdo přesvědčen, že by měl třeba 5 asistencí za celou sezónu? Já jsem přesvědčen, že neměl, protože jeho technická kvalita směrem dopředu je relativně špatná…Zmiňuju to proto, že Bellerin měl pod Emerym 6 asistencí za půl sezóny, dokud se nezranil. Protože on je prototyp hráče, který sám tu lajnu byl zvyklý krýt, hrát slušně dozadu a extrémně dobře dopředu. AMN má velmi dobrou recovery pace, je to tedy prototyp hráče, který si eventuelně může dovolit dělat odvážné věci v útočné fázi, protože pokud by se s ním dobře pracovalo, má šanci se vracet zpátky a vykrývat. Chambers nic z tohoto nemá ani dopředu, ani dozadu, proto by se mělo i jemu mělo najít něco, co by hrálo do jeho hry. Já chápu, že Arsenal (Freddie) chce hrát určitým stylem hry a do něj se mu určití hráči hodit nebudou, jen narážím zrovna na jeden konkrétní zápas, kde si během hry každý mohl zhodnotit to, že soupeř opravdu není dobrý, nečiní nám problémy a výsledek si můžeme zkomplikovat prakticky sami. A to se nakonec stalo a stalo se to částečně i díky divočení Chamberse. Já tam nutně tu Xhakovu vinu nevidím, resp to nehodlám házet jen na něj

      |
 3. Pokec_#
  Pokec_# (karma: 8) #15

  I když jsme pod AW někdy nevyhráli, hrozně se mi líbí držení míče, které pod ním bylo..
  Pak přišel UE a chtěl hrát hurá fotbal, pressovat po celém hřiště a jít rychle do zakončení, ale z toho vždy pramenilo to, že nás soupeř přestřílel a to i podprůměrné týmy PL..
  Když jsem koukal na náš zápas s Kanárky, tak tam opět šlo vidět, že Freddie chce kontrolovat míč a udávat tempo hry..
  To že Chambers není krajní bek pro nás je zřejmé.. Nemá dynamiku na prvních pár krocích, proto stačí rychlejšího hráče na něj a má problém. Nicméně neodehrál špatný zápas, nechci ho jen hanit. Zkrátka není to úplně post pro něj 🙂
  Náprava může přijít už ve čtvrtek, kde už by to mohlo být lepší, pokud Freddie vštěpí do kluků to, co chce hrát. Jsem na to velmi zvědavý.

  #ComeOnGunners !!

  • Henry
   Andrej (karma: 1195) #19

   K Arsenalu patri drzanie lopty a drzat supera v jeho sestnastke, skratka z toho ide respekt ze my by sme mali byt ti ktori diktuju tempo a chcu vyhrat zapas. „Hadzana“ patri k tomu. Mne u Wengera vadili tie pomale protiutoky ked sme cakali nez sa super sformuje a to do znacnej miery aj Emery odstranil, ale odstranil aj tu dominanciu zalohy ktora nas zdobila pocas celej Wengerovej ery.

 4. traged (karma: 2742) #20

  Ještě by mě zajímalo – kdy dal v lize naposledy gól záložník? Kdo ze záložníků se tlačí do zakončení a umí se uvolnit jeden na jednoho? Odpověď je že prakticky nikdo a to si myslím že je vůbec největší problém Arsenalu. Ještě větší než tragická obrana. Kde jsou 1vs1 záložníci = Santi Alexis Nasri Hleb Rosický (možná i Ajwobi) nebo záložníci co dávali hodně gólů = Ramsey Alexis Fabregas Nasri Rosický (možná i Santi)?? Žádný teď nemáme, 1vs1 umí prakticky jedině Pepe a ten sedí 😃

 5. jirka (karma: 1354) #23

  Me by zajimalo jak to bude v lednu evidentne asi nepocitaji s Freddiem treba do konce sezony. Kdyz do ledna nikoho nesezenou daji mu vubec nejaky ten peniz?? Kdyz budou presvedceny ze uz co chvile nekoho sezenou a kupovac hrace kdyz s nim druhy trener nebude chtit pouzivat?? Druha vec je ze v lednu se posily hledaj mnohem hure nez ze zacatku sezony, a jeste aby okamzite nas posilil, to bude premrstena cena jak cyp. Dale ze i pro samotneho hrace to asi neni uplne nejlehci se v pulce sezony zbalit a prestoupit do jineho klubu a bez nejakeho casu hned se zapojit do uplne jineho tymu v rozbehnute sezone.

 6. Poky17 (karma: 691) #28

  The Sun, Telegraph (ano, věrohodnost nic moc) jsou přesvědčeni o tom, že Freddie zůstane na lavičce Gunners do konce sezóny – – >

  1) Vedení Arsenalu prostě nemá páky na to teď získat jakéhokoliv schopného trenéra, kteří jsou buď pod smlouvou (Arteta, Rodgers, Nuno Santo) nebo chtějí převzít tým od léta a ne v rozběhnuté sezóně (Allegri, Pochettino)

  2) Věří.. A já bych se tomu ani nedivil, že by se Freddie mohl uchytit a zůstat u týmu natrvalo.. Opět narážíme na trošku „priposranost“ s prominutim našeho vedení, kterému X let trvalo ukončit to s Wengerem, ukončit to s Emerym a teď se budou chtít vydat „Zidane“ cestou s pravým Gunnerem a jen tak se ho podle mě nezbaví.. Byl bych překvapený kdyby jo..

  No prostě osobně jsem taky přesvědčen, že Freddie 100% zůstane minimálně do konce sezóny.. Takže v příchod manažera tedka jsem přestal věřit

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.