Theo může trpět vyhořením, varuje Wenger

Manager Arsenalu Arséne Wenger varoval Anglii, že Theo Walcott může toto léto trpět tzv. syndromem vyhoření, pokud bude povolán na ME U21.

Stuart Pearce, trenér anglické U21 zřejmě povolá Walcotta do své družiny, která s ním pojede na ME do Švédska.

To může mít podle Arséne Wengera dopad na Walcottovo zdraví. Francouz fanoušky ujistil, že promluví s Fabiem Capellem, aby byl Walcott šetřen na příští sezonu, která vyvrcholí Mistrovstvím světa v Jihoafrické republice.

„Můžeme to ovlivnit, ale nemůžeme o tom rozhodnout. Je to rozhodnutí FA, protože pokud bude Walcott vyčerpaný ponesou následky.

Ještě jsem s Fabiem Capellem nemluvil, ale brzy to udělám. Preferuji, aby nejezdil do Švédska, ale to je tak vše, co mohu udělat.“

V zápase s Portsmouthem se udál zajímavý incident. Do flašky Theo Walcotta někdo plivnul.

Walcott k tomuto incidentu řekl:

„Před začátkem zápasu jsem se napil ze své flašky, poté jsme ji hodil stranou k lajně. Poté mi bylo řečeno, že můj otec volal Paulu Irwinovi, který dělá takového prostředníka, aby řekl lavičce, že si někdo vzal moji lahev, odšrouboval ji a plivnul do ní. To není dobré vědět.

Lidé na lavičce se modlili, abych k mé lahvi nepřišel a nenapil se z ní. Měl jsme k tomu příležitost, když byla pauza díky ošetřování, bohudík jsem se nenapil.“ řekl Theo deníku News of the World.

/sky sports/