Tyreece John-Jules podepsal novou smlouvu

Forward Tyreece John-Jules podepsal novou smlouvu s klubem

Nyní osmnáctiletý Tyreece se připojil do Arsenal Academy když mu bylo osm let. Svoji první profesionální smlouvu podepsal na začátku roku 2018.

V minulé sezóně se Tyreece představil v 17 vystoupeních našeho týmu U23, zaznamenal šest branek a asistoval u dalších dvou. Nastoupil také ke 4 zápasům EFL Trophy, kde také dvakrát skóroval. Pravidelně trénoval s týmem Unaie Emeryho a začátkem tohoto roku vstřelil branku v přátelském zápase s Al-Nasrem v Dubaji.

Anglický reprezentant U18 často začíná na středu, ale může hrát také jako stínový útočník, nebo levé křídlo.

Každý v klubu by rád poblahopřál Tyreecovi k jeho nové smlouvě a těšíme se na jeho další vývoj.

Jak mi Auba a Laca pomohli usadit se

Tyreece John-Jules zažil úspěšnou přípravu na sezónu 2019/20.

Osmnáctiletý útočník pomohl našemu vítězství minulý měsíc v International Champions Cupu nad Byernem Mnichov a byl odměněn prodloužením smlouvy poté, co se učil od dvou nejlepších útočníků Premier League.

„Potkal jsem se s Lacazettem a Aubameyangem a snažil jsem se od nich učit na hřišti i mimo něj.“ Řekl John-Jules.

„Řekli mi, abych byl pozitivní, abych měl sebevědomí, když jsem na míči, obzvláště v prvním týmu. Musím ukázat co umím a pokračovat. Od nich se toho mohu hodně naučit.“

„Hrát v tomto klubu bylo vždy skutečným snem. Jako vždy jsem usilovně pracoval, takže si myslím, že si tuto novou smlouvu zasloužím. Jen se teď snažím, abych zapůsobil na manažera. Potřebuji teď tvrdě pracovat, hrát za první tým, a když dostanu svou šanci, zkusím ji uchopit co nejlépe.“

/arsenal.com/