Urawa Red Diamonds – Arsenal FC: Preview


Základní informace

26.7.2013 (pátek)

12:30 SELČ
 
 

  

Streamy naladíte na wiziwig.eu, freefootball.eu, footballstreaming.info,atdhe.fm, fromsport a další (upozorňujeme, že web gunners.cz není v žádném případě nikterak spojen s provozovateli webů poskytujících zprostředkované televizní vysílání, ke kterým přistupujeme v dobré víře, že mají licence k legálnímu poskytování přenosů. Gunners.cz dále nenesou žádnou zodpovědnost za kvalitu uvedených streamů).


Možná sestava

?


Představení soupeře

Celý název

Urawa Red Diamonds

Přezdívka

Reds

Založen

1950

Stadión

Saitama Stadium 2002 (kapacita 63,700)

Předseda

Mitsuo Hashimoto

Manažer

Mihailo Petrovic

Soutěž

J. League Division 1

2012

J. League Division 1, 3. místo

Přiznám se, že mé znalosti japonské ligy jsou velmi skromné a budu tedy opět těžit převážně z wikipedie a dalších zdrojů. Omluvte tedy stručnost článku a jeho formu.

Urawa Red Diamonds si své rudé diamanty nesou jako dědictví amatérského období, kdy fungovali pod křídly automobilky Mitsubishi. Jeden z diamantů, které tvoří znak této automobilky,  zůstal ve znaku klubu dodnes. V amatérské éře japonské kopané získali čtyři tituly z první divize, stejný počet pohárů (v Japonsku se domácí pohár jmenuje „Císařský“) a dva Ligové poháry. Ve dvacetiletém období profesionální kopané také nezaháleli – patří jim jeden titul, dva Císařské poháry a jeden Ligový. Navíc vybojovali v roce 2007 prvenství v asijské obdobě Ligy mistrů.

V letošní sezóně jsou po jarní části čtvrtí, tři body za třetím místem, které zaručuje kvalifikaci do asijské Ligy mistrů. Nejlepším střelcem je zatím Genki Haraguchi se šesti brankami, který ve dvaadvaceti letech hraje již pátou sezónu první ligy. Do prvního zápasu naskočill za Red Diamonds v květnu roku 2008 proti našim známým – Nagaya Grampus a stejnému týmu o rok později vstřelil svůj první ligový gól. Tým vede již druhou sezónu zkušený srbský trenér Mihailo Petrovic a sází na domácí hráče. Jediným legionářem v týmu je Brazilec Marcio Richardes. Tolik pro tentokrát wiki, užijte si zápas.