Úterní aktuality a spekulace

Další den a další spekulace, většina novinářů se ale nejspíš dobře vyspala, a tak dnes posilujeme… dnešní spekulace trošku ve stylu věřte-nevěřte…

 Mail informuje, že Arsene Wenger zvažuje nabídku 9 milionů Ł za 23letého brazilského záložníka Paulinha z Corinthians, který má smlouvu ještě na 3 roky a jeho klub jej nechce prodat. Podobně to vidí i s 21letým Lewisem Holtbym z Schalke, který má rovněž smlouvu na další 3 sezony a nechal se slyšet, že je v Schalke spokojený, tak uvidíme jestli je to pravdivý příběh, nebo jen scénáristova představivost.

Mail také inofrmuje, že Robin van Persie po návratu k týmu a zapojení do předsezonní přípravy (kdo by to byl řekl že se ještě vrátí že?) chce vyřešit svou budoucnost ještě před odletem do Asie a požádal o setkání s vedením, takže pokračuje nekonečný seriál zůstane nebo půjde, tentokrát ovšem bez narušitelů z Manchesterů a italů.

Včera kolovaly informace, že se do čela závodu o získání Mbaye Nianga svou oficiální nabídkou dostal Manchester City. Dnes ráno informuje Mirror, že Arsenal v zoufalém pokusu o zabránění tomuto přestupu podal rovněž oficiální nabídku údajně v hodnotě 6 milionů Ł. Tak co pravda, nebo nás tahá Mirror za fusekli (znovu)?

Birminghamský manažer odmítl spekulace, že chce získat na hostování Benika Afobeho, informuje tak Birminghamský Mail.

Plus hromada evergreenů ohledně Barcelony, tentokrát mají zájem o Laurenta Koscielneho, ještě že nemá Barcelonskou DNA :), nebo příchod Ibrahima Affelaye. Kam sahají tyto spekulace má paměť už nesahá.

Barcelona také údajně potvrdila rozhovory s Arsenalem ohledně Ignasi Miquela, který by se měl připojit k Barceloně B, holt Barcelonskou DNA nejspíš nezpařete, připomíná mi tak trochu hemeroidy, taky se jich snadno nezbavíte 🙂 

Arsenal také potvrdil Telegraphu, že hovořil s Emmanuelem Frimpongem o jeho chování na twitteru (informovali jsme včera), FA nechává řešení problému na Arsenalu. 

Takže klídek a pohodu

ArmeD96

/gunners.cz/