Úterní aktuality a spekulace

Transferové okno ještě nezačalo a tak zatím redakce nepřichází se známým formátem nekonečného článku o spekulacích.

Informací však začíná přibývat, a my se pokusíme každý den spekulace a další aktuality soustředit do jednoho článku. Vítejte.

Daily Mail informuje, že na Stadio delle Alpi došlo k rozhodnutí hledat útočníka jinde než v Arsenalu. Zájem Juve se tak přesune směr Real a Higuain, City a Džeko či Neapol a Cavani. Van Persie se již údajně měl rozhodnout, pro koho, se však nedozvídáme.

Jan Vertonghen by měl v nejbližší době podepsat se Spuds. Hráč se již údajně dohodl na podmínkách kontraktu a šéf slepic Daniel Levy dnes letí směr Ajax smlouvat o peníze. Ajax chce 12, Xaverov má jenom osm.

Hráč Athletic Bilbao Fernando Llorente se bude muset roztrhnout nebo naklonovat. Zajímá se o něj již nejen Manchester City a Chelsea, ale aktuálně i Arsenal.   Vzduchem již začínají létat milióny, první částka od Citizens je údajně ve výši 36 miliónů, samozřejmě že liber.

A skoro stejná sestava týmů (United, Chelsea, Arsenal a AC) se zajímá o hvězdičku mistra Německa, Borussie, Japonce Kagawu. Majitel klubu Joachim Watzke to potvrdil médiím s tím, že očekává částku kolem 22 miliónů euro.

Lukasz Fabianski má namířeno z Arsenalu do West Ham United. Jeho cena je 3 milióny liber a Big Sam chce Lukaszem zaplnit „díru“ po odchodu Roberta Greena, kterému končí smlouva. Arsenalu tak odejdou v létě tři brankáři – Almunia, Mannone i Fabi. Hovoří se o příchodu takových jmen, jako  Michel Vorm, Jack Butland nebo Craig Gordon.

Sever Londýna by měl po dvou letech opustit Marouane Chamakh. Alespoň všechny kroky k tomu údajně činí Fiorentina, který by Chamakha ráda vyměnila za Adema Ljajice. 

Patrick, různé zdroje