Utkání se City bude přímo z Emirates sledovat 368 fanoušků

Po sedmi měsících se, i když velmi netradiční formou, vrátí příznivci Arsenalu na svůj svatostánek Emirates Stadium. Kanonýři vyslyšeli volání z vyšších kruhů po alespoň nějakém návratu diváků a umožní necelým čtyřem stovkám vyvolených sledovat venkovní zápasy klubu na televizních obrazovkách přímo z útrob stadionu.

Testovacím vzorkem se pro pořadatele stane sobotní duel s Manchesterem City. Na ten oficiální webové stránky Gunners nabídnou balíčky lístků, které umožní vstup vždy nejméně šesti osobám. Ceny se pohybují v rozmezí od 49 liber za „The Invincibles Package“ až po „The Marble Package“ v hodnotě 1074 liber, jenž zahrnuje box vyhrazený pro všech šest lidí s osobním hostitelem.

Samozřejmostí jsou v dnešní době striktní hygienická opatření. Všichni návštěvníci podstoupí měření tělesné teploty, v mezidobí, kdy nebudou sedět, musí mít roušku a zakázáno je rovněž skandování či slavení s fanoušky z jiných skupinek. Hlavní podmínkou je, že hosté nesmí mít výhled na hřiště, aby nebyly porušeny aktuální vyhlášky britské vlády.

Můžeme jen doufat, že se pomalu svítá na lepší zítřky pro klubovou pokladnu. Té již více než půl roku chybí jinak obyčejné příjmy z fanouškovské návštěvy. S přicházející druhou, podzimní vlnou koronaviru a zpřísněnými pravidly ve většině zemí světa se navíc pozastavuje plánovaný návrat příznivců na tribuny.

Tags: ,

Komentáře

  1. Avatar photo
    Bethesda (karma: 403) #1

    Martinelli by si mohl zahrát ještě letos
    Brazilský útočník Arsenalu Gabriel Martinelli by si nakonec mohl zahrát ještě v tomto kalendářním roce, přestože prognózy po jeho březnovém zranění kolena tak optimistické nebyly. Podle posledních informací by měl talentovaný fotbalista začít brzy trénovat s míčem a v prosinci už by měl být trenéru Mikelu Artetovi k dispozici pro ligové zápasy. (goal.com)

    |
  2. Marek (karma: 3614) #1

    V sobotu hráme vonku v City na Etihade a nie doma na Emirates ste si istý že v tom článku mate správne info ?

    |
    • Avatar photo
      Vosička (karma: 639) #1

      Ano, venkovní zápasy Arsenalu budou moct fanoušci sledovat v televizi na Emirates. Domácí zápasy nikoli.

      |
      • Marek (karma: 3614) #1

        Aha tak ja som to potom zle pochopyl ospravedlnujem sa, nešlo mi do hlavy ako môžu sledovať fanušikovia zapas na emirates ked hrame vonku na etihade

        |
    • Avatar photo
      Mandinho44 (karma: 646) #1

      Na naše ženské mužstvo se dívám ob zápas, teda na highlighty a myslím, že jim tam velkou robotu dělá ta 11 Vivanne Miedema… Ta to hraje jak „chlap“, aniž bych se teď chtěl někoho dotknout. Má prostě sílu, má výšku, má slušný pohyb, střelu i přihrávku…

      |
    • Avatar photo
      ondroAFC (karma: 430) #1

      Tá Viviene Miedema je skvelá.Ma bilanciu 49 zápasov a 49 gólov.A v Holandskej repre už je najlepšou kanonierkou celej histórie.To je náš ženský Auba.

      |
  3. Avatar photo
    speedy (karma: 1691) #1

    Ty jo nechápu, že se nám tolik nevěří. To i na away zápas s Poolem jsme měli lepší kurz než teď na sobotní utkání se City. Myslím si, že nás zbytečně podceňují (myslím sázkové kanceláře), ale tím lépe asi pro nás. O to je větší tlak, se na všechny dobře takticky připravit.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.