Vermaelen zvažuje svou budoucnost

Thomas Vermaelen říká, že hovoří s Arsénem Wengerem o tom, že toho tuto sezónu moc nenahrál, ale že zatím nepanikaří, i když je Mistrovství světa za dveřmi.

Belgičan se tuto sezónu v lize objevil jen dvakrát a jen jednou byl v základní sestavě v Capital One Cupu proti West Bromu. Byl posazen na lavičku kvůli fungující stoperské dvojici, kterou tvoří Per Mertesacker a Laurent Koscielny.

Je frustrovaný jak každý jiný hráč, ale ví, že se věci mohou změnit velmi rychle. O jeho situaci řekl: „Budu přemýšlet o tom, co je potřeba udělat. Leden je stále daleko. Pokud bych nehrál, je to samozřejmě velká komplikace, když bude příští rok Mistrovství světa.“

„Lidé se mě ptají, jestli panikařím kvůli tomu, že nehraju, ale takový já nejsem. Mluvil jsem s manažerem, ale to zůstane jen mezi námi. Cokoliv může velmi rychle změnit celou mou situaci. Třeba zítra nebo příští týden.“

„V tom případě budeme mluvit v lednu jinak. Na to musím být připravený.“

Bez ohledu co se stane, je tu malá šance přestupu v lednu, která by vylepšila jeho šance na Mistrovství světa.

Zapomíná se na to, že minulý rok to byl Koscielny, který seděl na lavičce, ale poté si zajistil místo v základu. Stačí jedno zranění nebo trest a kapitán je zpět v základu, když jsou navíc v týmu jen tři zkušení stopeři.

Doufejme, že se chytí své šance, až přijde. A přijde určitě. 

 

/news.arseblog.com/