Walcott: Jsme připraveni na náročný měsíc

Theo Walcott věří, že příští měsíc bude pro Arsenal velkým testem, ale dodává, že tým je na tuto výzvu připraven.

Wengerův tým přivítá na Emirates Stadium hned tři týmy po sobě, a to Fulham, Tottenham a Montpellier, aby následně zamířil do Birminghamu a Liverpoolu na zápasy proti Aston Ville a Evertonu.

Je to náročný program, ale po vydřené remíze v zápase s Schalke půjde tým podle Walcotta do těchto zápasů se vztyčenou hlavou.

“Schalke na nás v druhé půli vyrukovalo s vervou, což nám po pravdě způsobilo značné problémy. Ale snažili jsme se zápas dotáhnout a kdyby nám někdo před začátkem utkání nabídl bod, pravděpodobně bychom ho brali.”

“Když přijedete na stadion s takovou atmosférou, proti týmu který vás porazil doma 2-0, je skvělé vést tak brzy o dva góly. Je jen škoda, že jsme si vývoj utkání nepohlídali, ale nakonec je i bod dobrý.“

“Čeká nás teď náročný měsíc. Bude to zkouška pro nás všechny, ne jenom po fyzické, ale i psychické stránce, ale myslím, že jsme na to připraveni.“

Walcott se před zápasem ve Veltins-Areně potýkal s nemocí, ale stihl se dát včas do kupy a byl šťastný ze svého gólu i výkonu.

„Když jsem se v pondělí probudil, necítil jsem se úplně dobře. Nyní už se mi hlas vrací, ale předtím jsem nemohl vůbec mluvit. Bylo dobré zase si s klukama zahrát, to je to jediné, co teď chci dělat,“ zakončil.

/arsenal.com/