Wenger: Arshavin nemá žádné pracovní povolení

Arséne Wenger trvá na tom, že se Zenitem zatím ještě nebyla uzavřena žádná smlouva, a že klub nepodal žádnou žádost o pracovní povolení pro Andreje Arshavina.

Přitom dnes ráno přinesla všechna britská seriózní média informace o tom, že Arsenal o pracovní povolení pro svůj přestupní cíl zažádal, a že ho i obdržel.

Nicméně, Arséne Wenger tyto informace popírá, a znovu potvrdil, že klub ze severu Londýna nebude zvyšovat svou nabídku za hráče.

Na přímou otázku, zda-li se oba kluby domluvily na přestupní částce za Arshavina, francouzský manažer odpověděl: „Ne, a o pracovní povolení pro Arshavina nebo kohokoli jiného jsme ještě nepožádali.

Jestli jsme k příchodu nějakého hráče blízko či nikoli má malý význam – nezáleží na tom, jak blízko přestupu jste, důležité je, jestli s přestupem souhlasíte. V současnosti nejsme s nikým domluveni na žádném přestupu.

Jsme vždy sebejistí, a snažíme se odvést naší nejlepší práci, ale chceme respektovat náš rozpočet. Pokud dokážeme najít oběma stranám vyhovující kompromis, uděláme to, ale nehodláme zbytečně utrácet velké částky.“

/skysports/