Wenger chválí Davida Beckhama

Manažer Arsene Wenger opět pochválil bývalého kapitána Anglické reprezentace Davida Beckhama, který s Arsenalem trénoval celé čtyři týdny. Boss ocenil hlavně jeho mentální sílu a absolutně profesionální přístup."David s námi pracoval čtyři týdny. Na první dva týdny jsme mu poskytli našeho fitness trenéra Tonyho Colberta. Poté začal trénovat společně s týmem a všichni jsme byly udiveni, jak je dobrý."

"Fabio Capello má před sebou těžké rozhodování s obsazením pravé zálohy. Věřím, že pokud Beckham nastoupí ke svému stému zápasu za reprezentaci, nebude to rozhodně z žádného sentimentu ale pouze proto, že na to stále má."

"Velmi tvrdě na sobě teď pracoval. Není to ten typ, který by očekával něco zadarmo. Člověk si musí všechno zasloužit a u fotbalistů to platí dvojnásob."

"Osobně si myslím, že David nastoupí, protože je to skvělý hráč a všem nám už dokázal, že David Beckham je jenom jeden. Je to hráč, který si zaslouží naší úctu, protože i když hraje v Americe, tvrdě pracuje ve svém volnu, aby mohl nastoupit za svou zem."

zdroj: internet

 

{mos_fb_discuss:5}