Wenger: Moje práce je vyhrávat zápasy

Arsene Wenger doufá, že bude pokračovat v utišování svých kritiků. Nespokojenost s trenérem Gunnerů vzrostla během sezóny na nový level, ale chorály „There is only one Arsene Wenger“ zpívané během sobotního zápasu na Emirate Stadium jsou dostatečnou odpovědí všem kritikům. Musí to být krása pro jeho uši, slyšet podporu tisíců fanoušku poté co byl vypískán frustrovanými fanoušky.

Po 18 letech práce je nejdéle sloužícím trenérem v PL: „Moje práce je vyhrávat fotbalové zápasy a dělat lidi šťastnými. Pracuji v této zemi 18 let a jsem za to šťasten. Jsem z 99 % spokojený, takže s 1 % dokážu žít, ale moje práce je dělat lidi šťastnými. Pokud nejsou šťastni, tak s tím musím žít. Jsem ale potěšen ze skandování mého jména na konci sobotního zápasu.“

Wenger byl potěšen, že Giroud a Cazorla vstřelili každý 2 góly v pravděpodobně nejlépe odehraném zápase sezóny. Giroud byl 3 měsíce mimo kvůli zraněnému kotníku, ale Francouz ukázal, proč je tak důležitým článkem ve Wengerově týmu. „Olivier stále není 100% připraven, ale je důležité, že je s námi. Když je na hřišti, tak může kdykoliv skórovat, což je důležité.“ (Wenger)

Giroud byl potěšen, když slyšel skandování Wengerova jména. „Je pravým mužem na svém místě. Je to krásný pocit.  Vždy je to stejné, když prohrajete zápas, tak první na ráně je trenér. Je to součást našeho života, ale vždy jsme v tom společně, takže zachování víry, tvrdá práce a myslím si, že nebude žádná diskuze o změně trenéra, protože on je mužem situace.“

Komentáře

 1. vogel (karma: 0) #1

  Me popravde ani tak netesi jako kdykoliv driv to, kdyz vyhravame. City arsenal respektive arsene uz tolik opotreboval, ze jsou vuci jakymkoliv vysledkum tupejsi nez kdy driv. Je to rok, co rok stejne. Stresujeme se s tim, jestli dosahneme na metu nejvyssi, ale vzdy to konci zklamanim. Cest Fa Cupu. Jinak to je bida a utrpeni. Fanousci Arsenau jsou jako ovce. Kdyz vyhravaji tak podporuji, jakmile se prohrava, otaci se koruna. Jestli takovy fanousek dokaze wengera uspokojit tak si lze do vlastni kapsy a je to dost pokrytecky z obou stran. Ja kuprikladu za wengerem nestojim delsi dobu a neverim, ze on dotahne Arsenal at uz v LM ci PL na mety nejvyssi, proto stojim za svym nazorem a nemenim po kazdem golu ci zapase jako vetsina ostatnich…tot asi vse

 2. Bangbang (karma: 0) #1

  většinou si každý tým během dlouhé a náročné sezony projde krizí. nám se to stalo na podzim, teď třeba dochází dech saints. uvidíme, jak se na formě týmů podepíše africký pohár národů (bony, touré apod). konec prosince je důležitý, hodně naznačí, ale vše se bude lámat na jaře.
  jsme stále reálně ve hře o 2 poháry (FA a LM) a min 3.místo v PL je na dosah – pořád to ještě může být dost dobrá sezona, takže nechme si její hodnocení až na květen 2015!!!

 3. Terez (karma: 0) #1

  [quote name=“Bangbang“]většinou si každý tým během dlouhé a náročné sezony projde krizí. nám se to stalo na podzim, teď třeba dochází dech saints. uvidíme, jak se na formě týmů podepíše africký pohár národů (bony, touré apod). konec prosince je důležitý, hodně naznačí, ale vše se bude lámat na jaře.
  jsme stále reálně ve hře o 2 poháry (FA a LM) a min 3.místo v PL je na dosah – pořád to ještě může být dost dobrá sezona, takže nechme si její hodnocení až na květen 2015!!![/quote]

  Souhlasím, snad už krize bude překonána, zranění se vyhne minimálně Laurentovi a Sanchezovi a natáhneme šňůru vítězství. Ale je škoda, že jsme nedokázali využít relativně lehkýho losu ze začátku. Oproti loňský sezóně mi přijde přijatelnější. Navíc ve většině zápasů to byly buď zbytečný remízy nebo ještě zbytečnější prohry (viz účka s 1 střelou na bránu a 2 gólama 😡 ).

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.