Wenger – nepřestávejte mi důvěřovat

 

Arséne Wenger zaapeloval na fanoušky Arsenalu, aby mu důvěřovali v otázce přestupů. Boss zajistí posílení týmu v blížícím se letním transferovém období.

 

Prvním přestupem The Gunners bude pravděpodobně Maročan Marouane Chamakh, kterému končí smlouva v Bordeaux.

 

Arséne Wenger disponuje rozpočtem, který mu umožní přivést potřebné hráče. Francouzský trenér nevyužil všechny prostředky ve výši Ł37 miliónů, získaných na přestupech Emmanuela Adebayora a Kola Touré do Manchesteru City.

 

S přestupem na sever Londýna již bylo spojováno hodně hráčů, Wenger v té souvislosti žádá fanoušky o trpělivost.

 

„Musíte nám důvěřovat. Vždy jsme si na přestupovém trhu vedli dobře. Minulé léto jsem získal Thomase Vermaelena, kterého nikdo neznal a nyní v je jedenáctce sezóny, takže fanoušci musí zachovat víru v naše jednání.“

 

„Jako vždy se snažíme být chytří a rozvážní, staráme se o správný rozvoj klubu“.

 

Wenger také opakovaně zdůraznil, že hodlá udržet sestavu pohromadě, i přes neustálá spojování Fabregase s Barcelonou.

 

„Jeden nebo dva půjdou pryč, což se stává každý rok, ale náš prvořadý cíl je udržet sestavu pohromadě,“ řekl pro Arsenal TV online.

 

„Tento tým má budoucnost. Věřím, že hráči chtějí mít společnou budoucnost a proto je moje práce je udržet pohromadě.“

 

Arsenal je průběžně na třetí pozici, jejich šance na výhru v Lize Mistrů i EPL se rozplynuly po venkovních prohrách v Barceloně, To**enhamu a Wiganu.

 

Wenger dodal:

 

„Nikdy nejste šťastní když nevyhrajete ligu, ale věřím, že to byl obrovský handicap mít tolik hráčů na marodce při závěrečném sprintu.


„Udrželi jsme konzistentní pozici v nejlepší trojce a nikdo to od nás neočekával na začátku sezóny, takže jsme určite předčili očekávání.“


„Ale pro nás to stále není dobré, protože chceme vyhrát ligu.“


/Teamtalk.com/