Wenger : Neupřednostňuji Ligu Mistrů

 

Jenom vítězství v Lize Mistrů chybí Arséne Wengerovi mezi úspěchy v jeho kariéře trenéra, ale i tak nepokládá Boss Champions League za jedinou prioritu v této sezóně.

 

Nejblíže k zisku poháru pro vítěze Ligy Mistrů byl Wenger a jeho tým v roce 2006, když kanonýři prohráli ve finále s Barcelonou.

 

V tomto týdnu Sir Alex Ferguson i Carlo Ancelotti potvrdili, že jejich hlavním cílem v této sezóně je triumf v Lize Mistrů, ale Wenger nehodlá následovat jejich cestu. Své argumenty pro svůj postoj představil francouzský trenér na tiskové konferenci před zápasem s Bragou.

 

„Nemůžeme se soustředit výlučně na jednu soutěž. Tři dny po zápase s Bragou hrajeme se Sunderlandem a je to pro nás stejně důležitý zápas jako ten zítřejší“.


„Chceme něco vyhrát a není důležité, jestli to je Champions League nebo Premiership. V sobotu jsem nominoval sestavu, která měla zvítězit nad Boltonem.  Rotace v sestavě byla následkem únavy některých hráčů po reprezentačních zápasech a nemělo to nic společného se šetřením sil před utkáním s Bragou“, uzavřel Wenger.

 

 

 

/arsenal.com/