Wenger očekává otevřený zápas

Tímto článkem se Vám představuje další z nových redaktorů – xpajka. Hodně článků a hlavně chuti do nich.

Arsene Wenger se těší na úplně jiný zápas v Lize Mistrů proti AS Řím.

V posledích třech zápasech dosáhli Gunners pouze na bezbrankovou remízu. V úterním utkání proti italskému soupeři očekává Wenger otevřenější hru.

Arsenal věří, že uhraje slibný výsledek do odvety, která se hraje příští měsíc na Stadio Olimpico. Wenger si ale myslí, že Řím bude chtít také zvítězit.

“Nemyslím si, že si přijedou pro bezbrankovou remízu. Budou spoléhat na protiútoky, protože vědí, že gól z hřiště soupeře jim zajistí velmi dobré vyhlídky do odvety. Musíme hrát ze zabezpečené obrany a dát nějaké góly.“

Wenger je frustrován defenzivní taktikou týmů z Premier League v posledních týdnech a vůbec nebyl spokojen se sobotní remízou se Sunderlandem. Svým svěřencům ovšem stále věří, a doufá, že tým opět získá potřebný elán a agresivitu do zbývající části sezóny.

“Je to zajímavé. V první půlce sezóny jsme sice často inkasovali, ale také mnoho gólů vstřelili. V té druhé téměř neinkasujeme, ale góly nedáváme. Našim cílem do rozhodující části sezóny je najít určitou rovnováhu mezi útočnou a obrannou činností.“

/skysports/