Wenger slibuje, že v Carling Cupu nastoupí mladíci

Manažer Arsenalu Arsene Wenger slíbil, že jeho politika, stavět mladé hráče v Carling Cupu Bude pokračovat i Letos, přestože The Gunners čeká ve třetím kole výlet ke svým severolondýnským rivalům Tott*nhamu na White H*rt Line.

Mnozí tleskali Wengerovu rozhodnutí nasadit mladíky proti týmům jako Sheffield United a West Bromwich Albion v domácích zápasech minulých sezon Carling Cupu, ale Arsenal utrpěl porážku v posledních dvou venkovních zápasech, loni proti Manchesteru $ity a předloni s Burnley.

Tuto sezonu má Wenger spoustu mladých hráčů dychtících po zápasech za první tým. Henri Lansbury pravděpodobně odejde a Emmanuel Frimpong je zraněn, ale hráči jako Havard Nordtveit a Jay Emmanuel-Thomas budou v týmu, který nastoupí proti Spuds.

Mladí profesionálové, Nacer Barazite, Thomas Cruise, Conor Henderson, Gavin Hoyte, Mark Randall a Gilles Sunu budou doufat v místo v týmu, zatímco lonští školáci Benik Afobe, Chucks Aneke, Ignasi Miquel a Nico Yennaris mohou utvořit dobrou lavičku náhradníků, pokud budou pokračovat ve svých působivých výkonech v rezervě.

Zdroj: /arsenalyouth/