Wilshere ve 30 letech ukončil profesionální kariéru

Jack Wilshere v pátek odpoledne oznámil konec profesionální kariéry. Odchovanec Arsenalu a někdejší světový talent o tom informoval na sociálních sítích. Podle Davida Ornsteina by se měl stát hlavním trenérem Arsenalu do 18 let.

Komentáře

 1. David (karma: 2688) #1

  Měl jsem možnost sledovat jeho seniorskou kariéru od začátku a jeho památný zápas proti Barceloně ukázal jeho obrovský potenciál, který se bohužel vinou častých zranění nikdy nenaplnil. Všichni jsme si tehdy představovali, že tenhle kluk bude jednou kapitánem, nahradí Fabregase a dotáhne nás k titulu. Škoda toho talentu. Přeji mu do budoucna vše dobré a třeba z něj bude ještě úspěšný trenér.

 2. TopseCrets (karma: 3477) #1

  Netajím se tím, že Jack je můj miláček ?
  Titi je samozřejmě The King, ale Jacka jsem obdivoval.
  Jeho pohyb, dribling, přehled WOW.
  Navíc byl nesmyslně zvolen druhý jako wonder kid za Ballotelim v roce už ani nevím kterém ? a to snad nikdy nepřekousnu.
  Navíc, jak si povodil zálohu Barcy v jejich největší slávě, a v jeho věku, mazec.
  Věřím, že to, o co přišel jako hráč, jednou dosáhne jako trenér a třeba u nás, neříkám přímo áčka, ale kdo ví.

 3. Gunner 4ever (karma: 1344) #1

  Plně souhlasím s názorem výše, že než jej sledovat v nějaké pralesní lize, tak raději takto. Přesto je to zajímavé rozhodnutí vzhledem k tomu, že TW ještě zdaleka není u konce, týmy mohou eventuelně chtít podepsat někoho ke konci okna a Jack ještě není tak starý, aby někde nemohl podepsat férové 1+1 s opcí. Takže mě překvapuje, že to vydal tak brzo. Že by už déle pracoval na své coaching licenci a chtěl to vzít za pačesy u nás s U18? 🙂 To si myslím, že by byla paráda. Minimálně takový kouč co to má pořád v noze na nejvyšším levelu je k pohledání, to prostě chceš. Ideální vzor pro mladé.

  Přidávám analýzu Le Bosse:
  youtube.com/watch?v=qd96UOIkovc

  Příjde mi neskutečné jak stále vypadá skvěle k světu a má dobré postřehy, máme narozeniny ve stejný den a je pro mě velkou inspirací jak se udržet stále funkční a pracující i do velmi pokročilého věku 🙂

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.