Szczesny: Porazíme Spurs a vyhrajeme titul

Wojciech Szceczeny věří, že ještě není vše ztraceno. Podle jeho slov bude bitva s Tot*enhamem tak klíčová, která rozhodne. Podle jeho slov si výhru nad Spu*s zaslouží nejen tým, ale i fanoušci.

Arsenalu včera opět proklouzly další dva cenné body k titulu, když v 102′ minutě srovnal skore Dirk Kuyt z penalty. Arsenal už moc šancí nemá, ví to i Arséne Wenger, který označil tento týden za rozhodující týden celé sezony Premier League.

,,Jsme stále přesvědčeni, že můžeme vyhrát titul. United čeká ještě Chelsea a my. Remíza byla velkým zklamáním. Všichni jsme si mysleli, že jsme to my, kteří dali tu vítěznou branku.

,,Tot*enham je velmi dobrý tým, kterému máme co vracet. Celý Arsenal si zaslouží uspět. Hlavně fanoušci. Tyto zápasy jsou skvělé. Atmosféra je užasná. Miluju ten pocit.

Obhájce titulu Chelsea se dotáhal na rozdíl dvou bodů za Arsenal, který je nyní pod tlakem.

,,My jdeme vždy do všeho naplno. My jsme Arsenal. Neskončíme druzí, ovšem rozhodně ne třetí. Stále se ale cítím nesvůj. Nosím zvláštní ochranu, ale proti Liverpoolu mi nedělala žádné problémy.“

Wojta dnes slaví 21 narozeniny. Za celou redakci přeji mnoho čístých kont v bráně Arsenalu, dále mnoho zdraví, štěstí a do příští sezony nějakou tu trofej .

/Skysports.com/