Xavi a Valdés s otazníky do odvety

SkySports.com přichází s informací, že záložník Barcelony Xavi Hernandez může chybět v odvetě s Arsenalem. SetantaSports zase sděluje, že stav Valdése se nezdá tak komplikovaný.

Xavi by měl mít herní přestávku okolo 10 dní poté, co si poranil sval na levé noze. Záložník odehrál v této sezóně dosud všechny zápasy a za nepřítomnosti Puyola je kapitánem mužstva.

„Xavi Hernandéz má lehké zranění levé nohy a bude mít přestávku 7-10 dní. Záložník, pokud se potvrdí lékařské prognózy, vynechá ligový zápas s Mallorkou a Valencií“, sdělil oficiální web katalánského klubu.

Před odvetným zápasem s Arsenalem má problémy vyjma Puyola i brankář Valdés. Pokud by chyběli všichni tři hráči, jednalo by se o vážné oslabení Katalánců.

Victor Valdés se potýká se zraněním kolene, a jeho šance jsou 50 na 50. Brankář vynechal nedělní utkání s s Bilbaem a hovořilo se, že se vrátí až za 6 týdnů. Trenér Pep Guardiola ale ke zranění řekl :

„Vypadá to na kratší přestávku, nebude to měsíc. Na každý případ máme ale Pinta, který si vede dobře a je výborným brankářem.“