Xhaka po Newcastlu

o frustrujícím večeru…
Samozřejmě, když nevyhrajete jste vždy zklamaní, ale myslím, že můžeme být na svůj výkon hrdí. Měli jsme šance a chyběl nám vždy jen drobný detail, ale to je prostě hra a pokud by nám v létě někdo řekl, že v lednu budeme kde jsme, brali bychom to všemi deseti. Musíme pokračovat v tom co děláme, pracovat na těch drobných detailech a soustředit se na následující zápas.

o tom jak je důležitá disciplinovanost…
Obrovsky, někdy je to nebezpečné, protože se snažíte skórovat, otevřete hru a nesoustředíte se na bránění, ale myslím, že jsme si vedli velice dobře. Nevím, jestli měl Newcastle dnes nějakou šanci, nebo nějakou gólovku, ale mají velmi dobrý tým, zaslouží si uznání. Nechtěli odjet s prázdnou a odváží si bod, my se teď musíme dívat dopředu. Nakonec můžeme být hrdí, ne za ten získaný bod, ale za náš výkon a musíme pokračovat dál.

o stále pěkném bodovém náskoku…
Ano, po této sezoně lidé očekávají, že vyhrajeme každý zápas, ale tohle je fotbal a míč je kulatý. V zápasech jako je tento se to může stát (že nevyhrajete), protože jsme neměli v konečné fázi příliš štěstí a chyběli nám malé detaily. Ten bod bereme, je to jen bod, ale tenhle bod může být na konci sezony nesmírně důležitý.

o tom jak důležité je si letos vést dobře v FA Cupu…
Samozřejmě, loni jsme vypadli po prvním zápasu a víme jak důležitý pro nás FA Cup je, pro tento klub a fanoušky. V pondělí chceme uspět a posunout se zase o kousek blíž našim cílům.

Zdroj: /arsenal.com/