Arsenal uzavřel novou dlouhodobou smlouvu s Emirates

Zkraje nového týdne přilétla k fanouškům Gunners radostná zpráva. V pondělí Arsenal oznámil prodloužení stávajícího kontraktu se společností Emirates o dalších pět let, tedy do sezóny 2023/2024.

Hráči Arsenalu na svých dresech nosí název Emirates od roku 2006. „Emirates“ bude i nadále působit v tréninkových sadách, stejně jako v zápasových režimech u všech týmových kategorií. Radost z podpisu měl pochopitelně i Ivan Gazidis.

„Naše partnerství u dresů je tím nejdelším v celé Premier League a jedním z nejdelších ve světě sportu. Tento oboustranný závazek je důkazem síly a hloubky našeho unikátního vztahu. Emirates opětovně demonstruje svoji velkou víru v náš přístup a ambice. Pomůžou nám k tomu, abychom bojovali o trofeje a abychom klubu, stejně jako našim fanouškům, přinesli více úspěchů,“ prohlásil Gazidis pro oficiální webové stránky klubu.

„Emirates je pro Arsenal skvělým partnerem – jedná se o světovou značku se skutečným globálním dosahem. Letecká společnost hraje významnou roli v našich ambicích. Nová smlouva rozšiřující partnerství do roku 2024 zdůrazňuje, jak moc obě organizace těží ze vzájemného vztahu,“ dodal.

Součástí dohody je rovněž létání s Emirates na předsezónní turné. Emirates si ponechává marketingová práva na budování kampaní a reklamních akcí po celém světě. Domácí svatosvánek ponese jméno Emirates Stadium do roku 2028, o tom však bylo již rozhodnuto před šesti lety.

„Arsenal se pyšní silnou přitažlivostí a vlivem v celém světě. Pro Emirates je tento klub ideálním partnerem,“ stojí na stránkách Arsenalu prohlášení prezidenta Emirates Sir Tima Clarka.

/arsenal.com/