Granit Xhaka je blízko přestupu do Arsenalu

Podle BBC Arsenal dospěl k dohodě s Borussia Mönchengladbach a klubový kapitán by se měl stěhovat na Emirates. 

Kluby se dohodly na částce £30 milionů za švýcarského záložníka. 

Třidvacetiletý záložník odletěl do Londýna, aby zkompletoval přestup a absolvoval tento víkend zdravotní prohlídku. 

Jeho příchod by měl posílit záložní řadu po odchodu Tomáše Rosického, Mikela Artety a pravděpodobně i Mathieu Flaminiho. 

Xhaka by se měl stát první letní posilou Arsenalu v tomto přestupovém období. Všeobecně se předpokládá, že bude v tomto okně ještě hodně rušno a nebude to poslední hráč, který zamíří na Emirates.  

/bbc.co.uk/

Komentáře

  1. Patrick (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“]http://www.punditarena.com/football/jmurphy/done-deal-arsenals-first-massive-signing-summer-just-confirmed/

    Patrick,stale fotomontaz?[/quote]

    dave, už jsem psal v #24 že to vypadá slibně

    a už to je i tady http://www.transfermarkt.de/gladbach-vor-rekord-deal-xhaka-schon-im-arsenal-trikot/view/news/236079

    jinak jak jsem už psal, nejsem proti posilám, jen že mi to přijde prostě dost peněz, za chlapíka, který odehrál jen jednu podařenou sezónu. Ale pokud bude pro nás prospěšný, tak proč ne. Navíc Wenger Knows Best.

    Jen při takových nákupech nezbude na dividendy pro Kroenkeho :-)))

    |
  2. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“Patrick“][quote name=“dave“]http://www.punditarena.com/football/jmurphy/done-deal-arsenals-first-massive-signing-summer-just-confirmed/

    Patrick,stale fotomontaz?[/quote]

    dave, už jsem psal v #24 že to vypadá slibně

    a už to je i tady http://www.transfermarkt.de/gladbach-vor-rekord-deal-xhaka-schon-im-arsenal-trikot/view/news/236079

    jinak jak jsem už psal, nejsem proti posilám, jen že mi to přijde prostě dost peněz, za chlapíka, který odehrál jen jednu podařenou sezónu. Ale pokud bude pro nás prospěšný, tak proč ne.

    Jen při takových nákupech nezbude na dividendy pro Kroenkeho :-)))[/quote]

    Neboj,za tv prava klub dostane poriadny balik+minule leto prisiel iba Cech,takze Kroenke bude stale v klidku 🙂

    Inak Xhaka sa dostal do 11 roka v BL,takze chlapec nieco musi vediet a Wenger by 30mega nedaval za nejakeho priemeraka.

    |
  3. miezto (karma: 0) #1

    btw. Dres se mí dost líbí, ale stejně si puma neodpustila zase čehosi (na dosavadním dresu ten pruh na prdeli) a teď v pod paží. Jinak pokud bude ofiko, tak zatím asi nej domácí dres od pumy a ten žlutý je zase snad horší ještě než ten černý…

    |
  4. van-tastic (karma: 0) #1

    Jen se bojim, ze ofiko to Arsenal ohlasi, az po odhaleni novejch dresu… Takhle by je uniknout nenechal, zatim neni naplanovanej ani zadnej event… PUMA si dava na cas

    |
  5. karlos (karma: 0) #1

    José Mourinho definitivně usedne na trenérskou židli v Manchesteru United. Informuje o tom španělský deník AS, který také píše, že portugalský stratég bude jmenován ještě dnes večer po finále FA Cupu mezi Crystal Palace a Rudými ďábly bez ohledu na výsledek. Na Old Trafford má Special One podepsat smlouvu na tři roky s roční gáží 15 miliónů eur (více než 405 miliónů korun). 😡

    |
  6. karlos (karma: 0) #1

    Alexandre Lacazette se patrně v nejbližší době nikam stěhovat nebude, prezident Lyonu Jean-Michel Aulas již pro L’Équipe potvrdil, že v nedávné době za svého nejlepšího střelce odmítal i velice lukrativní nabídky jako třeba 40 milionů eur od West Hamu..
    ..by se hodil 😉

    |
  7. Gundinho (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]Alexandre Lacazette se patrně v nejbližší době nikam stěhovat nebude, prezident Lyonu Jean-Michel Aulas již pro L’Équipe potvrdil, že v nedávné době za svého nejlepšího střelce odmítal i velice lukrativní nabídky jako třeba 40 milionů eur od West Hamu..
    ..by se hodil ;-)[/quote]
    LOL. Od West Hamu.. ta TV práva vážně dělají divy.

    |
  8. Nasri8 (karma: 0) #1

    Sorry za môj nedostatok znalostí o Xhakovi, ale je to hroťák alebo krídlo?

    |
  9. c4ssey (karma: 0) #1

    [quote name=“Nasri8″]Sorry za môj nedostatok znalostí o Xhakovi, ale je to hroťák alebo krídlo?[/quote]
    středovej záložník 🙂

    |
  10. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    já mám jen strach, aby tímto nákupem AW nechtěl jen zavřít hubu novinářům.. Až se ho na předsezoní tiskovce budou vyptávat proč tým neposílil a proč se bojí utratit větší peníze za hráče, když je má k dispozici. Pak mu AW poví, že to není pravda, že tým máme dostatečně kvalitní s charakterem a to že se bojí zainvestovat není pravda, protože dal 30m za středního záložníka kterým zvýšil konkurenci ve středu hřiště po odchozích hráčích…

    doufám, že tato varianta se ale nenaplní.. 😆

    |
  11. 1marek25 (karma: 0) #1

    Granid xhaka je urcite zaujmavy hrac ale prenas je to malo ocakavam dalsie posily hlavne do obrany gabriel je neisty a mertesacker ma uz dufam zabaleno plus konkirencia chyba aj bellerinovi

    |
  12. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    [quote name=“Theodor“]Wenger pry odcestoval do Italie jednat o Alvaru Moratovi. Haters?[/quote]
    radši kdyby přivezl z itálie dybalu:-)

    |
  13. mdavid (karma: 0) #1

    Tak verim, ze to je kvalitni hrac a chyti se u nas.

    Akorat- on snad neni typickej DM, spis box to box hrac, nebo? Bohuzel to vypada, ze po tom co jsme v Coquelinovi shodou nahod nasli konecne vhodnyho defenzivniho zaloznika, tak ho Wenger posadi a budeme hrat opet na dva CM, tedy zpusobem pri kterym byl stred hriste vzdycky deravej. Jsem zvedavej, co z toho nakonec vyleze za system a kam s Ramseym, Cazorlou, Elnenym atd…

    |
  14. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    možná mě tu někteří ukamenují, ale jak to někdo psal o zájmu athletica o santiho, tak pokud by přišla zajímavá nabídka, asi bych ho pustil.. bude mu 32 let a je to asi poslední šance jak za něja získat nějakou zajímavou částku.. ale chtělo by to přivést nějakého typově podobného hráče santimu..

    |
  15. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“Theodor“]Wenger pry odcestoval do Italie jednat o Alvaru Moratovi. Haters?[/quote]

    Ak je to pravda,tak ta cena bude kruta. Pise sa o 50m. Mam pochybnosti ci stoji za tu cenu.

    |
  16. matonator (karma: 0) #1

    [quote name=“Theodor“]Wenger pry odcestoval do Italie jednat o Alvaru Moratovi. Haters?[/quote]
    to ho mame zacat obdivovat kvoli tomu ci co? Imho tu uz Wenger nema co robit 2 roky a fakt neverim ze dalsia sezona bude ina ako poslednych X sezon.

    |
  17. Ludvajz (karma: 0) #1

    [quote name=“matonator“][quote name=“Theodor“]Wenger pry odcestoval do Italie jednat o Alvaru Moratovi. Haters?[/quote]
    to ho mame zacat obdivovat kvoli tomu ci co? Imho tu uz Wenger nema co robit 2 roky a fakt neverim ze dalsia sezona bude ina ako poslednych X sezon.[/quote]

    nepřijde ti (a dalším) už trapné furt říkat jak tady Wenger nemá, co dělat?

    |
  18. matonator (karma: 0) #1

    [quote name=“Ludvajz“][quote name=“matonator“][quote name=“Theodor“]Wenger pry odcestoval do Italie jednat o Alvaru Moratovi. Haters?[/quote]
    to ho mame zacat obdivovat kvoli tomu ci co? Imho tu uz Wenger nema co robit 2 roky a fakt neverim ze dalsia sezona bude ina ako poslednych X sezon.[/quote]

    nepřijde ti (a dalším) už trapné furt říkat jak tady Wenger nemá, co dělat?[/quote]
    nie vobec. Pride mi trapne dufat ze dalsia sezona bude ina.

    A co ma byt na tom trapne? Len som slusne vyjadril svoj nazor.

    |
  19. Michael (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“][quote name=“Theodor“]Wenger pry odcestoval do Italie jednat o Alvaru Moratovi. Haters?[/quote]

    Ak je to pravda,tak ta cena bude kruta. Pise sa o 50m. Mam pochybnosti ci stoji za tu cenu.[/quote]

    Nevím jestli to je ten světový útočník, kterého potřebujeme, v Realu se nechytl a v Juve sice odehrál pár výborných zápasů, ale taky to není hráč, co dává pravidelně 20-30 gólů za sezónu. Téměř každý útočník z tohoto videa “ https://www.youtube.com/watch?v=ZOT5u0bX6dQ “ by se mi líbil víc, navíc ta cena za něj je naprosto neadekvátní.

    |
  20. Mates98 (karma: 0) #1

    Jako Higuaina bych tu nechtel, a pulka z tech hracu je nedostupnych, a to jak pises ze se v realu neprosadil a proto neni dobrej tak lukaku se v chelsea taky neprosadil a je ve videu. Griezman a benzema zatim nejsou na prodej. Real neproda jedinyho svyho hrota. Auba k nam asi chtit nebude a lukaku bude stat taky tak 60. O ty utocniky bude rvačka 😀

    |
  21. karlos (karma: 0) #1

    [quote name=“matonator“][quote name=“Theodor“]Wenger pry odcestoval do Italie jednat o Alvaru Moratovi. Haters?[/quote]
    ..radeji meljet do nemecka na finale poharu a privest z Dortmundu cernou utocnou perlu..

    |
  22. karlos (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“][quote name=“matonator“][quote name=“Theodor“]Wenger pry odcestoval do Italie jednat o Alvaru Moratovi. Haters?[/quote]
    ..radeji mel jet do nemecka na finale poharu a privest z Dortmundu cernou utocnou perlu a prodat jim Thea nebo oxeho..[/quote]

    |
  23. matonator (karma: 0) #1

    [quote name=“Dawyd“]už sa vie ake čislo si vyberie? podľa mňa 8 :-)[/quote]
    vraj 34 a 8 si bere Coq, neviem nakolko je tato informacia pravdiva.

    |
  24. killerhammer (karma: 0) #1

    Xhaka sa mi veľmi páči.
    Fyzicky veľmi silný hráč, vysoký.
    Zdá sa, že Wenger začal s prestavbou našej zálohy…

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.