Granit Xhaka je blízko přestupu do Arsenalu

Podle BBC Arsenal dospěl k dohodě s Borussia Mönchengladbach a klubový kapitán by se měl stěhovat na Emirates. 

Kluby se dohodly na částce £30 milionů za švýcarského záložníka. 

Třidvacetiletý záložník odletěl do Londýna, aby zkompletoval přestup a absolvoval tento víkend zdravotní prohlídku. 

Jeho příchod by měl posílit záložní řadu po odchodu Tomáše Rosického, Mikela Artety a pravděpodobně i Mathieu Flaminiho. 

Xhaka by se měl stát první letní posilou Arsenalu v tomto přestupovém období. Všeobecně se předpokládá, že bude v tomto okně ještě hodně rušno a nebude to poslední hráč, který zamíří na Emirates.  

/bbc.co.uk/

Komentáře

  1. Balbs (karma: 0) #1

    K téme stopér:

    Vyzerá to na odchod Martina Škrteľa z Liverpoolu. Čo by ste povedali na to, ak by zakotvil u nás? Bola by to posila do defenzívnych radov alebo nie?

    |
  2. Robinson_SK (karma: 0) #1

    [quote name=“Balbs“]K téme stopér:

    Vyzerá to na odchod Martina Škrteľa z Liverpoolu. Čo by ste povedali na to, ak by zakokvil u nás? Bola by to posila do defenzívnych radov alebo nie?[/quote]

    31 ročný hráč ktorého vytlačil na lavičku 35 ročny Kolo Toure nie je posila.

    |
  3. yen56 (karma: 0) #1

    [quote name=“Robinson_SK“][quote name=“Balbs“]K téme stopér:

    Vyzerá to na odchod Martina Škrteľa z Liverpoolu. Čo by ste povedali na to, ak by zakokvil u nás? Bola by to posila do defenzívnych radov alebo nie?[/quote]

    31 ročný hráč ktorého vytlačil na lavičku 35 ročny Kolo Toure nie je posila.[/quote]

    Sleduje někdo Německo? Co Benatia? S příchodem Hummelse bude muset Bayern aspoň jednoho ze stoperů pustit a v souvislostí s ním a Arsenalem jsem dnes zachytil nějakou spekulaci…

    |
  4. Ludvajz (karma: 0) #1

    [quote name=“Leito CZ“][quote name=“yen56″]A když už jsme tu u čísla Xhakova dresu, připomínám jednu spekulaci z LETOŠNÍHO LEDNA, která se přece jen potvrdila 🙂

    [url]http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/granit-xhaka-hints-arsenal-move-7217843[/url][/quote]
    Já jsem zvědav kdo si vezme číslo 7 po Rosickém :zzz[/quote]

    údajně Alexis a Coq si vezme 8

    |
  5. martin3 (karma: 0) #1

    To já dneska četl, že má MUTD zájem o Sadia Maneho.. kurnik ten by se mi líbil u nás, co tak výměna Theo – Mane? 😆 ale vidím to, že budget bude už jen útočníka, že nezbyde ani na stopera, natož na křídlo 🙁

    |
  6. Mates98 (karma: 0) #1

    Abych pravdu řekl Mané by byl skvělej, pořad řikam kamošoviže by byl super. Je rychlej, skvělý zakončení, může hrat křidlo i hrot. Byl by za “ pakatel “ a asi i naše nejlepší křídlo nebo hrot. Jenom doufám že nám ho ty učka nevyfouknou.

    |
  7. Mates98 (karma: 0) #1

    [quote name=“Mates98″]Abych pravdu řekl Mané by byl skvělej, pořad řikam kamošoviže by byl super. Je rychlej, skvělý zakončení, může hrat křidlo i hrot. Byl by za “ pakatel “ a asi i naše nejlepší křídlo nebo hrot. Jenom doufám že nám ho ty učka nevyfouknou.[/quote]
    Když mínuskujete tak aspon napište proč. Dekuji 🙂

    |
  8. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“Jonny1111″][quote name=“NorthGooner“]Já jsem docela překvapen, jak se tu srovnává Oli, Janssen a Morata…[/quote]
    toto si si hovoril aj ked prisiel suarez z ajaxu do live ? nevyskusas…nevies[/quote]

    Pred odchodom Suáreza do Poolu,mal za sebou sezónu v Hol.kde dal 35g/17a v lige,49g/24a celkovo…v prestupujúcej sezóne/pozor bolo to v januári/ mal 12g/11a celkovo za Ajax,a 4g/5a celkovo za Pool…v nasledujúcej mal 11g/6a v lige a 17g/11a celkovo …a až po 1,5 sezóne dal cifru hodnú kanoniera,keď dal 23g/11a v lige 30g/13a celkovo…takže tiež potreboval čas na to,aby sa adaptoval…
    Premostím na Moratu…v 1 sezóne za Real dal za 560 minút 8g. v lige,za 970 min./9g. a 2a celkovo…v 1 sez.za Juve 1300 min.8g/5a v lige,2300min.15g./7a celkovo…v 2 sez.1460 min.7g/8a v lige,2380min.12g./12a…sú to skvelé štatistiky na to,že nie je 1 voľbou na hrot,na to,že zbiera minúty,počína si výnimočne,a hlavne, dokáže sa presadiť v dôležitých zápasoch…

    |
  9. Boby (karma: 0) #1

    [quote name=“yen56″]OT: Anglie odehrála přátelák proti Turecku, a to s výsledkem 2:1 pro Albion po brankách Kanea a Vardyho. Jack nastoupil v základu a odehrál 66 minut, než byl střídán Hendersonem. 🙂

    Za Turecko nastoupil náš bývalý hráč Ozyakup.

    Edit: Fun fact: Kanův gól byl údajně z offsidu, přičemž turecký trenér spíš než aby seřval 4. rozhodčího, tak za ním přišel a pustil mu záznam té situace na svém telefonu. :lol:[/quote]

    …keď som si to predstavil,nevedel som sa prestať smiať 😆 …ale že je to dobrá zbraň na tú ich „skosnatenosť“,takže si určite rýchlo uvedomia kde je „sever“…

    |
  10. dave (karma: 0) #1

    Londýnský Arsenal patrně bude v příštích dnech lovit elitního stopera, kterým by mohl být Mehdi Benatia z Bayernu. Dle informací Mohameda Bouhafsiho z RMC Sport Kanonýři v průběhu příštího týdne Bavorům učiní formální nabídku. (rmcsport.fr)

    V Bayerne sa vobec nepresadil a tiez jeho vek 29 nie je nejaka perspektiva do buducna.

    |
  11. Tommique (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“]Londýnský Arsenal patrně bude v příštích dnech lovit elitního stopera, kterým by mohl být Mehdi Benatia z Bayernu. Dle informací Mohameda Bouhafsiho z RMC Sport Kanonýři v průběhu příštího týdne Bavorům učiní formální nabídku. (rmcsport.fr)

    V Bayerne sa vobec nepresadil a tiez jeho vek 29 nie je nejaka perspektiva do buducna.[/quote]

    Nechápu, co pročítám fóra, tak fans Bayernu budou rádi, pokud odejde. Pokud by byl za drobné, tak možná, jinak nebrat…

    |
  12. karlos (karma: 0) #1

    Po Realu Madrid dostala od Paula Dybaly košem i Barcelona, která nabídla 70 milionů liber
    ..ty voe nekdo tu ma vysoke sebevedomi

    |
  13. spirki (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]Po Realu Madrid dostala od Paula Dybaly košem i Barcelona, která nabídla 70 milionů liber
    ..ty voe nekdo tu ma vysoke sebevedomi[/quote]
    Proč vysoké sebevědomí? Dybala se vyjádřil, že nehcce z Juve.

    |
  14. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]Po Realu Madrid dostala od Paula Dybaly košem i Barcelona, která nabídla 70 milionů liber
    ..ty voe nekdo tu ma vysoke sebevedomi[/quote]

    Maju 3 zvierata vpredu,naco by im bol dalsi hrac za 70mega? To musi byt bullshit.

    |
  15. karlos (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“][quote name=“karlos“]Po Realu Madrid dostala od Paula Dybaly košem i Barcelona, která nabídla 70 milionů liber
    ..ty voe nekdo tu ma vysoke sebevedomi[/quote]

    Maju 3 zvierata vpredu,naco by im bol dalsi hrac za 70mega? To musi byt bullshit.[/quote]
    …mam na mysli tu hezky vysokou cenu, se snad nekdo, posralll 😀

    |
  16. WoX (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]Po Realu Madrid dostala od Paula Dybaly košem i Barcelona, která nabídla 70 milionů liber
    ..ty voe nekdo tu ma vysoke sebevedomi[/quote]
    Bavil jsem se s kámošem co píše pro Eurofotbal, že jeho cena je kolem 100M. Ale i tak si myslim, že nikam nechce. I když znáte to…Money money money..

    |
  17. Jonny1111 (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]Po Realu Madrid dostala od Paula Dybaly košem i Barcelona, která nabídla 70 milionů liber
    ..ty voe nekdo tu ma vysoke sebevedomi[/quote]
    lestic lavicky za 70 mega? to sa mi nezda. Jedine ze by messi hladal novu motivaciu v arsenale 😀

    |
  18. hyllos (karma: 0) #1

    [quote name=“3tomash3″]http://www.arsenal.com/news/news-archive/20160520/arsenal-and-puma-reveal-new-home-kit

    dresy máme tu :-)[/quote]
    Mi přijde super že na ofic fotkách představujících dresy jsou i ladies

    |
  19. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    [quote name=“dave“][quote name=“karlos“]Po Realu Madrid dostala od Paula Dybaly košem i Barcelona, která nabídla 70 milionů liber
    ..ty voe nekdo tu ma vysoke sebevedomi[/quote]

    Maju 3 zvierata vpredu,naco by im bol dalsi hrac za 70mega? To musi byt bullshit.[/quote]
    k čemu by jim byl?? myslíš, že 3 útočníci v týmu stačí? a viděl jsi kolek je dybalovi a kolik je suarezovi?? suarezovi je 29, jeho výkonnost může každou sezonu už klesat.. dybyla naopak je pro ně investice do budoucnosti a co ho tak pozoruju, jeho cena bude nejspíš růst.. takže naprosto jejich zájem chápu..

    |
  20. Pedro Sanches (karma: 0) #1

    [quote name=“Jonny1111″][quote name=“karlos“]Po Realu Madrid dostala od Paula Dybaly košem i Barcelona, která nabídla 70 milionů liber
    ..ty voe nekdo tu ma vysoke sebevedomi[/quote]
    lestic lavicky za 70 mega? to sa mi nezda. Jedine ze by messi hladal novu motivaciu v arsenale :D[/quote]
    radši bych v arsenale toho dybalu než messiho:).. v něm vidím zabijáka jako aguero..

    |
  21. dave (karma: 0) #1

    [quote name=“Pedro Sanches“][quote name=“dave“][quote name=“karlos“]Po Realu Madrid dostala od Paula Dybaly košem i Barcelona, která nabídla 70 milionů liber
    ..ty voe nekdo tu ma vysoke sebevedomi[/quote]

    Maju 3 zvierata vpredu,naco by im bol dalsi hrac za 70mega? To musi byt bullshit.[/quote]
    k čemu by jim byl?? myslíš, že 3 útočníci v týmu stačí? a viděl jsi kolek je dybalovi a kolik je suarezovi?? suarezovi je 29, jeho výkonnost může každou sezonu už klesat.. dybyla naopak je pro ně investice do budoucnosti a co ho tak pozoruju, jeho cena bude nejspíš růst.. takže naprosto jejich zájem chápu..[/quote]

    Im staci slusny backup za 20mega typu Gameiro,takze tu neskusaj nejakych 70 milionovych pokemonov,co budu lestit lavicku a kanibal s jeho zdravim v pohode este da 3 roky.

    |
  22. karlos (karma: 0) #1

    Do Manchesteru United míří hvězda první světové velikosti. Jedna z největších. Zlatan Ibrahimovič. „V United podepíše roční smlouvu,“ napsal De Telegraaf.
    ..zase mu napali neskutecnou raketu na jednu sezonu docela zbytecny nakup, tezko rict jak se rychle prosadi?…

    |
  23. pt89 (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“]Do Manchesteru United míří hvězda první světové velikosti. Jedna z největších. Zlatan Ibrahimovič. „V United podepíše roční smlouvu,“ napsal De Telegraaf.
    ..zase mu napali neskutecnou raketu na jednu sezonu docela zbytecny nakup, tezko rict jak se rychle prosadi?…[/quote]
    hovadina podla mna, sam povedal ze vo stvrtky hravat nemieni 😉 pochybujem ze pojde hrat EL..

    |
  24. karlos (karma: 0) #1

    hovadina podla mna, sam povedal ze vo stvrtky hravat nemieni 😉 pochybujem ze pojde hrat EL..[/quote]
    ..manu jsou presne tymem, ktery tohle dela,moc to nechapu,ale je to jejich vec,roney v zaloze je marnej 😆 ..uz z neho neni utocnik ani zaloznik
    ..no jestlu pujde Gonzalo do PSG tak to me poser,my ho prece chceme 😉

    |
  25. dave (karma: 0) #1

    Alvaro Morata’s agent has confirmed to Cadena SER that Arsenal are currently the best placed club to sign Morata

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.