Guendouzi o faulu na Zahu, rozhodnutí VAR a ztrátě dvou bodů

Matteo Guendouzi si připsal dalších 90 minut v zápase, ve kterém se tým Crystalu Palace dokázal vrátit do zápasu a získal na Emirates Stadium bod za remízu 2:2.

Matteo po zápase odpovídal na dotazy novinářů…

o tom, že se tým musel spokojit s bodem…
Opravdu jsme chtěli zápas vyhrát, takže jsme útočili a šli pořád dopředu, abychom dali třetí branku. Nechali jsme jim mezery pro brejky, protože jsme vážně chtěli zvítězit.

o ztrátě vedení…
Není to problém v našich hlavách. Nedokázali jsme udržet naši výhodu. Věděli jsme, že je to dobrý tým, mají kvalitní individuality, hráli velmi dobře. Zaha si počínal dobře, aby získal penaltu. Je na nás, abychom takovéhle zápasy vyhráli potom, co se dostaneme do vedení.

o VARu…
Nevím, co se stalo při našem odvolaném gólu. Je to jako minulé pondělí proti Sheffieldu. Rozhodčí si nezkontroloval u VARu situaci ani u Sokratise, ani u Saky. Tentokrát si to zkontroloval a výsledek byl proti nám. Ještě jsem to znovu neviděl, ale dnes jsme kvůli tomu ztratili dva body a proti Sheffieldu jeden taky.

o návratu Lacazetta…
Lacazette je zpět a je to pro nás velká vzpruha. Není mnoho hráčů jako on. Hodně dnes týmu pomohl a v této soutěži pro nás bude klíčový.

o jeho žluté kartě…
Na konci zápasu jsem musel Zahu faulovat, jinak by šel na branku sám. Byl jsem poslední, ale zároveň i hodně daleko od branky. Musel jsem to udělat.

/arsenal.com/