Hlasování o hráče měsíce duben.

Po velmi chabém začátku měsíce jsme se dokázali dostat zpět na vítěznou vlnu díky dvěma vítězstvím proti Chelsea a Manchesteru United.

Vidět jsme mohli solidní týmový výkon, ale také několik skvělých individuálních výkonů.

Prvním, kdo se vyšvihl svým výkonem nad ostatní, byl Mohamed Elneny, který nastoupil v základní 11 poprvé od našeho prosincového vítězství 4-2 nad Chelsea. Egypťan předvedl na Stamford Bridge v záloze dominantní výkon, který poté zopakoval i na Emirates Stadium proti Manchesteru United.

Dalším je Granit Xhaka, který ukázal svou všestrannost, když nastoupil proti Brightonu na levém obránci. Na své tradiční pozici se pak ukázal proti Chelsea i Manchesteru United. Předvedl velmi dobrý výkon a proti De Geovi se blýskl dalekonosnou střelou, která tým uklidnila a díky tomu jsme si dokráčeli ke třem bodům za vítězství 3-1.

Třetím do party je Bukayo Saka, který odehrál kromě jednoho utkání 90 minut v každém našem zápase. Mladý angličen ukázal nervy ze železa při vítězství nad Chelsea i United, když proměnil v obou zápasech penaltu a pomohl tak k zisku 6 bodů.

A posledním kandidátem je Eddie Nketiah, který se objevil ve všech 5 dubnových utkáních. Mladý forvard si připsal první branku v PL v této sezóně, po které následovala další. Zapříčinil se tedy o zisk 3 bodů ze Stamford Bridge. Proti United zase vedl náš útok a představoval velkou hrozbu pro bránu brankáře soupeře.

Svůj hlas můžete svému favoritovi dát ZDE.

/arsenal.com/