Hodnocení hráčů

Arsenal – Norwich 1:0 –

Brankář

 • Aaron Ramsdale

  8,0

  Klidný a spolehlivý výkon. Moc práce neměl, ale když bylo potřeba, zakročil. Líbilo se mi jak žil s týmem, hecoval a dirigoval hráče před sebou. V rozehrávce dobře vyhodnocoval kdy rozehrát na stopery a kdy radši míč poslat pryč. Přijdou větší prověrky ale zatím jsem s Aaronem spokojený.

Obrana

 • Takehiro Tomiyasu

  7,0

  Kvalitní debut na Emirates. Tomi předvedl přešně to, co se o něm napsalo v posledních dnech. Dobrý ve vzduchu, hra oběma nohama, poctivý v obraně. Směrem dopředu toho zase tolik neukázal, párkrát dobře zakombinovali s Pepem, jednou hezky vystřelil z voleje. Po hodině hry šel dolů nejspíš vinou křečí, ale zaslouženě se dočkal ovací domácích fans.

 • Ben White

  7,0

  Po nepovedeném zápase v Brentfordu a prodělání covidu se Ben vrátil do sestavy. V první půli začal velice dobře, výborně rozehrával a rozjel několik útočných akcí. Směrem dozadu měl problémy při soubojích ve vzduchu a v závěru nepochopitelně pustil za sebe míč, kdy za něj požár naštěstí uhasil Gabriel. Líbil se mi jeho klid na míči, směrem dozadu se snad zlepší časem, až obrana odehraje pospolu více zápasů.

 • Gabriel Magalhães

  7,0

  Gabriel se mi líbil. V soubojích klasicky dominoval, v rozehrávce nechyboval. V závěru hasil při šanci Norwiche a zblokoval na roh. Při útočných standartkách se dostal do zakončení, ale netrefil míč dobře. Jsem rád, že je zpět. Náš klíčový stoper.

 • Kieran Tierney

  7,0

  Na poměry Kierana dnes slabší výkon. Ne že by zahrál špatně, jen jsme od něj zvyklý na ještě větší jízdu. Asi hrála roli i únava po repre srazu. Dozadu spolehlivý, v útoku tentokrát jeho centry nebyly tak nebezpečné. Celkově však v pořádku.

Záloha

 • 6,0

  Sambi podal dobrý výkon, nijak nezářil, ale svou práci odvedl. Několikrát dobře odebral míč, několikrát ale zbytečně ztratil. Věřím, že postupem času ještě půjde nahoru. Moc mu neseděla kombinace s AMN, přišli mo, že si spíše překáželi. V první půli vyslal zajímavou střelu do Krula, po hodině hry střídán Thomasem.

 • 5,0

  Ainsley byl pro mě nejslabším hráčem Arsenalu. Hodně ztrát, hodně zbržděných akcí. Párkrát se pokusil vyvést míč, ale neúspěšně. Celkově mi přišlo, že hráč co bojuje o místo by měl hrát s úplně jiným nasazením. Po přesunutí na beka jsem trnul, co z naší pravé strany přijde. Bude se muset probrat, jinak je to málo.

 • Martin Ødegaard

  7,0

  Martin klasicky hýřil aktivitou. Dobře kombinoval, neúnavně napadal. V první půli skvěle vysunul Aubu. Ve druhé půli už nebyl tak výrazný, ale celkově se mi líbil moc. Poctivý hráč, rád bych viděl v základu Martina i ESR, náš výkon pak roste.

Útok

 • 8,0

  MAN OF THE MATCH

  Nico za mě dnes nejlepší. Neustále hrozil svými kličkami, které v první půli vyústily jen v několik rohů. V druhé půli už mu vyšlo víc průniků a neustále hrozil. Byl u jediného gólu, kdy mu nepřálo štěstí, další gólovku připravil skvělou akcí pro PEA. Poctivě se vracel i dozadu a odmakal celý zápas. Jen tak dál!

 • 7,0

  Vím, stale to není ono. Ale dnes budu u výkonu našeho kapitána i chválit. V první půli spálil tutovku, ale neudělal to špatně, Krul bohužel zasáhl skvěle. Stále je hrozně málo v mezihře, ve druhé půli ale měl více míčů a několikrát dobře zakombinoval, zabojoval. Nakonec stihl spálit ještě jednu tutovku a nakonec konečně dopravil míč do branky, byť se štěstím po odrazech, ale byl na svém místě. Snad ho to trochu nakopne a najde ztracenou sebedůvěru, moc bych mu to přál. Ostatně nám všem, potřebujeme mít v útoku kvalitu, kterou už rok postrádáme.

 • Bukayo Saka

  6,0

  Bukayo dnes neměl svůj den. I tak byl ale platný, když při našem jediném gólu vysunul Pepeho. Nebyl tak aktivní jak jsme u něj zvyklý, měl pár zbytečných ztrát, ale taky pár dobrých momentů. Pepe na druhé straně ho však dnes zastínil.

Střídající

 • Thomas Partey

  7,0

  Dobré střídání. Thomas se vrátil po zranění a pomohl zpevnit střed hřiště.

 • Emile Smith-Rowe

  7,0

  Emil oživil naši hru, rozhýbal útok a spálil tutovku. Měl dobré průniky do otevřené obrany, které ale neřešil dobře. Příští sobotu snad už v základu, patří tam.

 • Cedric Soares

  -

  Byl na hřišti krátce. Předvedl jeden dobrý blok.