Hodnocení hráčů

Hodnocení ARS 3:0 RM

WOW, to byl večírek. Týmovým a organizovaným výkonem jsme deaktivovali zbraně Realu. To že mají svoje problémy, to jsou jejich problémy. V Londýně vyfasovali třídu a po všech stránkách byl Real horší, takže o to sladší tento výsledek je. Po prvním poločase jsem se obával, aby jsme se nezbláznili a nedostali z breaku gól… nestalo se a naopak.

A teď na jednotlivce

Brankář

  • David Raya

    9,0

    To že ho hráči Madridu Davida tolik neprověří nečekal ani on sám. Dnes práce nohama naprosto skvělá, těžké míče rozehrál do nohy jako pán. Při šancích Realu byl tam de měl. Posbíral centry ze vzduchu a tím i uklidnil hru. Tohle má prostě parametry TOP. Navíc nula proti Realu ? To se počítá

Obrana

  • Jurrien Timber

    9,0

    Dozadu skvělý a jistý výkon. Je to pitbull. Zahrál zkušeně a velmi dynamicky. Doufejme, že je zdravotně fit. Defenzivně a pozičně je na tom o dost lépe než White, což byl dle mého klíč k tomu, že si Vinicius moc nekopl. Skvěle přerušoval akce na půlce hřiště !

  • William Saliba

    9,0

    Jak že mu říkají ? Rolls Royce ? Myslím, že si ho v Madridu budou pamatovat a doufám, že ne koupit resp. on tam přestoupit. Celkově se mi obrana líbila i jeho podpora Kiwiho. Dnes jsme zvolili poziční bránění a fungovalo to perfektně. Vynikal především precizním čtením hry a anitcipací soupeřových přihrávek.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,0

    Kdo z nás by řekl, že Kiwi odehraje klidný zápas s Realem ? Přeju to tomu klukovi. Víme, že si konzistenci asi neudrží. Ale je vždy připraven pomoci. Sám jsem si defenzivu představoval v jiném složení. V soubojích jistý. Jednu nepřesnou přihrávku na začátku zápasu mu asi odpustíme všichni. Jen tak dál

  • Myles Lewis-Skelly

    9,0

    Kloubouček, v těchto letech s takovým přehledem odehrát tak těžké utkání. WOW . Na míči s naprostým klidem, správná drzost dopředu. Drobné chybičky směrem vzad, ale celkově velmi povedený výkon. Gratuluju mu na dálku

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,0

    Na jeho poměry dost nepřesností, které nahradil bojovností a perfektním tacklingem. Díky němu neplynuli míče pro útok Realu. Četl hru, přerušoval akce. I proti přesile většinou něco vymyslel. Kvalitně odvedená černá práce.

  • Martin Ødegaard

    7,0

    Nechci mu dávat šestku, přece jen dovedl tým k vítězství. Delší čas mu to nejde. Nemyslím, že by mu pomohla lavička. Evidentně s egem problém nemá. Vzpomeňme na Mesuta. To co mu nejde ve hře nahradí organizací presingu a pohybem po hřišti. Snad ta deka jednou spadne....

  • Declan Rice

    10,0

    MAN OF THE MATCH

    Rice Rice BABY !! Oběhal klasicky jak za dva zápasy. Nestále otravoval hráče, dopředu nebezpečný. Nabíhá do vápna pak skvěle brání, pak kopne dva přímáky snů. Jeho skromná povaha z něj dělá skvělého hráče a moc mu tyto úspěchy přeju. Jedinou výčitku mám: Proč to kope až teď ? Tři roky jsme skoro z trestňáku netrefili bránu, natož dát gól. Jasný MOTM - díky Decu

Útok

  • Bukayo Saka

    8,0

    Není rozehraný do pohody, ale s ním máme aspekty, která prostě jentak někdo nenahradí. Soupeř ho brání vždy zdvojeně, což vytváří prostor pro ostatní. Dnes se mu nedařilo 1 na 1. Jeho driblink a potažení míče, kterým si dojde pro faul - super. Věřme, že si podmaní Bernabeu !! Střídal doufám preventivně.

  • Mikel Merino

    9,0

    Mikela dnešní večer zdobila pracovitost. Chybí mu správné postavení ve vápně. To je pochopitelné. Je krásné ale vidět, že hráč co je tu první sezónu takhle bojuje pro tým. Škoda, že nedal více gólů (hlavička, dvakrát střela). Nakonec skvěle zakončil a dal tečku za zápasem.

  • Gabriel Martinelli

    8,0

    Nemá čísla, ale je hrozbou pro obranu soupeře a drží jí zkrátka. Lepší se zápas od zápasu. Přeji, aby mu to tam spadlo. Jinak hrál dobře, podržel balon vepředu, naváděl ho k vápnu. Neměl ani moc ztrát. Formu má, tak to jen přetavit v asistence a góly

Střídající

  • Leandro Trossard

    8,0

    Přišel na hřiště a vyhrnul rukávy a hned zlobil. Neprosadil se, ale určitě dobré střídání. Zaměstnal obranu soupeře a poctivě se vracel.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,0

    Odvedl co měl. Dobře bránil. Má dobrou kopací techniku. Jeho centry mají parametry, Uvidíme co se stane v létě. Dnes zahrál velmi dobře, jako celý tým

  • Ben White

    -

    Není moc co hodnotit....přišel až na závěr utkání

... teď je zdravotně přežít zápas s Brentfordem a neusnout na vavřínech v Madridu. Všichni tady víme čeho je Real schopný. Doufám, že to ví i tým a nepodcení ani vteřinu zápasu v Madridu..... COYG !!! Pojďme si užít dnešní skvělý výkon celého týmu. Musím pochválit i Artetu příprava, střídání perfektní.

 

Komentáře

  1. hamike (karma: 61) #1

    Vím, že jsme všichni v euforii, neuvěřitelný večer. A jestli to v Madridu dotáhneme, tak to bude nezapomenutelný večer. Ale Kiwior hodnocení 8? Ten kluk tam měl dvě obrovsky minely a kdyby je Reál potrestal, tak zápas vypadá úplně jinak. Albyl jediný článek Arsenalu, který byl včera slabý. Urcite nemůže mít hodnoceni stejně jako Thomas, který si za mě s tím středem pole poradil teda skvěle.

    |
    • Dontlookatme (karma: 1052) #1

      Souhlas. Kiwimu bych taky učitě minimálně bod odebral z důvodů co píšeš. A pokud autor uvažoval u Odeho o šestce, tak já bych o ní uvažoval klidně i tady. Tam ty šance po jeho chybách na začátku Real využít, tak ten zápas vypadal dost pravděpodobně úplně jinak. Navíc jsme měli štěstí, že ho v dalším průběhu hráči Madridu ani nějak moc extra neprověřili. A právě třeba v porovnání s Thomasem, kterej měl fakt povedenej zápas, hrál zkušeně, s přehledem a s Decem řídili zálohu, to k sobě bodově fakt nesedí. Stejně tak Tross a Kieran, taky bych dal max 7. Protože znovu v porovnání s 8 pro Thomase a Saku to nedává smysl. Ale to jsou maličkosti, jinak zbytek víceméně souhlas a díky za hodnocení. Hlavní je, že si můžeme užívat tento krásný výsledek a těšit se na odvetu.

      |
  2. RAdE (karma: 342) #1

    Díky za hodnocení, ale napsat, že Kiwimu snad jednu nepovedenou přihrávku odpustíme? Ani ne po minutě hry jsme mohli prohrávat a nebyla to jediná hrubka co předvedl. A dát mu 8 stejně jako Thomasovi? Já teda sledoval zápas na NS6 v krásné kvalitě a viděl jsem to jinak teda 🙂
    Edit: psal jsem to v době kdy příspěvek nademnou nebyl, ale jak přes kopírák 😅

    |
  3. michalHE (karma: 393) #1

    Partey bol jedným z najlepších na ihrisku, ten jeho prehľad, včera hrali všetci dobre, z môjho pohľadu boli trochu slabší Odegard a Martinelli. Kiwiora veľmi nechcem hodnotiť, na to koľko toho odohral v tejto sezóne a proti komu hral, to zvládol celkom dobre

    |
  4. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Prvé čo som dnes ráno spravil, bolo že som synovi ukázal góly 🤩.
    Tento zápas bol z našej strany neskutočne kvalitne odohraný. Ok, boli tam asi 3 vážne chyby, ale zdolať Real 3:0 so založníkom v útoku, v obrane s 18 ročným chalanom a pri všetkej úcte s Kiwim v strede obrany je bomba. Pamätný zápas to už je, ale vieme že Real vie byť doma krutý, takže musia sa pripraviť tak, aby to bol pamätný postup do semifinále. Verme,že to Mikel a hráči zvládnu 💪
    What a night for Arsenal ❤️💪🙏

    |
  5. Maxmaty10 (karma: 572) #1

    Díky za HH.
    Ale pozor! Saka možná nejdůležitější na hřišti. Tvořil šance a oba kopy pro DR nachystal svoji výjimečností. Kiwior měl včera vcelku štěstí, že nebyly potrestaný jeho chyby – laxnost.

    |
  6. THforeverG14 (karma: 97) #1

    Ďakujeme za hodnotenie.
    Vie mi niekto povedať kedy sme naposledy dali gól z priameho kopu? To už bude aj celkom zaprášená história mám pocit…

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20989) #1

      Posledný gól z priameho kopu bol na Burnley a dal ho Odegaard. Bolo to v roku 2021.

      |
  7. traged (karma: 5476) #1

    Diky za hodnoceni, hodnotit jeden z nejlepsich zapasu poslednich let, to musi byt za odmenu!! Rozhodne Kiwi nemuze mit stejne bodu jako Saka a Partay – ja bych dal Kiwimu tak 7 – ty minely v rozehravce byly dve, ze z te druhe nepadl gol, za to vdecime jenom tomu jak byl vcera Real neschopnej. Na druhou stranu – ve druhe pulce na to jak hraje malo vyborny, Mbappeho jednou zastavil naprosto paradne. Naopak Saka – oba Ricovi primaky po faulu na neho po paradnim vyjeti od cary. A u Partaye si snad ani jednu chybu nepamatuju, pro me vedle Rice a Skellyho kandidat na 10ku. Jinak si nepamatuju ze by nekdy Rice dal gol z primaku, ani vlastne ze by nejaky kopal – a vcera dva kdy oba muzou kandidovat na gol roku 😀 Pohadka!

    |
    • Avatar photo
      Baci (karma: 811) #1

      Thomas hral včera absolútne skvele, keby Declan nemal taký deň aký mal (našťastie), bol by u mňa jednoznačný kandidát na MotM. Podľa mňa jedinú chybu urobil v závere zápasu, keď ešte na našej polovici nepresne prihral priamo na nohu hráčovi Realu, nič z toho však nevytvorili.
      Ja osobne by som bol veľmi nerád, keby v lete odišiel. Jeho štýl hry a neskutočný pokoj na lopte mi imponuje, keď má formu, je ťažko nahraditeľný. Ak príde Zubimendi a odíde Jorginho, na poste DM by to malo v pohode stačiť – v zálohe na tento post ešte máme aj Skellyho či Timbera, ktorí tam môžu v prípade núdze pokojne zaskočiť. A myslím si, že Thomas by určite rád zostal… Investovať musíme jednoznačne na hrote a na krídle, tam treba pustiť perie a priniesť kvalitu.

      |
  8. Avatar photo
    AW77 (karma: 2171) #1

    Tak jsem četl je PL má pět míst v LM. Takže bych se soustředil jen na LM. V sobotu klidně ať hrají Sterling, Ziny, nebo mladí z akademie.

    |
  9. GunnersDK (karma: 1046) #1

    Já bych po včerejšku Kiwiora pochválil. Prakticky celou sezónu leští lavičku, teď naskočil do největšího zápasu v životě a zvládl ho. Ano, jednou minul míč a podruhé namazal do brejku, naštěstí jsme přežili. (Ale to i Bukayo, podobně nebezpečně). Za mě to zvládnul skvěle, Gabriel to není a nebude, ale svou úlohu v týmu má.

    |
    • backhand (karma: 2228) #1

      Přesně. Např. i Partey tam měl pár momentů kdy mi zatrnulo a mohl z toho být průšvih. Ale naopak je potřeba ocenit celkově tu organizovanost, rychlé přepínání a především Kompaktnost. Což i když se takové momenty staly a je to naprosto přirozené, tak z toho nic prostě nebylo. A za to má zásluhu každý jeden hráč.
      Kiwi je vždy k dispozici a vždy si odvede svůj standard. Problém je u jiných, že do takového zapasu, v takové situaci vůbec musí jít.

      |
    • matonator (karma: 5586) #1

      Rovnako ako proti Bayernu minuly rok. Mozno tam porobil nejake chyby, ale zvladol to skvele. So Salibom ako CB duo tusim este neprehrali a maju ciste konto v 50% zapasoch.

      |
  10. Jorge (karma: 1946) #1

    Rice s Merinem (i Havertz) neskuteční válečníci. S nimi bych šel klidně o do války.

    |
  11. Leesek (karma: 1587) #1

    8 pro Thomase je rouhání… jeden z nejlšpích hráčů na hřišti, pro mě dokonce nejlepší. Jediná chybička na konci, kterou si sám napravil. Za mě jasná 11/10 :).

    |
  12. YaGunnersYa (karma: 5061) #1

    🔴⚪️ Mikel Arteta: “We lost maybe our best defender for four months, then Jakub Kiwior comes in and delivers the performances he’s delivering…”.

    “It’s not a coincidence”.

    |
  13. Avatar photo
    dave (karma: 20989) #1

    This 18 year old kid made his debut this season… and then this performance vs Real Madrid. 🥶🤩

    100% tackles won
    100% dribbles completed
    95% pass accuracy
    4 duels won
    2 key passes
    1 clean sheet
    1 assist

    |
  14. HatersGunnaHate (karma: 1699) #1

    Jak řekl Bedýnka, Rice by byl MotM i kdyby ty góly nedal. Naprosto fenomenální výkon. Ono asi nebude náhoda, že vždy v tady těch velkých zápasech vyleze na hřiště ještě o level lepší hráč. Neuvěřitelný hráč, válečník, LÍDR.
    Ale jak je zmíněné kousek nademnou ta kompaktnost TOP. Respekt za včerejšek zaslouží každý jeden člen této krásné velké červené rodiny, kdo se na tom Velkém výkonu podílel.

    |
    • Avatar photo
      dřívko (karma: 2153) #1

      Rice je za mě hráčem letošní sezony, v posledních měsících je fakt skvělý a hlavně konzistentní, včera to byl jeho nejúžasnější zápas asi nejenom za nás, ale v celé jeho kariéře

      |
      • orek (karma: 16566) #1

        Tak to rozhodně nesouhlasím..Půlku sezony byl Rice jen stínem z minulé sezony a to, že hraje výborně druhou půlku sezony nemůžeš smazat tu první. Chápu, že si že včerejška unesenej, ale takový Gabriel, Partey, Timber hrají výborně celou sezónu. Saku nepočítám protože byl zraněný.

        |
  15. Smolda (karma: 1216) #1

    Koukám na ty góly už asi po 138. Courtois má skoro 3 metry a stejně byl u druhého golu minimálně metr od míče. Neuvěřitelný

    |
  16. pan HU (karma: 130) #1

    Skelly by měl od kapitána nebo trenéra dostat za uši… výkon super, ale zase klukovina to záměrné kopnutí do lýtka ležícího soupeře. Měli jsme štěstí, že se to neřešilo.

    |
    • kobi53 (karma: 326) #1

      Absolutne suhlasim. Zaniklo to v tomto uzasnom zapase ale bola to riadna blbost od neho a nie prva. Tych cervenych a skratov tohto smeru je velmi vela a musia nejak s nim na tom pracovat.

      |
    • Avatar photo
      speedy (karma: 1691) #1

      Nesouhlasím, nebylo to kopnutí očividné a bylo to zahrané nevinně. Ano, kdyby to kontroloval VAR, asi by to bylo horší. Ale co takový Bellingham a další, kteří udělali ne-li horší věci a nedostali za to ani žlutou nebo dokonce nebyl ani odpískán faul?

      |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      Cece, si evidentne nikdy nebol na ihrisku, pane HU. Neskutocny nezmysel si napisal…. Radsej sa venuj gaucovym hratkam s manzelkou…

      |
    • traged (karma: 5476) #1

      No, nebylo tam videt jak intenzivni to bylo…ze si ten kkt Bellingham stezoval jeste neznamena, ze ho Skelly nejak hodne prislapl…ale pozor by si na to rozhodne davat mel

      |
  17. Beethoven (karma: 0) #1

    Nemám slov. Jedna z největších noci v historii Arsenalu v LM.

    Myslím si, že i takové noci pomohou v létě k rozhodnutí k nám přestoupit hvězdám jako Zubimendi a Isaak.

    A potvrdilo se přesně, co jsem psal včera. Dejte míč Madridu a budou mít problém tvořit do zavřené obrany. Real spsi využívá laciných ztrát či bleskových protiútoků.

    Skvělý týmový i individuální výkon. Juninho Rice …. Vau.

    Raya je totální monstrum. Partey…. Skála, musí zůstat. Timber… To je s Gabrielem nás nejlepší obránce letos. Snad nejlepší posila….

    |
    • Jakub Mareš (karma: 3027) #1

      Držení míče 54/46 v prvním polocase 55/45 my jsme rozhodně nebyli zalezlí a nenechali jsme Real hrát, my jsme byli ti kdo diktoval tempo.

      |
  18. Feri (karma: 8242) #1

    Tak liga nam tesne unikne, ale v LM mame unikatni prilezitost a musime do toho dat vsechno.
    – Skvele je, ze Saka je v poradku.
    – White se vraci, takze za me lepsi varianta nez Kiwi.

    |
  19. killerhammer (karma: 6980) #1

    Sporting 1:5, PSV 1:7, Real 3:0 + city 5:1 v lige považujem za vrcholy tejto sezóny.
    V UCL je to tento rok totálna jazda.
    Btw., včerajší druhý polčas, kompaktnosť, prepínanie do útoku a obrany.
    Ak hráme takto, neverím, že je na svete team, ktorý by nás porazil.
    A pritom, keď si pozriem všetky rebríčky UCL stats na uefa.com, v ničom nie sme prvý, skoro v ničom nevynikáme 😉
    Absolútne tímový výkon.
    Ku známkam: Partey 10 – absolútny boss na CDM. Saka 9 (3 nebezpečné prieniky + 2 vybojované priame kopy), Martinelli 9 (neustála hrozba z oboch strán).
    Ostatné sedí 😉

    |
    • Beethoven (karma: 0) #1

      My potřebujeme, aby s námi týmy hrály fotbal.. to je voda na náš mlýn.

      Jestliže budeme mít kladivo do šestnáctky do příští sezony, tak budeme drtit i ty menší týmy v PL typu Everton.

      Už letos nebýt zranění a některých pofidérních rozhodnutí rozhodčích….. Jsme o ten titul mohli jít. Jsme blízko. Levé křídlo a hrot a Zubimendi a tu PL uděláme příští rok.

      |
  20. mc1897 (karma: 877) #1

    Poznam Kiwiho este zo Ziliny, on moze hrat taketo zapasy ako vcera. kde tlacime von a on sa snazi rozohravat, sem tam progresivne, sem tam urobi chybu. Ale v odvete by som ho tam nechcel vidiet, on je zufaly vo vlastnom vapne pri tlaku.
    Benny White ON.

    |
  21. Avatar photo
    poli23 (karma: 1298) #1

    Týmovej výkon – 10. Bylo vidět, jak se i kluci na tenhle speciální zápas těší a víc soustředí. Skvělý!

    |
  22. Avatar photo
    WoX (karma: 2129) #1

    Chtěl jsem něco napsat o zápase na příští týden…ale jdu si znova pustit sestřih:)))

    |
  23. davin32 (karma: 3827) #1

    Hlavně prosím nepodcenit odvedu. Real je doma schopen všeho, to i včetně rozhodčích…Nesmíme udělat lacinou chybu, kterou bychom je dostali na koně… bude to hodně defenzívě z naší strany. Máme to rozjetý úžasně, teď ještě to dokončit 🍀. Jinak včera famózní výkon, bylo vidět, jak všichni táhnou za jeden provaz a jak se na ně chceme vytáhnout, s kým mají tu čest. Velké díky patří takě Mikelovi a realizáku, jak výborně tým připravili na tuhle bitvu. Klobouk dolů.

    |
  24. ejdam (karma: 2) #1

    Hráli jsme náš standard a bohatě to stačilo. Já bych letěl vyplenit Bernabeu a žádná zbytečná obrana. Evidentně jsme lepší TÝM.

    |
  25. Chronic (karma: 1864) #1

    Chlapci promiňte že se ptám tak blbě, ale jak vypadají novinky ohledně Bukaya a Declana? Měl jsem toho v práci dnes moc a nestihl jsem brouzdat po netu a zjišťovat novinky…

    |
      • Chronic (karma: 1864) #1

        No měl by mít krvavý šrám někde u kotníku co jsem zaslechl včera od komentátora. A pak za chvili střídal tak jsem myslel, že kvůli tomu.

        |
        • Avatar photo
          Stranger0569 (karma: 1104) #1

          Myslím si, že střídání bylo kvůli tomu, aby nedostal žlutou kartu kvůli které by chyběl v odvetě, ale je to jen moje domněnka :-]]

          |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.