Hodnocení hráčů

Arsenal 0:1 Leicester

V rámci dalšího zápasu Premier League přijel na Emirates nepříjemý soupeř z Leicesteru. Jak se našim hráčům (ne)dařilo?

Brankář

• 6,0

Většinu zápasu se naše německá jednička nudila. Pak ale přišel leicesterský zabiják, který vstřelil gól, s tím nemohl Bernd dělat vůbec nic. V závěrečných minutách si připsal jediný velký zákrok (proti komu jinému než Vardymu), kdy trochu šťastně hlavou zabránil gólu na 0:2.

Obrana

• 6,5

Dnes hráli oba krajní obránci hodně vysoko - téměř na úrovni našich útočících hráčů - a volné prostory za ně uzavírali Ceballos s Xhakou. Hector byl velmi aktivní směrem dopředu a současně se nebál přibrousit hru v zadních řadách, kde si poradil bez většího zaváhání. Celkem dvakrát se svým náběhem dostal za obranu soupeře, nicméně ho vždy zradilo zpracování. Velká škoda jeho šance, kdy pěkně trefil z voleje centr od Auby, nicméně bohužel doprostřed brány, kde byl připravený gólman soupeře.

• 6,5

V prvním poločase předvedl velmi dobrý výkon. Vzadu si vše pohlídal (pravdou však je, že byl soupeř dopředu v první půli hodně ubohý) a přesnými dlouhými pasy (8 úspěšných z 9) rozvíjel naše útočné snažení. Speciálně po trase Luiz – Tierney šlo velké množství balónů. Na začátku druhé půle však odstoupil po zranění předního stehenního svalu a na hřiště pustil Mustafiho.

• Gabriel Magalhães

6,0

Gabriel neměl též v první půli moc práce. Ve druhém poločase předvedl pár obranných zákroků, ale rapidně se mu zhoršila rozehrávka. Ztrácel velké množství balónů a za celý zápas zkazil 7 dlouhých a 17 krátkých přihrávek (což je na stopera, který přihrává jen na obránce či záložníky na pár metrů opravdu hodně). Při obdrženém gólu se snažil zachránit situaci návratem k Ünderovi, ale byl tam na dva protihráče bohužel sám.

• Kieran Tierney

6,0

Stejně jako jeho kolega na druhé straně strávil i Kieran většinu zápasu na půli soupeře, kde se neustále nabízel a běhal, a spoustu defenzivních povinnosti přenechal Xhakovi (což se pro nás stalo osudné s ohledem na obdržený gól). Celý první poločas si ho hráči soupeře moc nevšímali (až jsem si říkal, proč občas nezkusí nabrat rychlost směrem ke středu a následně se rozběhnout do toho moře volného prostoru za obranu - stejně jako Hector na druhé straně). Jeho nejvýraznějším momentem byl svižný centr do vápna na Lacu, který bohužel hlavou míč netrefil. Pak už to byl od Skota (mimo jednoho pěkného centru na Aubu) celkem zmar co do kvality rozehrávky – z našeho týmu byl nejhorší v přesnosti přihrávek (každá čtvrtá byla nepřesná) a při centrování často trefil prvního bránícího hráče.

Záloha

• 4,5

Po zhlédnutí sestavy jsem si představoval Daniho na pozici ofenzivnějšího záložníka s tím, že mu záda budou krýt Thomas s Granitem. Dani však dnes hrál s defenzivními úkoly, kdy měl krýt především prostor, který uvolňoval Hector svým útočným postavením. Na rozdíl od Granita, který pevně držel pozici levého záložníka/obránce, se po hřišti pohyboval volně a bohužel nic překvapivého svými občasnými výpady nevymyslel. Týmu nepomohl ani svými častými chybami v rámci jednoduchých přihrávek.

• Thomas Partey

6,5

Thomas ovládl střed hřiště, s přehledem rozděloval balóny, velmi přesně rozehrával a vyhrával souboje.

• 4,0

Granit též nebyl žádným významným přínosem pro naši hru. Spoustu míčů jen posunul na okolní hráče a při útoku soupeře se stahoval do obrany, kde zahušťoval levou stranu. Bohužel v 80. minutě nezachytil náběh Ündera, který následně poslal míč na hlavu skórujícího Vardyho, a obdržený gól padá z velké části na jeho hlavu. Na jeho obranu - on není left-back, který by dokázal stíhat rychlé útočníky, je to pomalý střední záložník, který má své kvality v jiných aspektech hry.

Útok

• 4,5

Aubovi se poslední zápasy v lize moc nedaří. Osobně mi přijde, že nehraje v takovém tempu jako na konci minulé sezony. Dnes jeho nevýrazná hra mohla být dána tím, že odehrál velkou část zápasu na (pro něj netradiční) pozici pravého křídelníka. Nicméně se do zápasu za celých 90. minut nedostal, míč mu odskakoval a nerozuměl si se spoluhráči, od kterých se mu však na druhou stranu nedostávalo potřebného servisu. Jediným světlým okamžikem byl pěkný centr na Bellerina v 69. minutě, který však šanci neproměnil.

• 5,0

Opět nechápu ten předzápasové hejty na Lacu. V tabulce střelců má nyní ze čtyř zápasů tři trefy, což je stejně jako Auba s Pepém a Nketiahem dohromady (ano, to hovoří i o prachmizerné formě našich útočníků). I dnes dostal míč za brankovou čáru, kdy z rohu vyskočil na svůj vzrůst opravdu vysoko a hlavou z rohu posunul míč k tyči. Gól však nebyl uznán pro ofsajdové postavení Granita Xhaky (což jsem dosud nepochopil: 1) nijak se nezapojil do hry, 2) nestál v dráze míče, 3) nijak nebránil brankáři ve výhledu ani v zákroku – neznám asi úplně pravidla do podrobností, tak to, prosím, zkuste někdo v komentářích vysvětlit). Druhou šanci měl po již zmíněném velmi svižném centru Tiernyho, kdy bohužel míč hlavou netrefil. Nicméně Laca opět zápas odmakal, čtyřikrát získal míč z kopaček soupeře a svojí aktivitou si vynutil stejný počet faulů na svou osobu. Bohužel tomu dnes chyběl gól a lepší pohyb ve finální fázi – několikrát jsme například propasírovali míč do volného prostoru ve vápně soupeře, kdy Laca bohužel nebyl (a měl být). Také by mohl omezit zbytečné a někdy i neohrabané faulování soupeře, a to zejména v blízkosti našeho vápna (i přes pozici útočícího hráče si připsal nejvíce faulů z našich hochů).

• Bukayo Saka

5,5

Opět náš nejkreativnější hráč, který se neustále snažil něco s míčem vymyslet. Bohužel ho několikrát zastavila technika a první dotyk s míčem. Párkrát také z úhlu vystřelil, což však zkušeného Schmeichela nijak neohrozilo. Spoléhat se nemohl ani na rozehrávku, která byla podobně bídná jako u Kierana (se kterým jinak občas pěkně zakombinoval), a ani na centry, ze kterých pouze jeden z pěti našel spoluhráče.

Střídající

• 2,5

Náš světový šampion se dostal hry na začátku druhé půle, kdy střídal zraněného Luize. Už jsem téměř zapomněl na jeho úroveň hry (prozřel jsem však rychleji, než jsem si představoval). Stejně jako Granit nezachytil při gólové situaci náběh Ündera, tak i Skhodran nezachytil náběh Vardyho, který byl od něj ve chvíli průnikové přihrávky nějakých 7-8 metrů daleko. I když právě v porovnání s Granitem, který je především středním záložníkem, by tyto náběhy zachytávat měl, protože to má zkrátka v popisu práce. Sakra, všichni před zápase neustále mluvili o tom, že Vardy na nás umí a nadmíru se mu daří, tak proč u něj není natěsno přilepenej? Proč ho nechá několik metrů za sebou, když ani nepokrýval nikoho jiného? Vždyť Vardy už ani nechodí na celej zápas, protože mu půl hodina na gól proti nám bezpečně stačí (myšleno s nadsázkou). No nic. Vardyho náběh nezachytil ani v 92. minutě, kdy nás šťastným zákrokem zachránil Leno. Ať jen nekleju, jednou vyhlavičkoval míč při rohu (bravo). Tohle není rozhodně útok na základní sestavu (a křiklouni po Salibovi teď ještě přidají na kadenci… a oprávněně).

• 2,0

Nula nic. Za celou půl hodinu jsem ho ve hře téměř nepostřehl, takže hodnocení pouze řečí statistik: 0 střel, 0 dribbles, 0 key passes, 3 nepřesné přihrávky z 9 celkem, 3 ze 3 centrů nepřesných, 1 UnsTouch,… Žádné oživení hry, žádný přínos. Tady pohár trpělivosti už přetéká.

• Edward Nketiah

-

Za posledních 10 minut nepředvedl nic (stejné nuly jako u Pepého). A když už nic jiného, tak alespoň předváděl zbytečné fauly (za těch deset minut si jich připsal stejně jako Xhaka za celý zápas).

Sestřih zápasu pro ty, kteří zápas neviděli, je ZDE.

Zápas jsme měli zlomit v první půli, kdy byl Leicester nedůrazný a plonkový. Dávali našim hráčům spoustu prostoru, ale toho jsme bohužel nevyužili. Ve druhé půli k nám již přistupovali velice důsledně a v jejich hře nebylo moc prostoru k prosazení se. Dejte vědět do komentářů, kdo byl podle vás tím jednookým mezi slepými (čti: MOTM).

Tak tedy ve čtvrtek s Dundalkem...

COYG!

Ondřej

Komentáře

1. pa3kk19 (karma: 1332) #1

…MOTM absolútne nikto, tu sa poďme baviť o tom kto by si z nich zaslúžil týždňovú výplatu ,veľa by ich nebolo…absolútne nezvládnutý zápas, nemáme jedného hráča čo by v predu dokázal niečo vymyslieť…vlastne mame,ale ten paradoxne nemôže hrať lebo niekto si mysli,že už na to nema alebo v tom budú peniaze ?…Kazdopdne sa ti treba poďakovať ,že si sa vôbec dnes odhodlal spísať tu futbalovú impotenciu čo predvádzame…tak snáď si nabudúce tie futbalové kondomy nechajú v šatni.COYG

2. SugiMaster (karma: 148) #1

Nelíbí se mi formace kdy jsou střední záložníci roztáhnuti do šířky a vykrývají prostor po krajních becích, čímž se vytrácí pozice desítky a všichni jsou vlastně defenzivní. Granit umí střílet, Partey i Dani taky. Druhá věc je že Laca i Auba jsou útočníci spíš do kombinace nebo brejků, než skákat na centry Tierneyho. Taky se mi nelíbí že Auba na úkor Saky musí napravo přes nohu, pokud hraje i Laca. Pokud je Saka momentálně nejkreativnejsi, at hraje desítku on nebo Willian. Ten nedostatek nápadů něco o vymyslet, byl do očí bijící. Auba na levou stranu nebo hrot, někoho kreativního k Xhakovi a Parteymu a nedrzet střední záložníky u lajny a budu spokojený…

3. Gunners gunny (karma: 10) #1

Saka bych řekl,ze by si zasloužil o trošku lepší známku,byl jediný který měl nápad něco udělat…a Partey bylo chvílemi vidět,jak je frustrovaný,s tou neaktivitou,a nenabizením se mu na přihrávku…pak si tam kolikrát naběhl,a míč nedostal, neboť se to hrálo furt stejně… bohužel tuto monotónní hru musí změnit arteta,a ta špatná hra jde hlavně na jeho hlavu..
    Škoda že tam bellerin netrefil lépe ten volej v druhý půlce..mohlo to být trošku veselejší…

4. AdySu (karma: 8) #1

Jak jsem již zmiňoval, k „hejtu“ na Lacu se musím přidat. Absolutně nepřínosný hráč. Krom tuším, že 3 faulů na něj neudělal absolutně nic. Nepřejde přes obránce, není schopen přesně nahrát nebo narazit, nevyhraje jedinou hlavičku a hlavně absolutně nemá positioning a náběhy. Obrany soupeřů tak můžou být v klidu zformované, protože je Laca prakticky vůbec nezaměstnává. To, že nedal OPĚT gól do prázdné branky, asi 30 cm před brankovou čárou už asi ani nekomentuji. Zmiňuješ 3 branky, ale jednu doklepl do prázdné kasy po zcela náhodném odrazu, proti Poolu míč groteskně netrefil a s neskutečným štěstím místo úplného fiaska míč skočil do brány. A právě ve vyložených šancích absolutně selhává viz. dva samostatné nájezdy na Alissona. Je opravdu neskutečné, že na úkor rok a půl zcela průměrného hráče, hraje top světový hrot Auba na křídle, kde je naopak průměrný on a prakticky nonstop mimo střeleckou pozici. Brání u našeho vápna, centruje a je přikovaný k lajně. Pokud tohle Mikel nevidí, tak se opravdu začínám obávat o naši budoucnost. Mimo to, že Laca byl na hřiště zcela zbytečný, tak udělal dva opravdu nesmyslné a naivní fauly před našim vápnem. Díky bohu, že Maddison neměl střeleckou. Celé rozestavení 3 – 4 – 3 a 4 – 3 – 3 pro nás opravdu není funkční. Nehrajeme atraktivní fotbal, máme minimum 100% šancí, jsme v nejhorší pětce v počtu střel a z posledních 4 zápasů máme 3 porážky a jedinou výhru 2:1 nad Sheffieldem (Kterému jsme dali dva góly ihned poté, co se Willian přesunul na AMko.), který má za 6 kol 1 bod! To je opravdu velký otřes. Mikel by měl spolknout ego, nechat fungovat sebereflexi a změnit rozestavení na kreativnější a ofenzivnější 4 – 2 – 3 – 1. Amko, ať klidně hraje Willian, Saka, Smith-Rowe, Nelson, Ceballos. Prostě tam někoho je třeba zkusit. Ale prostě musí přijít změna, jinak velice brzy přijde o podporu fanoušků a to by u mladého manažera byl velký problém.

5. zajo69 (karma: 519) #1

Čo sa týka zálohy tak nikto si nezaslúži viac ako štyri. Úplne odflaknuty alibistický výkon. Oni nejdú na ihrisko aký niečo vytvorili ale aby nič nepokazili. My 80% držania lopty strávime zbytočnými nahrávkami na vlastnej polke. Tak nezáživný futbal hrá málokto. Nikto nevystrelili zpoza vápna, nikto neobíde hráča. A výsledok je taký aký je. A ešte k Pepemu. Najhorší nákup v histórii Arsenalu. Ten chlapec neukázal nič. Za tie peniaze sme mohli mať minimálne dvoch výborných hráčov. Desím sa ďalších zápasov keď vidím náš los. Arteta má čo zlepšovať.

6. jirka (karma: 2881) #1

Xhaka je vlastne na hristi totalne do poctu kdyz je na hristi Partey a Ceballos on vlastne ja ani nevim co tam ma delat ?. Mustafi jak kuzel ho tam obesel vardy. Laca sice bojuje rve se ale spolecne s aubou a pepem cista nula cista nula. Ti tri si nejsou schopni v zapase mezi sebou ani nahrat to je treba obrovsky rodil mezi nama city live…oni maji skvele utocne trio kteri dokazouvsami rozhodovat zapasy. Pepe to je nejhorsi nakup v historii. Ten kluk porad dela koicky na miste a pak se mu vetsinou zasukuji nohy, prodejme ho dokud ma trosku cenu. Defensiva nam funguje dobre bych rekl ale offenziva to je takova bida az je to neuveritelne. Vzdyt mi hrajem nejnudnejsi fotbal v PL.

7. Majkl256 (karma: 326) #1

Jaj, to trefování do Pepeho je fakt vtipný. Co po tom hráči chcete? Vždyť on jako jeden z malá zkouší 1 na 1. Ano ukázal houby, ale nedostal se vůbec do hry stejně jako Auba. Tou naši holomajznou trpí obě křídla. Auba i Pepe potřebuji míč do běhu, hrát v tempu a rychlosti. My ale hrajeme postupný útok a chodící fotbal jako Barca za Guardioly, akorát na to vůbec nemáme kvalitu a hráče. Chápu, že stal 72 mega, tak všichni čekají Impact Messiho, ale to si vyřiďte s Raulem.
    Druhá věc je výběr sestavy a taktiky od Artety. Tahle trojice středních záložníků v radě je k ničemu. Všichni hrajou v podstatě defenzivu, nikdo nic nevymyslí, zabíjení Auby na křídle na úkor Lacy je na pováženou. Je to celkově bez nápadu, invence proste totální zvadlej fotbal. Tohle jde prostě za Artetou, čekal bych od něj nějaké oživení, že bude zkoušet víc variant s kreativními zalozniky, třeba Wilian na středu nebo ESR. Trochu se ale obavám, že Mikel bude jeden z těch, kteří mají své oblíbené hráče a jiné ignorují.

8. Kozlik89 (karma: 2795) #1

Opět a porad dokola to same, nemame kreativni hráče a budeme kvuli tomu trpět celou sezonu. Rikal jsem to uz před měsícem, rikam to i ted.. ja bohuzel tuto sezonu zadnou změnu nečekám. Jako bonus nam letos nefunguje ani utok, to jediné co nás loni drželo jakž takž nad vodou.. auba, lacazette, pepe absolutní nic. Pepe nejhorsi nakup v dějinách arsenalu když porovnáme cenu/výkon. Auba po podpisu smlouvy druhy Ozil, a lacazette bohužel to same nic jako jeho dva spoluhráči. Nejsmutnější je ze nam letos paradoxně nejlepe funguje obrana. Nevim co chce Arteta delat, ale mel by uz kurva ukazat nejaky pokrok, protoze ja tam za tech 10 měsíců vlastně žádný progres nevidím. Proc si kurva prihravame na pulce a snažíme o nějakou tiki taka ale barca kdyz na to nemáme. Proc nehrajeme aspon trochu přímočaře? Na co si to arteta hraje. My máme jednoznačně nejhorsi protiútoky v lize… my vlastne nemame vubec zadny protiútoky, protoze každou snahu o něj vzdy nejaky hráč zakope uz na polovině, kde to zasekne a začneme zase okopoavat soupeřovu polovinu, i kdybychom sli 3 na 1.

9. Marek (karma: 2938) #1

MA to zbabral načo dal xhaku na poziciu 3 stopera konečne hrame na 2 stoperou a on tomu veri len 45minut a hned druhy polčas pošle xhaku na poziciu 3 stopera a ešte na kraj toto inak ako inkasovanym golom nemohlo dopadnuť každy vie že xhaka nemôže hrať stopera a krajneho už vôbec nie proste nema rychlosť v prvom polčase sa leichester skoro nestretol s loptou obrana šlapala tak prečo to Ma takto zbabral a stiahol tam xhaku + ešte sa zranil luiz prišiel mustafi a bolo vymalovane obrana mustafi gabriel xhaka dopadla presne tak ako som čakal jeden rychli nakop a zrazu gabriel ostava sam na 2 hračov leichestru ktory si pohodlne nahraju do prazdnej branky zatial čo xhaka a mustafi nestihnuť dobehnuť ani k pokutovemu uzemiu nam už sa trepe lopta k v sieti prehra ide jednoznačne na hlavu MA leichester prišiel čisto len pre bod ktory by sme v pohode uhrali keby to MA nepokašlal zo xhakom na stoperovi

10. Poky17 (karma: 1700) #1

Mikel KONEČNĚ postaví hráče, které má, respektive nejlepší, co má k dispozici a co udělá?

Místo 5 obránců donutí Daniho a Xhaku bránit místo krajních obránců.. Proč, PROČ, prostě nedá klasické 4-2-3-1, kde by střed pole drželi Thomas a Granit a Dani by měl volnost ve středu pole.. Včera šlo bohužel krásně vidět, jak se Dani extrémně trápí tím, že když se náhodou zatoulá do středu hřiště, tak prostě chybí při zastupování Hectora.. Pak už mi přišlo, že Dani tam stál jak kůl v plotě a bál se jakkoliv jet dopředu, aby náhodou nechyběl.. Sorry, ale brali jsme ho kvůli něčemu jinému, než aby zaskakoval na kraji obrany

Mikel sice možná vylepšil defenzivní práci týmu, ale extrémně tím trpíme dopředu.. Sezóna pořádně ještě nezačala a my už máme 3 prohry a skóre 8:7.. To je velká bida, zvlášť k zápasům, co nás čekají..

• dave (karma: 14465) #1

Ako vylepšil obranu, tak vylepší aj útok. Hlavne to chce trpezlivosť a nepanikáriť po dvoch prehratých zápasoch a hneď ho odvolávať, ako to pár jedincov má vo zvyku. Takýmto tempom by už Lampard aj Ole boli dávno vyhodení. Strácajú všetci našťastie a ešte aj budú, takže všetko je otvorené. Mikel teraz hlavne musí dať dokopy útok. Problém je, že celý útok je z formy a náhrada nie je momentálne žiadna.

• Gunner_Pav (karma: 10552) #1

Myslim, ze nikdo zatim MA neodvolava, aspon ne nikdo, kdo by byl pricetny. Na druhou stranu je potreba abychom zabrali. Pokud si nechame utect uvod PL, budeme to dohanet tezko. Podle mne navic neni problem v tom, ze by nasi ofenzivni hraci byli z formy. Problem je v nasem prilis defenzivnim rozestaveni a absenci kreativity smerem k utocnikum. Nemluve samozrejme o extremech, jako byl vcera Auba na pravem kridle. To at snad radsi je na lavce a pak prijde na hrot.
        Jinak to, ze Ucka porad drzi OGS je nase velka vyhoda. OGS je totiz hodne slaby a to nam dava sanci byt proti Uckam v lepsi pozici. Ted toho jen musime vyuzit.

• Marek (karma: 2938) #1

My aj ked utočime tak vlastne branime a to je ten problem mame loptu na kopačkach ale xhaka partey ceballos hraju všetci na jednej urovni ani jeden z nich nevbehne do pokutoveho uzemia neustale stražia priestor za sebou a hlavne priestor za krajnych obrancov všetci traja hraju na istotu čiže žiadna riskatna kolmica aby nehrozilo prečislenie to všetko znamena že utočna trojca je navšetko sama okolo pokutoveho uzemia si nemaju s kym prihrať pretože komplet cela zaloha stoji pri poliacej čiare a k pokutovemu uzemiu nechodia včera bol často dokonca gabriel vyšie ako xhaka ceballos a partey za 90 minut od zalohy ani jedna strela ani jeden nabeh do vapna tot mi proste strašne chyba ak by som to mal proste napisať ludovo tak hrači arsenalu su proste dosrany že dostanu gol s brejku a celych 90 minut to bola kontrolovana ofenziva bez rizika vzniku protiutoku dkonca aj ked sme prehravali a bolo 10 minut do konca tak sme mali vzadu viac hračov ako v predu

11. Gunner_Pav (karma: 10552) #1

Celkove mi prijde, ze jsou znamky posazene az moc vysoko. Kdyz vynecham nahradniky, tak zakladni sestava ma prumer nekde nad 5,5, tj lehce nadprumerny vykon. Vcera to ale rozhodne nebylo nadprumerne, ale spis mizerne a rozhodne to nebylo jen vykonem stridajicich hracu. Ostatne Pepe hral stejnou tuzku jako vetsina nasich ofenzinich hracu, z nichz jediny aspon trochu neco ukazal Saka.
    Celkove se mi nelibil nas pristup k zapasu, ktery byl az moc opatrny. Ten system, kdy Granit, nebo Dani pokryvaji prostor za utocici beky mi prijde zvlastni. Kdyz k nim pripoctu defenzivne postaveneho Parteyho, tak jsme v podstate nemeli stredniho zaloznika, ktery by vyrazne utocil. Pritom by stacilo, aby bud utocil jen jeden FB , nebo pokud utoci oba, aby se bliz stoperum drzel Partey. To by nam umoznilo byt vepredu v dostatecnem poctu lidi a udelat ve vapne vic tlaku na obranu soupere.
    Jsem hodne zvedavy na zapas na OT. Ucka jsou doma ocividne v krizi, takze pro ne je to idealni prilezitost se z ni dostat. Ja porad doufam, ze MA vidi, co se na hriti deje a prestaneme hrat tak moc zalezli vzadu. Pokud totiz na OT prohrajeme, bude to uz hodne na povazenou.

12. tron (karma: 3197) #1

Nasemu tymu chybi zvladani jedne zakladni herni cinnosti ,ktera dela fotbal fotbalem od nepameti a to je prejiti soupere 1v1 .Muzeme tady prskat nad sestavou ,taktikou nebo rozestavenim ,ale pokud na hristi nebudou hraci ,kteri proste dokazi protihrace obejit a tim padem vytvorit precisleni (rozdilovou situaci) tak to bude porad stejna nalestena bida.To jak se vcera prezentovali Laca,Ceball a Pepe si nezaslouzi snad ani celkovou znamku 2,hodne mne zklamala Gabrielova hra pri souperove napadani a jeho pokusy o rozehravku.Za tento zapas snad ani neni koho v nasich barvach pochvalit,a dalsi ne mene vyzivnou debatu by zrejme zabralo neuznani naseho golu,ja doufam ze nas tento vysledek nepolozi,ale naopak nabudi k pristim pravidelnym bodovym ziskum …

13. traged (karma: 4566) #1

Diky za hodnoceni. Melo se rozhodnout v prvni pulce kde jsme hrali slusne…a byli jsme jasne okradeni o gol kterej by uplne zmenil hru, Lisky by to otevreli a hralo by se nam mnohem lip. Druha pulka byla cista katastrofa, NIKDO se neuvolni 1vs1, NIKDO nevymysli nic neocekavanyho – nemame na to proste hrace. Obrana s Gabrielem nejlepsi za dlouhou dobu ale kreativita dopredu NULOVA. Jak dostal Xhaka zlutou v zaveru jak si to kolem nekdo nekdo z Lestru hodil – to nikdo z nasich hracu nedokaze?? Pamatujete si jeste jak dlouho se rikalo ze Arsenal umira na krasu? Ted proste jenom umirame 🙁

• Kozlik89 (karma: 2795) #1

Ano jak rikas driv se na ty naše prohry aspoň dalo dívat ale ted se neda koukat ani na to kdyz vyhrajeme, protoze to co predvadime na hristi je k blití. Me to prijde jak házená, kopeme si to kolem půlky a dozadu, nikdo nedá žádnou pořádnou přihrávku, nikdo neumí 1v1, a kdyz uz jdeme do přečíslení tak to radši na pulce zastavíme a vrátíme to golmanovi aby si mohl taky zahrat. Na to se prostě nedá dívat. A s klidem v duši muzu rict ze v PL predvadime jeden z nejhorších fotbalů ze všech týmu v PL, protoze týmy ze spodku tabulky co většinou brání umí aspoň zahrozit z protiutoku ale my, my neumíme absolutne nic. 2 goly v posledních 4 zápasech v PL toť naše vizitka.
      Vcera odpoledne jsem mel takové svrbění, ze si zaplatím O2 TV, abych nás nemusel honit na streamu, ale hezky pěkně jsem si to po zápase rozmyslel, za tohle utracet prachy nebudu…

• traged (karma: 4566) #1

Nemame na to hrace. Nekoho jako byl Rosicky nebo Santi nebo Ozil zamlada – proste hrac u kteryho neni nikdy jasny co udela protoze ma techniku a rychlost a fotbalovy mysleni. Nebo jako Alexis – vzal balon a obranci uz couvali protoze se bali kam si to hodi v te brutalni rychlosti s balonem na noze. Potencial na takovyho hrace ma JENOM Saka. Myslel jsem ze to bude Pepe ale ten dela vypada ze umi jenom klicky na miste bez pohybu, Gervinho 2.0 za 4krat vic penez. Neumirame na krasu ale umirame nudou. V zime se MUSIME pokusit takovyho hrace privest! Edit: Jeste ESR sem zapomnel, ten by na to taky mohl mit, psalo ze je zdravej a NECHAPU proc nehraje

Ano mas pravdu, proto se budu opakovat, do dnes nechapu příchod Parteyho, ten hrac je uzasnej ale vzhledem ke složení našeho týmu bohuzel naprosto nevhodný. A ukazuje se to uz druhy zapas, nemame absolutne nikoho kdo by dokázal neco vymyslet. Takhle sezona nebude úspěšná to je vidět uz ted.. 6 zapasu 3 prohry, 2 usmudlany vyhry, a jedna povinna s druholigovym týmem, což byl taky jediny zapas v této sezone kdy se na náš fotbal dalo koukat.

14. Rudi1B (karma: 758) #1

No Laca je úplne stratený. Nevie si poriadne nabehnúť a keď si už konečne dobre nabehne a Xhaka ho krásne nájde, tak miesto toho aby hneď vystrelil na bránu, uteká do rohu vápna, tam si loptu zasekne a nepresne nahrá. K Pepemu sa už vyjadrovať ani nejdem. Ja si len nemyslím, že by to Arteta takticky nezvládol. Taktika podľa mňa fungovala celkom slušne, snažili sme sa maximálne využívať krajných obrancov, čo sú posty, ktoré máme momentálne veľmi kvalitne obsadené a skoro to prinieslo ovocie. Tierney poslal dva pekné centre, ktoré mohli byť gólové, Bellerin mal peknú strelu, ktorá tiež mohla skončiť v bráne. Možno by som osobne prehodil Saku s Aubom. Z ľavá je Auba oveľa nebezpečnejší. Nesúhlasím s názorom, že by Rodgers Arteta pretaktizoval. Mali menej z hry a menej striel. Akurát, že ich útočník nie je taký šmatlak. To mi nepríde ako lepšia taktická pripravenosť. Proste im to vyšlo.

• fcarse (karma: 322) #1

Tierney dokonce tři centry, Lacovi do tutovky, co nepochopitelně nedal a pak ještě jeden na Lacu a pak na PEAu, oba jakoby nedoskočili… zdálo se mi i kvůli špatnému timingu, chybělo pár centimentrů (Giroud by to asi zatloukl:-)). A souhlas s Rodgersem, Leicester včera nepředvedl kromě gólové akce vlastně vůbec nic…

15. marcosinos (karma: 437) #1

Naprostý souhlas s Rudlem18, myslím si, že takticky jsme zápas zvládali, že naši hráči nejsou schopni nic proměnit není problém Artety a myslím, že je to jen otázka času kdy to tam Auba začne sázet(teda aspon doufám, snad ho peníze nezkazí). Ono kdyby třeba platil ze startu ten gol Lacy otevřela by se nám hra a hned bysme viděli jinej zápas. Někteří nevidí žádnou změnu a vidí naprostou tragedii, spíš se musí všichni pořádně poznat a naučit se hrát Artetovu hru, kterou jsme určitě ještě nemohli vidět. I Partey potřebuje čas. Jsme dobře organizovaní, akorát to chce nějaké automatizmy a souhru na čem se určitě pracuje. Nevím kolikrát má Arteta říkat, že to není na jednu nebo dvě sezony, ale na delší trať. Dopadli by jsme jak United, kdyby jsme začli měnit trenéra za trenérem. Musí si najít například i vhodné stopery, vymyslet kterých se zbaví. Nakonec se nám dokonce hodí, že jich máme tolik a věřím, že Mari může být odpoveď časem za Luize. Holding s Mustafim záskok, Mustasfi není špatnej jen nemůže odehrát všechny zápasy. Uvidíme co Calum, idkyž u něj bych preferoval spíš nějakou univerzálnost na RB, DM, a stopera.

16. sedlo5 (karma: 16) #1

Včera ještě než začal zápas a začali říkat, že jsme doma s Leterem neprohráli od roku 1973 nebo kolik, tak jsem začal mít blbý pocit. Při našm golu jsem se zaradoval a stejně jako MA ani já nechápu, proč gol neplatil. Každopádně k e zbytku zápasu.. Když jsem viděl sestavu, tak jsem sí říkal, že asi konečně hrajeme 4-2-3-1 , ale bohužel tomu tak zase nebylo, což zapříčinilo, že Daniho, jsem v zápase ani nepostřehl. Celkově byl ale první poločas dobrý. Ve druhém se Soupeř ještě více zatáhl, a čekal na jedinou příležitost, která díky zaváhání Granita přišla. Podle mě se nelze vymlouvat, že Granit nehrál levého beka, Ikdyby tam stál Auba tak prostě přece stojím vedle hráč, tak jdu s ním a „zodpovídám se za něj“. Partey se mi líbí, přišlo mi, že snad nestratil balon. Naopak Pepe jich za tu chvíli ztratil až dost, ale na druhou stranu, jak už tu bylo čečeno, aspoň se snažil něco (ikdyž občas naivně) vymyslet. To můžeme řict jen o něm a o Sakovi. Teď se dívám na hru Burnley proti slípkám, a jejich fotbal mě asi baví více než ten, co jsme předvedli my ve druhém poločase. Jde vidět, že chtějí dát gol. Nezbývá než se těšit na další zápas a doufat, že nebudeme opět sklamaní.