Hodnocení hráčů

: Arsenal 2:2 Tottenham

Derby o severní Londýn. Jeden ze dvou největších zápasů roku. Jak se našim hráčům (ne)dařilo?

Brankář

 • 5,0

  Dneska mu to nelepilo. Hned dvě ne úplně složité střely zbytečně vyrazil k protihráč a odraz té první k nohám Eriksena znamenal naprosto zbytečné vedení našich rivalů. Dá se však říct, že tuto chybu napravil světovým zákrokem proti střele Sona a následně si poradil i s ránou Kanea díky svému dobrému postavení. Proti chladnokrevně proměněné penaltě však nic nezmohl. Ve druhé půli moc práce neměl, postahoval pár centrů a též si i velmi dobře postavil tyče při další velké šanci Harryho Kanea.

Obrana

 • 6,0

  Na to, že jsme hráli vzadu se čtyřmi obránci, byli naši krajní zadáci velmi aktivní ve hře dopředu. Nicméně AMN byl tím méně vysunutým full-backem a i dle jeho heatmap se většinu zápasu pohyboval spíše před středovou čarou. Směrem dozadu si nevybavuji žádné větší zaváhání a několikrát překazil protiútok soupeře. Chce to ještě trochu čas, aby se sehráli společně s Pepém.

 • 6,5

  Oproti minulým zápasům hrál o hodně víc v klidu, vystával protihráče a vždy proti nim včas vykročil a zmařil jejich útok. Několikrát si úspěšně poradil i útoky Kanea a připsal si i nejvíce obranných zákroků z našich obránců. Solidní výkon v jeho prvním NLD.

 • 6,5

  Teď možná přijde menší kontroverze s ohledem na udělenou známku, ale mně se jeho výkon v derby líbil. Ano, naprosto nesmyslně vystoupil z obrany a prohrál hlavičkový souboj s Kanem, po které následně přišel i první gól, který jde jak za Lenem, tak i za naším řeckým stoperem. Ale mimo tohoto nešťastného rozhodnutí to byl výkon plný velkých emocí a bojovnosti. V takových vyhrocených zápasech se Papa dokáže pěkně nabudit, tvrdě masírovat všechny hráče soupeře a nenechat si od nikoho nic líbit. Rval se i vepředu při našich standardkách, kdy po nacvičeném signál dokonce i skóroval, bohužel však po těsném ofsajdu centrujícího Kolašinace.

 • 6,5

  Náš Tank nastoupil po odchodu Nacha poprvé v základu a zpočátku na něm ta nerozehranost byla vidět. Nicméně po chvíli to byl starý dobrý Sead, který nevynechá jediný souboj a který chodí neustále soupeři do těla. Oproti jeho kolegovi na druhé straně byl i velmi aktivní dopředu kdy na své levé straně neustále kombinoval, uvolňoval se a posílal míče do vápna. Jeho ofenzivní aktivitu ukazuje i jeho heatmap – většinu zápasu strávil na polovině soupeře. U neuznaného gólu si bohužel nepohlídal ofsajdové postavení, což je vzhledem k pěkně nacvičenému signálu velká škoda.

Záloha

 • Lucas Torreira

  6,5

  Hodně se mi líbila má předzápasová představa, že bude hrát Lucas těsně před stopery, bude se bít o každý míč a bude čistit střed. To se mi bohužel nesplnilo a náš maličký Uruguayec operoval na pravé straně tříčlenné zálohy. Stejně jako v každém zápase nic nevypustil, bojoval jako lev a díky své stabilitě a aktivní hře si vynutil i čtyři fauly soupeře. Po hodině hry ho však nahradil Dani Ceballos a Lucas nám již nic ukázat nemohl.

 • 2,5

  Nejskloňovanější jméno na sociálních sítích. A musím říct, že právem, protože ta četnost jeho excesů a chyb už nemůže být náhodná. Dnes to byl naprosto školácký zákrok v našem pokutovém území na Sona po odehrání míče, po čemž následovala penalta, která znamenala gól na 0:2. Naprosto zbytečně darovaný gól, který nás, troufnu si říct, stál body. Můžu pak i jakkoliv psát, že vystřelil pěkně umístěnou ránu na Llorise, že si připsal tři klíčové přihrávky (nejvíce z našeho týmu) nebo že předvedl devět přesných dlouhých míčů z jedenácti pokusů, ale tahle jeho nekonzistentnost přeci nemůže v Arsenalu místo...

 • 8,0

  Matteo byl dnes všude. Blokoval rozehrávku soupeře, sbíral centry, vyhrával souboje. Dnes měl však i velký vliv na ofenzivu, kdy nejprve ve vápně pěkně vystřelil k tyči, což bohužel Lloris vyrazil na roh, ale následně i perfektním pasem vybídl ke skórování Aubu, který jen lehkým dotekem změnil dráhu míče do brány. Z mého pohledu je však i velký prostor ke zlepšení v rozehrávce a krátkých přihrávkách, které Matteo často velmi zbrkle kazí a úspěšností přihrávek se řadí k nejhorším v týmu. I přesto to byl za mě nejlepší hráč zápasu, tedy MOTM.

Útok

 • 7,5

  To zakončení! Ach, to zakončení… To jediné scházelo k jeho skvělému výkonu. A možná i trochu toho štěstí. Hodně dlouho jsem v našem týmu neviděl hráče s takovou technikou. Každý zápas ukazuje svoji jedinečnost v útočných dovednostech, dokáže velmi lehce obejít protihráče 1v1, uvolnit se, dostat se z tlaku, rozběhnout útok, nebezpečně vystřelit, najít spoluhráče nebo sprintem presovat i v 90. minutě. Připsal si i asistenci kdy krásně šajtlí vybídl ke skórování Lacu. Jenže tomu schází góly, které, pevně věřím, že přijdou co nejdříve. Také je též vidět ještě nedokonalá nesouhra s duem Auba-Laca, čemuž se na druhou stranu po tak málo odehraných zápasech nelze divit. Nepřestávej a vydrž! P.S.: Ten volej kdybys trefil…….

 • 7,5

  Velký bojovník! I přes jeho nižší vzrůst nám neustále ukazuje, jak je silný v osobních soubojích, jak si dokáže perfektně pokrýt míč, zakombinovat a hlavně – jak si dokáže najít prostor a chladnokrevně zakončit. Dnes takto vstřelil kontaktní gól kdy si prvním dotekem převzal pěkný pas od Pepého, druhým si postrčil míč mimo dosah obránců a třetím napálil míč levačkou do brány mimo dosah Llorise. Pevně doufám a věřím, že zranění, kvůli němuž střídal, nebude vážné a že bude po reprezentační přestávce opět k dispozici.

 • 7,5

  Opět vstřelil velmi důležitý gól a po dvou vítězných proti Newcastlu a Burnley přišel i gól zajišťující remízu. Opravdu si nedokážu náš tým bez něj představit, bez jeho gólů bychom teoreticky měli pouhé dva body a krčili bychom se na 19. pozici.

Střídající

 • 7,0

  Ihned po svém příchodu vyslal parádní střelu, kterou Lloris vyrazil (škoda jen, že plachtila doprostřed brány, lépe umístěná by jistojistě znamenala gól). Po celou dobu na hřišti hýřil aktivitou a dokázal naši skvělou hru ve druhém poločase ještě posunout o level výše. Opravdu velmi dobrý výkon! Snad každý fanoušek by ho v záloze viděl nejraději místo Xhaky po boku Lucase a Guziho. Tak snad někdy…

 • 2,5

  Henrikh spadl do velmi šedého průměru až podprůměru. Po jeho příchodu na hřiště jsme mohli vidět ten rozdíl mezi schopnostmi a kvalitami jeho a ostatních našich hráčů. Troufnu si i tvrdit, že kdyby se Lacovi neozval harmstring a nemusel tak střídat, že bychom zápas dotáhli do vítězného konce (ale jasně, je to jen kdyby). I tak byl arménský reprezentant minimálně ve třech nebezpečných pozicích, které následně vždy totálně zazdil. Napříště bych jako útočnou variantu z lavičky viděl Nelsona či Willocka.

Sestřih utkání pro ty, kteří zápas neviděli: ZDE

 

Byl opravdu skvělý zápas (alespoň pro nestranného diváka). Když pominu první poločas a fakt, že jsme se o dobrý výsledek připravili jen my sami hloupými chybami, tak se mi výkon našich hráčů opravdu líbil. Druhý poločas byla reklama na fotbal, kdy jsme ukázali, že dokážeme hrát na velmi vysoké úrovni. Pokud na dnešním výkonu z druhého poločasu budeme stavět, můžeme se ještě letos těšit na velké věci.

 

COYG!

 

Ondřej

 

Komentáře

 1. Vosička (karma: 572) #1

  MOTM určitě Guendouzi. Že se naše hra v druhém poločase zvedla, byla jeho zásluha a ne Xhaky jak se tady hodně píše. Hrál v tempu, nejvíce toho naběhal z hráčů Arsenalu – 11,2 km. Zaznamenal více tackle než Xhaka a méně faulů. Opanoval střed hřiště. Všude v novinách ho za včerejšek dost chválí. Navíc přidal asistenci. Od loňska udělal velký progres. Právem patří do základní 11 a to mu je pouze 20 let.
  Leno – první branka je jeho spolu se Sokratisem. Od minulé sezóny udělal 6 individuálních chyb vedoucích k brance nejvíce ze všech hráčů v PL (squawka.com). Pak předvedl dobré zákroky.
  Xhaka – Od sezóny 2016/17 zavinil 5 penalt, nejvíce ze všech hráčů v PL (squawka). Na to, že už toho odehrál spoustu (102 zápasů v PL) tak si ve vápně nepočíná vůbec zkušeně. Na sky schytal velkou kritiku za tu penaltu. Tohle nemůže prostě udělat. Na squawka dostal známku 2. Jeho chyby daleko převáží jeho pozitivní stránku hry. I když o tom se dá diskutovat, je to jenom takový rychlý závěr nad jeho hrou.
  Obecně má Arsenal problém s individuálními chybami vedoucím ke gólům. Nejvíce ze všech týmů v PL. Bohužel už to číslo nemůžu dohledat, nevím kde jsem to četl.

 2. 13lj (karma: 519) #1

  Tak jsem se dost pobavil tady a koukám, jak tu je 80% lidi zaujatých, nejlepší však na tom je, že když člověk napíše svůj konstruktivní komentář, tak je hned za trolla nebo dítě, jak tu někdo psal – to je vážně duchaplná odpověď.. Chápu, že jsem tu trn v oku pro mnohé, když napíšu reélnou věc a hned tu dostanu 20 mínusů, jen by mě zajímalo, které nuly mi dali ty mínusy, když nejsou schopni na to ani odpovědět a navíc obdobné komentáře jako mé tu mají plusů jak sviň.. Docela funny, škoda, že tahle komunita není líp spojená než by mohla a nedokáže vést kloudnou diskuzi a jen se tady obviňovat 😀

  • FildaGooner (karma: 4586) #1

   Nemyslím si, že jsi tady nějaký trn v oku pro mnohé, já si tě tady všiml až teď tímto komentářem. Jestli ti tak moc záleží na nějakých mínusech, tak dítě asi opravdu jsi, vyspělého člověka takové nesmysly nezajímají. Konstruktivní komentář (předpokládám, že myslíš ten první v této diskuzi), co je na něm konstruktivního? Tak to hodnocení Xhaky je pěknej úlet, očividně máš oblíbený a neoblíbený hráče. To se na mě nezlob, ale toto konstruktivní určitě není a předpokládám, že za to jsi dostal ty své mínuska btw. Xhaka nesmyslně (a opět) sestřelil hráče Tottenhamu, ten míč už byl dávno někde jinde a on ho takhle sestřelí. V NLD. Před zápasem samé populistické kecy, jako pojďme se soustředit na derby a pak se tak soustředí, že jako kapitán podkope práci celého týmu. A to je u něj opakovaně takové kiksy. Co z toho, že pár věcí udělá dobře, když snad skoro ob zápas vyrobí nesmysl, který skončí v dobrém případě zmařenou gólovkou soupeře a ve většině případů gólem soupeře? Tempo. Hromada lidí tady nadává na tempo Ozila (dost často oprávněně), ale tady ten lenoch je na tom ještě o dost hůř, on „běhá“ celý zápas ve stejném poklusu. Jo, celkem se mu daří vyhrávat hlavičky, občas vymyslí dobrou přihrávku, 1-2x za sezónu dá krásný gól (na který ale potřebuje hromadu střel do 50. řady stadionu). Shrnuto: jeho kvalita je někde úrovni průměrného týmu Bundesligy, tempo mizerné, přihrávky z 95% alibistické na hráče vedle něho, hlavičky nadprůměrné, hrubky světové úrovně. Vím, že se to nestane, ale zbavil bych se ho, raději na jeho pozici uvidím, jak se budou střídat Matteo, Lucas a Joe než Xhaka, který je za mě největší problém současného Arsenalu.

   • kozel (karma: 247) #1

    Tohle bych podepsal. Xhaka jako kapitán by měl být vůdce, který nás někam dovede (rozuměj do LM). Já si ale nedovedu představit, že on se svými blikanci a tempem hry je ten pravý. On by měl zvedat prapor při neúspěších a táhnout tým k výhrám. Viděli jsme to od něj za jeho působení v Arsenalu někdy ?

 3. jack (karma: 312) #1

  Xhaka udělal úplnou kravinu a né poprvé, poté ještě jednou hodně špatně přihrál a spurs mohli jít do brejku, kromě toho solidní výkon a často i díky jeho sebraným míčům a vyhraným hlavičkám jsme zůstali na spurs viset a oni se nemohli dostat ven, Za mě tak 4,5 známka by byla adekvátní. Sokratis 6,5 a Leno 5? Zaujatost proti Xhakovi bych nějak pochopil, ale tohle mi prosím vysvětlete 😀 Mohl to Leno chytit? Samozřejmě. Může mi ale někdo vysvětlit jak může Sokratis udělat takovouhle obrovskou hrubku? Měl zůstat na pozici a zajišťovat xhaku, pak tam byla díra jako prase, a Luiz kterej měl Sona hned faulovat, aby zastavil nebezpečnou akci, kolem něj jen stínuje.. a Ainsley mohl držet lajnu a nechat je v ofsajdu, ale zase to už bych chtěl moc, a v tý rychlosti takhle zareagovat nejde a mě se to řekne lehce u obrazovky 😀 A Leno nás pak 2x zachránil před dalším debaklem, známku bych mu dal tak 6, Sokratisovi tak 5, zbytek tak nějak souhlasím. Spekuluje se o odchodu mikiho a doufám že je to pravda, od příchodu Emeryho je to náš nejhorší hráč (co se týče formy) a radši bych tam viděl Nelsona, horší být fakt nemůže.

 4. Buddha (karma: 324) #1

  Především v obraně bych známky mírně upravil (Ainsley byl celkově lepší než Sead, stopeři známku dolů), ale v zásadě s hodnocením nemám větší problém. Hlavně mi přijde zbytečné jak se zde vyhrotily názory na jednotlivé známky a hráče. Mějte na paměti, že hodnocení bude vždy jistým způsobem subjektivní pohled hodnotitele. A není to jen o oblíbenosti hráčů, prostě každý má jiná kritéria a jinak vyhodnotí +/- jednotlivých hráčů v zápase.

  • Vosička (karma: 572) #1

   Je to tak, jeho chyby nás stojí strašně moc bodů. On v klíčových momentech zápasů pravidelně selhává a nedokáže se poučit. Jeho chyby daleko převažují jeho přínos pro hru. Navíc teď máme možnost zálohu poskládat i bez něho. Willock, Guendouziho, Torreira, Cebalos, Ozil. Ale to už je na Unaiovi, jak to poskládá. Zatím podle 4 odehraných zápasů ještě nenašel optimální složení.

   • Gunner_Pav (karma: 10438) #1

    Ona je hlavne statistika „Errors leading to goals“ jedna z nejvice zavadejicich. Pokryva totiz jen urcite specificke priklady a navic nema uplne jednotnou metodiku (to by mohlo vysvetlovat proc mate kazdy jina cisla, pokud jsou z jinych zdroju). Vetsinou se tam totiz pocita jen situace, kdy hrac, nebo brankar ztrati mic a to vede ke golu, tzn. pokud treba hrac totalne nepokryje soupere, nebo treba spatne vystoupi v ramci ofsajdove linie, tak se to v teto statistice neukaze.

    • jakub (karma: 12515) #1

     Já myslím, že už jsme to tady řešili. Třeba včera ten první gól od slepic se připsal Lenovi jako Error leading to goal, rekord u nás drží Čech mám ten pocit v sezóně 17/18 jich měl 6, Leno loni 5. Ale já to těm hráčům nijak nevyčítám, Leno nás loni mockrát podržel a teď proti slepicím taky chytil dvě branky a pro mě je to skvělej brankář.

     • Gunner_Pav (karma: 10438) #1

      Lenovi se to pocita prave proto, ze tu strelu vyrazil. Kdyby se te prvni strely vubec nedotkl a ta sla do brany rovnou, tak by to vetsina statistik nepocitala. Ono je ostatne velmi tezke rict, kdy to je uz chyba vedouci ke golu (respektive u golmanu dokonce, zda to vubec byla chyba, nebo to byla dobra strela) a kdy ne, protoze treba vcera bych tam napocital 4 chyby, ktere vedly k prvnimu golu Slepic.

      |
     • jakub (karma: 12515) #1

      Tak jsem to myslel. Jako že se bránící hráč dotkne míče a soupeř následně dá gól. U té naší branky si připsal asistenci Pépé. Jinak Lenovi se loni takto započítala branka od Liverpoolu, když vyrazil míč přímo na nohu Milnera, taky mu tam svítilo Error leading to goal, i když těžko říct jestli to tenkrát mohl vyrazit lépe.

      |
     • Gunner_Pav (karma: 10438) #1

      To je prave ono. Nekdy muze golman zazracne vyrazit tezkou strelu a nekdo ji doklepne a do statistik se to zapocte jako „Error leading to goal“ (podobne muze hrac v poli ztratit diky spatne nahravce spoluhrace, kdy uz s tim nemohl moc delat) a jindy muze dostat nejakou smudlu a do statistik se to nezapocita. Proto beru tuhle statistiku hodne s rezervou

      |
     • jakub (karma: 12515) #1

      Já celkově ty statistiky beru trochu s odstupem, ono je to pro mě spíš nějaké doplnění toho celkového obrazu. Protože při tom sledování tě ty emoce strhnou a kolikrát si člověk nevšimne nějakých detailů. Třeba jedna statistika ze včerejšího zápasu. Na fauly to bylo 13 od Arsenalu a 19 od slepic, nejvíc faulující hráč Xhaka 7 zákroků, druhej nejvíc faulující hráč Kane, potom Sissoko, Winks, Rose. Od nás potom ještě Guendouzi 2 fauly a Laca 2 fauly a Pépé jeden. Když se nad tím tak zamyslím tak Xhaka byl jedinej co jim to trochu vracel za ostatní a některý ty zákroky od slepic byly pěkně hnusné. A ty fauly taky patří ke hře, nemůžeš se nechat jen okopávat.

      |
   • Vosička (karma: 572) #1

    Mě u něho vadí, to co jsem psal výše. Že v klíčových momentech zápasu přijde od něho zkrat. To vypovídá něco o fotbalové inteligenci nebo vyspělosti toho hráče. Nepozoruji u něho, že by na tom pracoval. Už by měl být dost zkušený, Bundesliga, PL, reprezentace. Nepopírám, že není kvalitní hráč, přihrávku, dlouhé míče, střelu, vůdcovství má na dobré úrovni, ale je to dost na Arsenal a na to aby nás jako kapitán dovedl to LM? Nemyslím si.

    • jakub (karma: 12515) #1

     Já to nikomu neberu. Mě u něj taky vadí dost věcí a přál bych mu konkurenci a posazení na pár zápasů na lavičku za některý nesmysly. Ale sám to píšeš, vůdcovství, střelu, přihrávku, dlouhé míče má. Když vidíš jak ti někdo okopává spoluhráče, tak jako lídr to vezmeš na sebe a trochu jim to vrátíš a na rovinu včera si ty slepice zasloužily pár šlapáků. Já si myslím že je to týmová hra, že nepotřebuješ 11 superhráčů ale potřebuješ dobrej tým.

     • giroud12 (karma: 79) #1

      navyse on neni dm-ko on ma rozohravat..casto krat agresivitou riesi veci ked zlyhaju spoluhraci..ako napr v nedelu….kde boli stoperi????son by bol uplne sam na 11tke co je takmer isty gol…

      |
     • XhakaBoy (karma: 1177) #1

      To Giroud: Xhaka je DMko… naopak nemůže hrát nikde jinde, protože jinde by po něm chtěli dynamiku a rychlost a tu on prostě nemá… ale je vysokej, je mohutnej a vyhraje celkem dost vzdušných soubojů, je velmi silnej na balónu a má skvělé dlouhé přihrávky. A za poslední dobu(pod Emerym) se mu velmi VELMI zlepšila vize… má lepší ponětí o spoluhráčích a dělá teda více důležitých průnikových přihrávek…
      … o Xhakovi si dovolím tvrdit, že je to jediný(max Jorginho mě ještě napadá, ale ten už teď pod lampradem je taky něco úplně jiného, než co byl v Neapoli) skutečně čistokrevný regista v PL… a že jich PL zrovna mnoho za celou svou historii neviděla.
      Já mám post registy v srdci… v každém týmu bych jednoho hrál … a u nás je to on

      Xhaka trpí na svou hloupost… on totiž regista je asi nejtěžší post(role) na zahrání a Xhaka není zrovna raketovej vědec… když se podíváte na ikonu všech registů.. Andreu Pirla.. tak cítíte, že rozdíl je v přemýšlení nad hrou.. jinak jsou si schopnostmi velmi pdoobní(Xhaka je trochu větší hromotluk, proto má větší šanci protazit v silové PL). Pirlo četl hru jako Maldini… perfektně věděl co se bude dít, ještě než soupeř vůbec přihrávku udělal.. to ho dělalo velikým

      … no.. my máme jenom Xhaku, ale to je taky dostatečně silná zbraň… já vím, hodně lidí bude říkat, že svou šanci už dostal, ale ještě nikdy k sobě neměl správné parťáky… až doteď… ať Emery zkusí hrát tu 4-3-3(protože s ní jsme hráli naprosto fantasticky) a ať mu dá za parťáky Guziho a Ceballose… ti jsou dostatečně techničtí a i silově vybavení.. zároveň běhaví a dokáží se o Xhaku postarat… pak dejte Xhakovi čas do konce sezóny a uvidíte, že když si vše sedne(na pravo ještě přijde Bellerín, Pepe se absolutně sehraje a kdybychom třeba ještě nějak doladili ty stopery) tak rázem budeme mít všechno
      1. osobitý styl hry, po kterém všichni toužíme… žádné kopírování cizích taktik, žádný ChameleonBall… pěkně starý dominatní Arsenal
      2. Konečně dolazenou sestavu, ve které má každý svou jasnou roli… rozdělení na 1.tým, 2. tým a mladíky co dostanou čas na rozehru
      3. To nejdůležitější…. tým, co má na to poprat se s LP a MC o titul

      |
 5. Japanas (karma: 3688) #1

  Podle mě je Xhaka je hráč, který od svého příchodu Arsenal nikam kvalitativně neposunul a nenaplnil očekávání.
  Nikdy si nevybudoval v Arsenalu všeobecně respektovanou pozici, kdy by nikdo nezpochybňoval jeho nominace do základu.
  Velmi často hrál v minulých sezónách základ jednoduše proto, že byli jiní záložníci zraněni, zatímco on ne.
  Svými zákroky a fotbalovou neinteligencí každoročně zapříčiní zbytečnou ztrátu bodů ve více zápasech.
  Nemá směrem dozadu a ani dopředu něco, čím by vynikal nebo převyšoval ostatní.
  Míval a mívá období tak slabých zápasů, že potom i průměrně povedený zápas se u něj hodnotí kladně, protože nic fatálního „nevyrobil“.
  Doufám, že nastolená politika odchodů, hostování a příchodů (dnes opět ozdobená hostováním Mikyho, přeji hodně štěstí) povede
  k tomu, že Xhaku přirozeným způsobem vytlačí ze základu hráči, kteří přemýšlí a mají na to Arsenal posunout dál…
  To je takový můj dlouhodobější, ale celkem neměnící se názor na něj.

   • Pedro Sanches (karma: 5314) #1

    Já teda úplně nesouhlasím.. pro mě xhaka nepřevyšuje nikoho a je průměrným hráčem. kdy si ho viděl zrychlit hru? většina jeho přihrávek jde dozadu nebo do strany, což za zrychlení nepovažuju. dlouhé míče se mu upřít nedají, ale kolik jich dá přesných za zápas? max 2? a co s tím, že má střelu? dneska jsou brankáři mnohem vyspělejší než tomu bylo a to že umí vystřelit už taková výhoda není.. navíc kolik střel vyšle za zápas na bránu? 1? a kolik jich skončí golem? 2 za sezonu? a jeho vůdcovství? v čem? kdy on někoho podpořil, seřval nebo něco podobného?? pro mě xhaka není hráč do základu arsenalu a už vůbec ne kapitán..

 6. Tina Petersen (karma: 2) #1

  Ahoj, jmenuji se „Tina Petersen“ Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod … Snažil jsem se, aby se co nejvíce snažil, aby ho změnil a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně zkusit, protože jsem byl zoufalý a nezbyl jsem na výběr … Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny … Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

  Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy … Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.