Hodnocení hráčů

: Arsenal – Manchester City

K dnešnímu zápasu více méně moc nemám co dodat. Bylo vidět, že jsme lepší a chceme. City unavenější, ale využilo naši chybu. Byl to zápas dvou těžkých vah, neočekával jsem, že jim dáme bůra, nebo budeme bůhvíjak dominovat na šance. Střídání Artety, si troufnu říct správné a je radost pohledět co jsme schopni z lavičky poslat na hřiště. Škoda, tři body bychom si určitě užívali víc, ale neviděl bych to jako drama a obrovskou ztrátu.

Brankář

  • David Raya

    7,5

    S gólem moc nic navíc dělat nemohl, to je zkrátka vabank. Rozehrávka jistá a podpora našich hráčů skvělá. Trochu mu vyčítám přesnost dlouhých balónů do strany. Jinak tradiční výkon naší opory v bráně.

Obrana

  • Jurrien Timber

    7,0

    Dnes mi přišlo, že se do zápasu moc nedostal. Ale vyloženě špatně nehrál. Nebyl tam nějaký extra přínos do ofenzivy, ale svůj kraj si pokryl tak jak měl.

  • William Saliba

    7,5

    Dnes dominoval v soubojích. Hallanda pokryl lépe než jeho kolega. Po zranění je zpět a to je jedině dobře.

  • Gabriel Magalhães

    6,0

    Dnes horší výkon. Na jeho vkus dost prohraných soubojů. Buď tam byl pozdě, nebo ho prostě prohrál. Stane se. Co mu musím vyčíst je obdržený gól. 20 m na půlce soupeře prohrát lacino souboj je trestuhodné. Nevím zda měl takové pokyny Haaladna bránit takhle hluboko, nicméně si myslím, že v takovém zápase za stavu, času by tam neměl být. Z inkriminované situace je buď žlutá nebo šance soupeře....

  • Riccardo Calafiori

    7,0

    Ani nevím jestli hraje levého beka. Jako záložník si vede dobře. Hezky rozdává balony a navíc první dotek ve složitých situacích zvládá. Navíc pozičně jak dopředu tak dozadu si hledá míče. Srší z něj kvalita....

Záloha

  • Mikel Merino

    6,0

    Ne, tvůrce hry rozhodně ne. Rychlost s míčem u nohy není a nebyla jeho silná stránka. Vzdušné souboje mu jdou, ale prostě dynamika není jeho přednost logicky. Správně střídán. Nechci říct, že by si uřízl ostudu, zkrátka to nebyl zápas a post pro něj.

  • Martin Zubimendi

    6,5

    Na jeho poměry dost nepřesností. Ale dobře držel naší záložní linii. Líbí se mi jeho inteligence, že je tam kde je potřeba. Doufám, že zápasy se špičkou PL pro něj nebudou limitem.

  • Declan Rice

    7,5

    Work rate fantasie. Jeho schopnost přeběhnout půl hřiště z míčem je něco co musíme využít. Stejně jako zbytek týmu si s přesností nepotykal. Ale odvedl to co měl. Kvalitně zahrané rohy, ze kterých dnes nic moc nebylo. Soupeř na ně byl připravený.

Útok

  • Noni Madueke

    6,0

    Vítám jeho ,,jiný přínos,, na pravé straně. Zápasy jako tento jsou ale přesně ty, kde musí být jeho akce přínosnější. Jedna přesná střela, ale jinak vše tak na půl. Stále si myslím, že jeho příchod není průser a produktivita přijde.

  • Viktor Gyökeres

    6,5

    Už se opakuji, ale myslím, že na něj neumíme moc hrát. Svoje si odvedl. Ale dnes neměl vyloženě šanci skórovat. Dobře zvládal černou práci a zvyká si na trošku jiný level ligy.

  • Leandro Trossard

    7,0

    Zápas ho zastihl v dobrém rozpoložení. S míčem umí vždy něco vymyslet ovšem rychlostní souboje to není jeho doména. Trošku mi zatrnulo když hodil míč po Silvovi, ale naštěstí to rozhodčí nechal být. Pan Oliver by mu asi červenou dal. Byl kreativnější než jeho kolega na straně druhé.

Střídající

  • Eberechi Eze

    7,5

    MAN OF THE MATCH

    Dnes jsem absolutně nevěděl komu MOTM udělit. Ale jeho dopad na hru byl asi klíčový. Je vidět, že mu svědčí víc pozic vepředu. Dnes hře dodal potřebnou změnu a kvalitu. Jeho asistence byla lahůdka. Škoda krásné střely.

  • Bukayo Saka

    6,5

    K ničemu se extra nedostal. Na hru dopad určitě měl, ale zatím má daleko do formy. Jsem rád, že jej vidím na trávníku a doufejme, že jeho výkony půjdou nahoru.

  • Gabriel Martinelli

    7,5

    Kdyby na hřišti nebyl jen chvíli uvažoval bych na MOTM. Nádherný náběh, TOP zakončení. Přeju mu aby se chytil. Jediná věta, se kterou souhlasím s Bosákem, že teď to bude mít složité takhle kvalitní žolík. Jsem za něj rád a přeju si aby se vrátil formou o rok až dva zpět. Uvidíme jak s ním Arteta naloží.

  • Ethan Nwaneri

    6,0

    Není moc co hodnotit. Přišel rozbít soupeřův blok. Což sice úplně neudělal ale cenná minuty pro něj.

  • Cristhian Mosquera

    0,0


    Warning: Undefined array key "popis" in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/functions.php on line 592

Vzhůru do dalších zápasů, máme co ukázat po všech směrech a ten tlak na trofej je obrovský, největší pozitivum je, že takhle zalezlí citizens už asi neuvidíme....

Velebme si, že jsme neprohráli. Radost pohledět na kvalitu a šířku kádru. Když proti Vám betonuje City - tak je prostě obtížné se tam dostat.  Řekněmě si upřímně, že prostě kvalitnějšího soupeře těžko budeme hledat...

Jsem rád že zápas nepoznamenali kontroverze a sporná rozhodnutí. Remízu vzhledem k průběhu asi beru...

 

Hezký zbytek neděle .....COYG!!!

Komentáře

  1. Co_Je (karma: 788) #1

    K Viktorovi když ho sledujete on má dost náběhu jen nedostane ten míč aspoň co jsem si vsimal. Ale hlavně si myslím, že kdyby byl ready Havertz tak tyto zápasy hraje on. Gyo se podle mě přiváděl na rozhodování zápasu proti menším soupeřům coz nás v minulosti stalo titul. Jinak jde vidět že se taktika trochu mění ale nebude to za týden a už vůbec ne proti city které hrálo 5 5 0 .

    |
    • Avatar photo
      Ludvajz (karma: 3289) #1

      pokud by sel Jokeres sam na branku, stejne jako Haaland, tak verim, ze ten gol da v pohode taky. Jenze z nasich hracu mu neni nikdo schopnej takovej mic dat

      |
      • Feri (karma: 8241) #1

        Zajimave je, ze Martinelli na hrotu dostal za posledni 2 zapasy, kde odehral pokazde par minut mic za obranu, z ktereho dal gol. Problem je, ze Martinelli a Haaland maji takovou rychlost, ze se dostanou za obrance, ale Gyokeres ne. Proste ikdyby dostal uplne stejne pasy jako Martinelli, neda z toho ani 1 gol, protoze by se nedostal za obrance sam na brankare. Blby je, ze presne tuhle pozici on hraje, ale nema na to parametry.

        |
        • Avatar photo
          Stranger0569 (karma: 1104) #1

          Martinelli přichází odpočatý do unavené obrany, takže je větší pravděpodobnost, že se za obranu poslat míč vyplatí. Madueke těch míčů dostal taky dost, ale v první půli mu obránci ještě stačili (se doplňovat)

          |
  2. Avatar photo
    dave (karma: 20996) #1

    🚨Noni Madueke is due to undergo scans today with fears of an ACL injury, after he was forced off with discomfort in his knee at half-time against Manchester City.

    [@ConMarbleHalls] #ARSMCI

    |
    • Avatar photo
      masly (karma: 2722) #1

      Já jsem v zápase viděl podobné náběhy od Viktora taky, ale Merino mu to tam 2x za tu obranu nedal a jednou to tam dostal a dal tu špatnou nahrávku na 16.

      |
  3. Avatar photo
    wister (karma: 2122) #1

    Rice+Merino kteří nastoupili spolu v základu tak v 10 zápasech jen 1 výhra. Mluví za vše.

    |
  4. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Vsetci sme nasraty z remizy, hlavne kvoli prvemu polcasu a zakladnej zostavy ale ak vyhrame na Newcastli tak to bude pomerne dobre na ten sialeny zaciatok. Potom budeme musiet vsetko vyhravat so slabsimi supermi a nie remizovat ako minuly rocnik.
    A snad Arteta pochopil ze Eze patri do zakladu a okolo neho by to mal poskladat.

    |
  5. Avatar photo
    Pansimi (karma: 1833) #1

    Moc dobře se mi na to nekoukalo. To už platí tak nějak obecně. City s nejmenším držením míče pod Guardiolou, což značí jejich respekt a to nám může dělat radost. Ale málem jim to vyšlo.
    Arteta znovu upřednostnil fyzickou sílu na úkor kreativity, což bylo hodně znát. Moc dobrých šancí si nevybavuji.
    Ale ta obměna kádru je obrovská a na marodce se střídají klíčový hráči, takže asi logicky musí chvíli trvat než si to sedne. Každopádně domácí remízy nás k titulu neposunou a uvidíme, zda Arteta nezkusí systém nějak oživit až se vrátí víc hráčů z marodky. Tuším, že s kompletním kádrem by hráli Saka, Odegaard i Havertz a vypadalo by to trošku jinak.

    |
  6. Kanistr (karma: 448) #1

    Poslouchate nekdo S mikrofonem do Anglie? Uz po nekolikate se tam neobjektivni novinar Peruska navazi do Arsenalu. Kdyz jsme loni branili proti City vyhru 2:1 v 10 lidech, smali se nam, ze hrajem zandoura. Oni branili vyhru v 11 lidech, 33% drzeni mice, autobus jak za Mourka a na to nerekne nic, jen popichuje fans, ze se bezduvodne smeji city. Fakt odpad.

    |
    • Avatar photo
      masly (karma: 2722) #1

      Arsenal má tady velkou základnu a proto se lépe prodává když se do něj naváží než když se chválí.

      |
      • Co_Je (karma: 788) #1

        To jak kdy nás někdo kritizuje že jsme bez 3 největších opor hrály na Anfildu to samé co Liverpool

        |
    • Lucabrasi (karma: 908) #1

      Tento narativ proti nám v médiích je hlavně kvůli tomu, že jsme dlouho nic nevyhráli. Bohužel týmům co v nedávné době vyhráli PL nebo LM se snáze odpustí, když hrajou hnusně.

      |
      • Tom4 (karma: 883) #1

        Tento narativ je hlavne kvôli tomu že máme veľa fanúšikov a kontroverzia predáva (ani nejdem písať o tom že máme početnú skupinu toxických fanúšikov). Je to jednoduché, povedz niečo jemne kontroverzné a je na to 300 reakcií. Tým získavaš dosah a pozornosť.
        Naozaj vás zaujíma čo kde kde povie?

        |
          • Tom4 (karma: 883) #1

            Čakať od novinárov čo sú závislý od predajnosti objektivitu je prinajmenšom divné.
            Experti pracujú pre kluby nie pre televízie, tam pracujú známe osobnosti. Odhliadnuc od toho že najlepšie sa rype do niekoho komu to vadí, ak by „nám“ to nevadilo nerobili by to.

            |
        • Paulus.novy (karma: 2199) #1

          Mě spíš štve, že na to vždy naskakuje hromada našich. Kdyby někdo pustil do éteru, že Arteta žere děti, tak se snad chytí i toho …

          |
      • Avatar photo
        Avp (karma: 2597) #1

        Jak dlouho ze cekaly ty umele vytvorene kluby typu Chelsea, pripadne City na titul? Jak dlouho na nej cekal Liverpool?

        |
        • Avatar photo
          Gunner_Roman (karma: 1365) #1

          Kdyžtak mě někdo opravte, ale Abramovič koupil Chelsea tuším v roce 2003 a v sezoně 2004/05 slavila Chelsea titul.
          Manchester City co jsem se díval, koupili šejci v roce 2008 a v sezoně 2011/12 slavili titul.

          |
  7. Avatar photo
    miron (karma: 1607) #1

    Za mna najlepsi Calafiori, z lavej strany v kombinacii so strednou zalohou vyzera vyborne. Nech mu drzi zdravie

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.