Hodnocení hráčů

Arsenal : WHU

Zvládnutý povinný zápas. Zvlášť po předchozích nezdarech s WHU. Nutno říct, že soupeř toho moc nepředvedl, zároveň jsme mu toho moc nedovolili. Nějaké kaňky určitě najdeme, ale pokud budeme plnit povinnosti s těmito soupeři za tři body, zlobit se nebudu. Když jsem viděl předzápasovou sestavu moc jsem se těšil. Pak se gameplan zbořil, škoda…..

No a jak kluci ? To už níže

Brankář

  • David Raya

    7,0

    Dnes tam nemusel být. Předvedl jeho standard v těchto zápasech a to je u mě za 7

Obrana

  • Jurrien Timber

    8,0

    no náš řízek předvádí výkony s ledovým klidem. Tak jako vždy si na pravé straně pohlídá co má. Dnes k tomu přidal zakončení a brilantní zpracování. Penalta na něj no, řekněme že sporná, ale po těch co nám nepískli....teď jen budeme na reelech koukat na to jak se nám nadržuje...Váhal jsem nad jeho označením MOTM, ale přece o milimetr to dám.....

  • William Saliba

    7,5

    Dnes jsem ho neviděl v problémech. Dobře vystupoval, vyvážel a rozehrával míč. Důrazný a jistý.

  • Gabriel Magalhães

    7,0

    Čisté konto přidá na sebevědomí. Ale dnes svědomí rozhodně nemá čisté. Připadal mi někdy až moc sebejistý. Menší chyby se vloudili. Dnes bych mu vytknul jeho mírné podcenění soupeře

  • Riccardo Calafiori

    7,5

    Nikdy by mě nenapadlo, že se uplatní jako invertovaný bek. Jsem z něj překvapen a to mile. Škoda krásné střely z halfvoleje. Dnes enormně platný. Vygumoval Bowena a skvělě vytvářel hru.

Záloha

  • Declan Rice

    8,0

    MOTM - těžká dorážka, ale důležitá. Penzum jeho práce i když zahraje dvě pozice za zápas je lahoda pro oči. Střídán snad jen preventivně po souboji o míč. Snad nic vážného. Vypadá, že jeho forma půjde ještě nahoru, takže zranění by nebylo vhod

  • Martin Ødegaard

    6,0

    Martin má smůlu, vzhledem k jeho stoupajícím výkonům je to obrovská škoda. Těšil jsem se jak malej kluk když jsem viděl, že bude hrát s EZEM a bude tvořit z hloubi pole. Jeho přihrávky a kontrola míče už mi připomínaly jeho klasiku. Bohužel i přes snahu a vůli utkání musel předčasně opustit....

  • Eberechi Eze

    7,5

    Povedený výkon. Škoda, že mu tam obzvlášť druhá střela nespadla. Ale Declan to za něj vyřešil. Bohužel první dorážku, kterou trestuhodně zahodil mu musím vytknout. Celkově ale povedený výkon

Útok

  • Bukayo Saka

    7,5

    Bukayo dnes odehrál slušný zápas. Méně nadával více hrál. Pordal svojí chytrost, vzal na sebe zodpovědnost v podobě proměněné penalty. Zlobil pravou stranu. Myslím, že dnes nehrál s úplným zápalem. Nicméně je vidět jaks e na něj soupeři připravují.

  • Viktor Gyökeres

    6,0

    Rve se jako lev to mu nelze vzít. Přijde mi, že na vše reaguje o vteřinu později než by měl. Že ho bude soupeř strážit mu muselo být jasné už před přesunem. Zdá se, že na něm leží deka. Nejde mu první dotek (viz. první dvě přihrávky v zápase) Štve mě, že výskok nemá žádný, nečeká přihrávky a zvyká si na nový tým. Pořád si myslím, že to vypukne. U Havertze jsem byl více pesimistický a taky to přišlo. Bohužel dnes jsem čekal, že dá s h*vna tři góly, ale těžce jsme vystřízlivěl

  • Leandro Trossard

    6,5

    Levá strana byla dneska mrtvá. Nelze mu upřít fotbalovost a kopací techniku. Ale prostě Leo na levém křídle není permanentní hrozba, jak by se od křídla čekalo. Tím nechci říct, aby si sbalil kufry. Je to platný hráč, ale ne pro moje oči a to co bych čekal...

Střídající

  • Martin Zubimendi

    7,5

    Byl jsem na něj zvědavý jak si poradí s naskočením do zápasu. Zaskvěl se ve všech směrech. Důraz, práce dozadu, dopředu zklidnění hry. Velký podpis byť nenápadný.

  • Myles Lewis-Skelly

    6,5

    Naskočení z lavičky asi není pro něj. Vždy mi přijde nevtažený zápasem. Vyplnil díru odvedl si své. Vzhledem k jeho věku sice důležité minuty, ALE.....

  • Ethan Nwaneri

    6,5

    Nepřinesl nijak zvláštní impact, přišel udržet tempo a posbírat potřebné minuty.

  • Mikel Merino

    6,5

    Dnes jeho efekt nebyl takový. Kam on strčí hlavu to je věc. Dle mého názoru dnes nebylo v plánu ho nasadit, ale situace si žádala...

  • Gabriel Martinelli

    6,0

    do zavřené obrany nic moc. Bylo vidět, že chce asistenci nebo gólík, bohužel nic.

Mimo zranění vcelku klidné odpoledne....korunka ke korunce.

Komentáře

  1. Avatar photo
    Ludvajz (karma: 3289) #1

    Rice si o stridani rekl sam, snad to ma jen nejak narazeny. S Odegaardem to bohuzel vypada mnohem hur, zrovna kdyz se jeho vykony zvedaly

    |
  2. YaGunnersYa (karma: 5061) #1

    🔁 (38’) vs. Leeds United
    🔁 (18’) vs. Nottingham Forest
    🔁 (30’) vs. West Ham

    Martin Odegaard is the first player in Premier League history to be substituted before half time in three consecutive league starts 🤕

    Při každé tvrdší situaci trnu. Vypadá hrozně zkřehle.
    Pokaždé při první situaci ho hned tlačíme do základu. Tady asi jde vina i za ním. Potřebuje se vyzdravit, plně zregenerovat. A taky je otázka jestli tam není nějaký blok v hlavě. Jestli v soubojích/treninku/zapasech něčemu neulevuje, je plně zpevněný, myslí na nějakou bolístku.

    |
    • Avatar photo
      Ludvajz (karma: 3289) #1

      Tady jde vina ciste za nim, mel spatny rameno, nevim, proc by nemohl hrat zaklad. Je to kapitan a v LM ukazal, jak je olatnej kdyz ma formu

      |
  3. artìculo179 (karma: 2599) #1

    💫 | Starboy the playmaker

    Until today, no player accumulated more than 0.75 Expected assists (xA) in a single Premier League match this season.

    xA v WHU: 1,11

    Today, Bukayo Saka showed there are levels to this game. 👑

    [SofascoreINT]

    |
  4. Jaromír (karma: 269) #1

    Ikdyž nemáme výkony podle představ tak jsme po 7 kole první 😀 Myslím že si ofenziva sedne, máme hodně nových tváří, defenziva taky funguje proto, že už mají spolu něco odehráno. Hlavní bylo ten těžký los ustát a sbírat body. A to se povedlo. Jinak potom co se tu po 5 kole psalo a jak je Liverpool vynášen do nebes jim přeji tyhle 2 zápasy přeju. Nejenom to jsou prohry, ale prohráli dvakrát v nastavení, takže ta jejich mistrovská mentalita dostala naprdel. Jinak musím říct, že ikdyž moc nemusím tyhle mladé, vyhypované brazilce, tak Estevao je hodně zajímavý hráč už v tomto věku. Stejně tak Caicedo vypadá skvěle, nedivím se že jsme o něj hodně stáli. snad jim brzo zavolá Real a nebudou v Chelsea a nebo zvolí oblíbenou kariérní cestu a půjdou k nám 😀

    |
  5. Jaro22 (karma: 295) #1

    Tak zrovna havertz mi ako slečinka nepríde , podľa mna je jeden z najväčších bojovníkov v tíme

    |
  6. mc1897 (karma: 878) #1

    Rozmyslam ci su taki dobri dopredu alebo taki cajovi dozadu, CFC a LFC. Asi to druhe…. Obaja 9g inkasovanych za 7z. My mame 3.

    |
  7. Avatar photo
    Gunner_Roman (karma: 1365) #1

    K zápasu – za mě klidné 3 body.
    Ok, gólů by mohlo být víc, ale i tak mi to přišlo během celého zápasu kontrolované.
    MOTM pro mě Rice – motor zálohy a střelec důležité první branky.
    A ten Odegaard mě mrzí – v momentě, kdy se začíná herně rozjíždět, přijde opět zranění.
    Já moc doufám, že to nebude nic vážného a bude co nejdřív zpátky.

    |
    • Avatar photo
      poli23 (karma: 1298) #1

      Zraněný ze zápasu Rice, Odegaard. Z dřívějška Hincapie, Madueke, Havertz a dlouhodobě Jesus… ona ta pauza prospěje aspoň v tomhle ohledu.

      |
      • Avatar photo
        Ghostface (karma: 1787) #1

        Jj já jsem výjimečně za repre pauzu rád. Obzvlášť, když ji preckame na 1. Místě 😎 Jinak hlavně, ať se nikdo další nezrani 🙏

        |
  8. Avatar photo
    dřívko (karma: 2153) #1

    Nuže, Pool začíná stagnovat, zatímco my se začínáme pomalu zlepšovat. To by mohlo fungovat 🙂
    Jenom ta zranění už by mohla jít do zádele a ne naše kluky

    |
  9. elderscrolls (karma: 2035) #1

    Martin Ødegaard is the first player in the history of the Premier League to be subbed off before halftime in three straight league starts.

    [ESPN]

    |
  10. Neptun (karma: 1112) #1

    Zapas v podstate pod kontrolou, priste bych byl radsi, kdyby prisel druhy gol driv, ale i tak parada. Doufal jsem v nejaky gol pro viktora, jde videt, ze na nem trochu ta deka lezi a ikdyz se moc snazi, tak asi vsichni citi, ze to zatim neni ono.
    Mame za sebou sedm zapasu z ultratezkeho losu startu ligy a vyhrivame se na prvnim miste, to je velka parada. Pool moc presvedcivy neni a tak se zda, ze pro nas bude velky otaznik co city letos. Sam furt vubec nevim, co od nich cekat. Kazdopadne nas nejvetsi protivnik jsou zase a znova zraneni – je fakt neuveritelne, kolik tech zraneni se na nas furt sype. Zaplatpanbuh za tu hloubku kadru, jinak fakt nevim nevim. Tady jsem si vzpomnel na jednu vec – nekdy na jare jsem tu rozjel diskuzi, ktery z nasich hracu je pro nas nejvic nepostradatelny – padala tri jmena – Saka, Saliba a Ode. A nikdy by me nenapadlo, ze o par mesicu pozdeji budeme hrat asi treti kolo sezony a vsichni tri budou zraneni. A nikdy by me nenapadlo, ze to v tom zapase nebude az takovy zasadni problem. Je fakt parada, ze dovedeme hrat zapasy i bez nich a vyhravat.

    |
  11. Chronic (karma: 1864) #1

    Nedávno jsem se praskl celou vahou o hranu železných vrat do kolene. První pulhodina peklo, nebyl čas to rozchodit a jizda autem tomu prostě neuleví. První týden nahovno a ted po dalším týdnu už to je jako by nic. Takže 14 dní a je to cajk. Já doufám, že to má Ode naražené a proto se vůbec nedivím že radši střídal. Bylo to koleno na koleno to bolí ale pořád lepší že to bylo zepředu a pokud to má naražené tak by mohl být po repre pauze zase ready. A Rice by taky mohl se Sakou zůstat doma před repre pauzu…

    |
  12. artìculo179 (karma: 2599) #1

    Ten kluk potřebuje zregenerovat, dát tomu tělu čas. Každý pád, každý souboj smrdí jeho zraněním. Možná je to tělo zkřehlé, možná v hlavě není 100%.

    Snad je to jen naražené, snad nepojede na repre aby jeho tělo dostalo potřebný čas na regeneraci.

    |
    • Devil`s advocate (karma: 1946) #1

      🗣️| Mikel Arteta on Martin Zubimendi’s start at Arsenal: “Super because it’s very difficult, and the holding midfielder is one of the most difficult positions to play in this league. We knew that he had the quality but to do that, to fulfil the role immediately in a big club like this one, surrounded by players with the opposition that you face every week, very difficult to do and I think he’s going in the right trajectory and helping the team a lot.”

      [@arsenal]

      |
  13. Devil`s advocate (karma: 1946) #1

    Asked Mikel Arteta what he thought Zubimendi’s introduction (albeit under bad circumstances) added to our game that was perhaps missing up until that point. He said:

    “Well it’s true the first period [of the game] was very short with the two attacking midfielders that we had, with Ebs and Martin [Odegaard] but he gave us a different kind of flow.

    I think he’s been much more aggressive and progressive with his passing, [that’s] something that we’re constantly insisting because he’s got the ability to do it and he really opened them up.”

    [@BBCLondonSport]

    Ač bychom si asi všichni přáli double #10 vidět co nejčastěji, tak to Artetovi snad nikdy úplně ideálně nefungovalo.

    |
  14. killerhammer (karma: 6980) #1

    Skvelá sobota pre nás.
    Vieme v predošlých sezónach, že tieto šance preskočiť najväčšieho súpera sme veľakrát zlyhali.
    Tento team vyzerá byť mentálne na neskutočnej úrovni.
    Aj keď hra nie je dokonalá, občas to viazne, ideme si za tým.
    Môže to byť krásna sezóna!
    Zatiaľ ale vychutnávajme, TOP OF THE LEAGUE! 😉

    |
  15. Avatar photo
    waldenmedis11 (karma: 346) #1

    Saka proste musel dať gol vo svojom 200 zápase v PL-to bol dôvod prečo zostal aj v 2.polčase na ihrisku aj ked to na konci prvého vyzeralo že pôjde dole—Tak ešte 134 štartov v PL za AFC a prekoná rekord Raya Parloura–počkám si na to,chcem byť pri tom-odhadujem že tak nejak okolo roku 2029 by to mal dosiahnuť… 😉

    |
  16. Marek (karma: 3614) #1

    Zápas som nevidel bol som v práci videl som iba zostrihy ale počul som že Gyokeres chcel ísť kopať penaltu ale saka mu to nedovolil videl som len zostrih ako si Bukayo zobral loptu a Gyo zanim chodil a niečo mu hovoril, neviem kto je momentálne určený ako číslo 1 na penalty ale snáď si to medzi sebou po zápase vykomunikuju

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20996) #1

      Zaujímavé, ja som nič také nevidel. Saka si zobral loptu a kopol penaltu. Gyo prišiel po góle za ním a objal ho. A určený na penalty ako číslo 1 je Gyo.

      |
  17. Lukáš (karma: 554) #1

    U nás by ani Ronaldo nedal 30 gólů a ani Halland. Arteta prostě systém nezměnil a nechává v tom Viktora vykoupat. Já bych řekl, že se s tím pere neskutečně dobře a jeho čas přijde. Povíme si já konci sezóny.

    |
    • Zbyna (karma: 2721) #1

      Taky si myslím, že zajíci se počítají až po honu… Já čekám tak od ledna, že si plně zvykne na tempo PL a styl bránění a i tým si na něj zvykne. A pokud ne, minimálně přínos pro tým je vidět již teď, pressing, navazování obránců a dělání prostorů. Pokud vyhrajeme PL a Gyo nedá ani 10g nebude mi to vadit 🙂

      |
  18. utterWOKEnonsense (karma: 962) #1

    Btw za mě to už clicklo i ofenzivně.
    Poslední zápasy skrze xG:
    2,04:0,61
    2,90:0,50
    2,77:0,49

    Co se týče Banea. Tak jak King Kai zesílil, Gyo by potřeboval trošku ubrat na svalové hmotě. Ve spoustě situacích působí těžkopádně. Trpí tím jeho koordinace. Technika je daná, tam se nic moc nezmění. Ale na čem ze všeho nejvíc potřebuje zapracovat je rychlost v hlavě. On mohl mít klidně o 5 gólů víc, kdyby byl rychlejší v hlavě. To je ten rozdíl mezi ním a elitou elitou. Oni třeba působí, že dávají spoustu jednoduchých gólů. Ale to je přesně ta hlava, reakční doba.

    Bude dobrej. Ale Haaland ani Kane to není.

    |
    • matonator (karma: 5586) #1

      Suhlasim a vcera som si uvedomil ze rozhodne uz nieco schudol v porovnani s prvym zapasom. A pride mi ze uz zacina byt trochu obratnejsi.

      |
  19. YaGunnersYa (karma: 5061) #1

    Most wins for a manager of a top-flight English side in their first 300 games:

    219 – Pep Guardiola at Manchester City
    196 – José Mourinho at Chelsea
    185 – Kenny Dalglish at Liverpool
    177 – Jürgen Klopp at Liverpool
    177 – Mikel Arteta at Arsenal

    (via @OptaJoe)

    |
  20. YaGunnersYa (karma: 5061) #1

    Martin Zubimendi played more line-breaking passes than any player on the pitch yesterday (11) after replacing Ødegaard & two led to goals

    Arteta had a different idea for how his midfield would look, and may go back to that, but Zubimendi stepped up again.

    [@ArtdeRoche]

    |
    • Kratasek11 (karma: 1016) #1

      Líbilo se mi včera na zápase měl Zubi takovou malou skupinku podporovatelů ze Španělska. Byli tam kluci s jeho dresy Realu Sociedad, bylo to super.

      |
  21. NoKaneNoPain (karma: 111) #1

    Musím říct, že ikdyž jsem pořad skeptický , tak Gyo se mně líbí každý zápas o něco víc. Ten počet těžkých soubojů za zápas je neuvěřitelný. Pořád to není ono a ta jedna vteřina je třeba i v tom, že prostě ještě není ta souhra 100% ze všech stran. Několikrát tam měl náběh do stejného prostoru, kde vznikaly oba góly (eze/timber) ale nikdo mu to tam nedal. Myslím že půjde nahoru, ale už teď nabízí něco nového min do rozehry.

    |
  22. YaGunnersYa (karma: 5061) #1

    Nikdy neodepisujte Florentina. Ve Španělsku se v posledních hodinách začíná šířit toto:

    🚨 UEFA and the Super League are now in talks to MERGE and create a new competition:

    ▪️ It will keep the Champions League name
    ▪️ It will keep having 36 clubs
    ▪️ The 36 clubs will be divided into 2 categories: the top 18 with the highest UEFA ranking, and the bottom 18
    ▪️ The top 18 clubs will only face other clubs from the top 18 in the league phase
    ▪️ The bottom 18 clubs will only face other clubs from the bottom 18 in the league phase
    ▪️ The competition will be directly broadcast to the fans through a new platform similar to Netflix, either for free or for very cheap
    ▪️ This competition would begin in 2027

    🗞️ [@COPE]

    |
  23. mc1897 (karma: 878) #1

    „Penalta na něj no, řekněme že sporná, ale po těch co nám nepískli.“
    Tiez som si to myslel kym som nevidel zaber zozadu, Timber si to strcil vo vapne dopredu a slavista diouf ho regulerne lavackou skolil.
    Cista pencla, dobre odpiskane.

    |
      • mc1897 (karma: 878) #1

        Vo vapne ho sekol lavackou, laskavo si to pozri (najdes to v AFC highlightoch) a ked to nevidis tak sa s tebou nema vyznam bavit na tuto temu. A mozes sa rovno prihlasit do PGMOL 🙂

        |
      • mc1897 (karma: 878) #1

        h**ps://ibb.co/Y7v5hKX2
        Ked si to pustis live uvidis to jasne. A ked ti uz ani toto nepomoze tak sa necudujem nicomu…. iba ma to utvrdi v tom ze AFC ma najviac masochistickych fans. Neexistuje vesmir kde by toto spochybnoval ktokolvek z Livrpuulu.

        |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.