Hodnocení hráčů

: Everton 2:1 Arsenal

Naprosto zasloužená prohra. Předvádíme neskutečnou holomajznu a zdržujeme od 50 minuty. Fuj.

Brankář

 • Aaron Ramsdale

  6,0

  Byl neustále pod tlakem při rozehrávce, ale zvládl to. S góly nemohl udělat absolutně nic, snad kdyby ránu před prvním obdrženým gólem vyškrábl nad břevno, tak mohl gólu zabránit, ale to mu určitě nevyčítám. Obránci mu bohužel nepomohli.

Obrana

 • Takehiro Tomiyasu

  5,5

  Párkrát se nestihl vrátit, ale Saka mu vůbec nepomohl. Jinak nehrál špatně, ale už má za sebou lepší výkony. Může být rád, že dohrál bez vážného zranění. Kopačka v obličeji určitě nebyla nic příjemného. Jak to, že to nebyla červená??? Protože Dean!!!

 • Ben White

  4,0

  U prvního gólu nevystoupil proti Grayovi a nepochopitelně šel pomáhat Tomiyasovi doprava. U druhého zase couval, stínoval, ale je potřeba přiznat, že Gray to udělal i trefil náramně. Ani rozehrávka mu dneska tolik nešla. Jediné, co se mu dařilo, byly 3 důležité bloky. Dneska ale celkově špatný.

 • Gabriel Magalhães

  4,5

  Určitě lepší než White, ale ani on nemá čisté svědomí u prvního gólu, ani jemu se dneska rozehrávka nedařila tak dobře.

 • Kieran Tierney

  5,5

  Díky asistenci mu dávám stejně bodů jako Tomiyasimu, ale i on už odehrál lepší zápasy. Měl jsem strach, že se zase zranil, ale ten pád do reklam nakonec rozchodil. Bylo vidět, že je nerozehraný, tak snad se brzy rozehraje, protože Nuno po vystřídání rozhodně nepřesvědčil.

Záloha

 • Thomas Partey

  2,0

  Strašidelný výkon. Elneny by zahrál líp.

 • 4,0

  Částečně se mu dařilo zklidňovat hru, ale postupně se mu to dařilo čím dál tím méně, připsal si obligátní žlutou kartu (divil jsem se, že mu Dean nedal červenou, protože Dean). Jednou to měl na střelu, ale lekl se toho a radši přihrál. Dopředu nic nevymyslel. Protože měl žlutou, tak nemohl (bez červené) zastavit útok, ze kterého padl druhý gól Evertonu.

 • Gabriel Martinelli

  4,5

  Snažil se, jednou se dostal do zajímavé situace, ale z úhlu dal oblouček nad bránu, měl zkusit zpětnou přihrávku na Lacu. Snad není zraněný.

 • Martin Ødegaard

  6,0

  MAN OF THE MATCH

  Dnes náš nejnebezpečnější hráč. Dal gól a mohl dát i další, ale 2x prováhal ideální okamžik pro střelu, které byly nakonec obě zblokované. Zbytečná žlutá za zdržování.

 • Bukayo Saka

  5,0

  Musí být neskutečně pokopaný, vytvořil tutovku pro Edieho. Kromě toho se mu dopředu moc nedařilo - buď byl faulovaný, nebo se zamotal nebo špatně přihrál. Co mě na něm ale nejvíc vadí je, že doslova kašle na obranu. Běžela 4. minuta předvedl neskutečně laxní výklus pří výpadu Godfreye. Měli jsme štěstí, že Godfrey uklouzl a nic z toho nebylo. Ale ani po tom se jeho obranná hra nezlepšila.

Útok

 • 2,0

  Tak takhle se o základní sestavu nehraje. Měl být hlavním útočníkem, ale úplně nepochopitelně se snažil hrát staženou 9. Snažil se být všude, ale nebyl nikde. Na jeho obranu lze pouze podotknout, že snad nedostal jedinou dobrou přihrávku.

Střídající

 • Nuno Tavares

  3,0

  Špatný, špatný. Po našem autovém vhazování, do kterého byl namočen, jsme úplně zadarmo odevzdali míč a byla z toho nejdřív rána do břevna a hned poté gól, kdy Richarlisona nepohlídal ani on, ani Gabriel. Že po faulu na něj nedostal Gordon žlutou??? Protože Dean!!!

 • Edward Nketiah

  6,0

  Sice zazdil tutovku, ale z našich útočníků byl dneska gólu nejblíž + vytvořil tutovku pro Aubu. Ale proč hraje útočník, který chce od nás odejít, na levém křídle, když máme jiné varianty?

 • 0,0

  Odehrál toho málo na hodnocení. Předvedl další zazdění tutovky. Posazen na lavičku byl oprávněně. Ale pomůže mu k získání sebedůvěry to, že když potřebujeme vystřídat Martineliho, tak jde na hřiště Edie? Tedy správně měl jít podle mě místo Martineliho Pepe a Laca měl jít ze hřiště dřív a místo něj Auba, aby měl trochu víc času. Ale Arteta se asi rozhodl, že po Salibovi a Guendouzim zazdí i Pepého.