Hodnocení hráčů

Liverpool 2:2 Arsenal

Ahoj gunneři,

tak ztracené 2 body, nebo získaný 1? To se ukáže za pár týdnů, ale já jsem spíš zklamaný. První poločas jsme hráli dobře, ale bohužel jsme to nevydrželi do konce poločasu. Na začátku druhé půle to chvíli vypadalo, že jsme se ze špatného závěru poločasu vzpamatovali, ale to bohužel vydrželo jen chvíli. Poté to bylo hodně špatný. V podstatě jsme se nedostali přes půlku, neudrželi jsme míč a jen Aaron, štěstí a špatný den Salaha nás drželi nad vodou. Nakonec to stačilo jen na remízu, zápas jsme mohli prohrát, ale paradoxně i vyhrát. Jenže naše protiútoky jsme nezvládli. Zápas se nepovedl nejen několika hráčům, ale dnes mám velké výhrady i proti Artetovi. Základní sestava OK, ale dle mého názoru týmu nepomohl, když strašně dlouho váhal se střídáním. Když už nakonec vystřídal, tak dle mého názoru střídal špatně. Dal bych dolů spíš Saku než Jesuse za Trossarda, ale naprosto jsem nepochopil střídání Martina za Kiwiora. Kdyby tam šel místo Martina Jorginho, tak bych to chápal víc. Také si myslím, že Kieran měl být tou dobou dávno na hřišti místo Zinchenka. Samozřejmě, že po bitvě je každý generál, ale můj názor je, že ztráta bodů jde podstatným dílem za Mikelem. Od ca. 50. minuty do 80. minuty jsme hráli naprosto strašně a on neudělal nic. Pokud bych měl Mikela hodnotit, jako hráče, tak dávám 4,5. Jak jste to viděli vy?

Výkon rozhodčího se mi taky nelíbil. Nechci určitě tvrdit, že ztráta bodů je na rozhodčím, ale dle mého názoru zápas nezvládl. Před incidentem Granita s TAA tam byl jasný faul na Granita a mělo se pískat. Na Granita tam byl další faul na žlutou, možná i červenou a nic (podle mě daleko horší zákrok, než za který dostal Ben White žlutou). Několik faulů na Jesuse a Martinelliho také přehlédl. Penalta nakonec asi OK, ale v první chvíli jsem to viděl jinak. Pokud bych měl ohodnotit rozhodčího jako hráče, tak dávám 4,5, jako Mikelovi.

Brankář

• Aaron Ramsdale

10,0

MAN OF THE MATCH

Naprosto jasný MOTM. Chytil minimálně 3-4 tutovky. Nebýt jeho, tak odjíždíme s debaklem. S oběma góly nemohl nic udělat. Dneska oproti jiným zápasům rozehrával dlouhé balóny a to určitě není naše silná disciplína. Nevím, zda to byl taktický záměr Artety, pokud ano, tak nám to moc nepomohlo.

Obrana

• Ben White

4,5

Asi jeho nejhorší výkon v sezóně. Celkově naše pravá strana dneska nebyla dobrá. Dopředu byl dneska naprosto neviditelný a kazil i jednoduché přihrávky na Saku. A nakonec byl navíc u obou našich obdržených branek. Nechci říct, že to byla jen jeho chyba, ale měl na obou velký podíl. Celkově vzadu dneska moc nestíhal a několikrát ho tam zachraňoval Thomas.

• 6,0

Penalta byla velice soft, ale asi OK. Karma se ale nakonec projevila a Salah penaltu taky zahrál velice soft a netrefil bránu. Jinak odehrál Holding slušný zápas, přestože měl několik zbytečných nepřesných rozehrávek. Se Salibou jsme určitě lepší, ale Rob mě zatím příjemně překvapuje. Měl jsem větší obavy.

• Gabriel Magalhães

7,0

Poradil si dobře se Salahem (kromě gólu samozřejmě), ale tam moc dělat nemohl. Mohl dát gól z rohu, ale jeho razantní hlavička šla bohužel přímo do náruče Alissona.

• Oleksander Zinchenko

6,0

V prvním poločase hrál dobře. On ale není úplně nejjistějším obráncem, když jsme pod tlakem a bráníme se. Nakonec se to ukázalo při gólu na 2:2. Dle mého názoru měl být střídaný už někdy mezi 50-60 minutou.

Záloha

• Thomas Partey

6,5

V prvním poločase hrál výborně, druhý šel hodně dolů, ale v záloze patřil k tomu lepšímu. Jeho kolegům v záloze se druhý poločas nepovedl ještě víc. Hodně pomáhal na pravé straně obrany.

• 6,0

Hodně se ve studiu mluvilo o tom, že jeho střet s TAA byl zlomem v utkání a mnozí mu to dávají za vinu. Já to tak nevidím. Za prvé se měl pískat faul na Granita ještě před tím, než to přišlo, za druhé ten zlom přišel těsně po těch žlutých kartách. Zlomovým bodem zápasu byl gól na 1:2. Granit pak hrál se žlutou kartou hodně opatrně a určitě jeho výkonu nepomohlo, že na něj byl další ostrý zákrok a rozhodčí opět nic.

• Martin Ødegaard

6,0

V prvním poločase byl strůjcem naší dobré hry a dominance, ve druhém poločase se mu nedařilo a šel s výkonem hodně dolů. Asi mohl být střídán dřív, ale ne za Kiwiora.

Útok

• Bukayo Saka

5,0

Nejslabší výkon v sezóně. Bylo to ovlivněno i špatným výkonem Bena, ale Bukayo dneska nebyl vůbec v zápase. Na konci zápasu ukázal záblesk své geniality, kdy se krásně uvolnil ve vápně soupeře, ale bohužel neměl komu přihrát, nikdo mu nepomohl a byl tam sám.

• Gabriel Martinelli

8,0

Gól a asistence a celý zápas náš nejnebezpečnější hráč směrem dopředu. Škoda, že mu nevyšla přihrávka na Saku při našem nejnadějnějším breaku. Bohužel pro nás to tam se štěstím zbrzdil Robertson a Saka se k zakončení nedostal. Kdyby se tohle povedlo, mohl bojovat s Aaronem o MOTM.

• Gabriel Jesus

7,5

Dal gól, jednu gólovku zazdil. Soupeři ho okopávali, zdvojovali, ale rozhodčí se na to jen koukal. Ve druhém poločase se vytratil, ale to skoro všichni. On určitě není typ hráče, který bude sbírat nakopávané dlouhé míče od brankáře nebo obrany.

Střídající

• Leandro Trossard

-

Bez hodnocení. Zazdil jeden protiútok, víc toho nestihl.

• Jakub Kiwior

-

Bez hodnocení. Bohužel se uvedl nesmyslným vystoupením s faulem a byla z toho okamžitě tutovka pro Núñeze. Naštěstí to Aaron zachránil. Vypadá to, že takovýto zápas je pro něj velké sousto.

• Kieran Tierney

-

Bez hodnocení. Měl střídat dřív, ale i za tu krátkou dobu si připsal zajímavou střelu.

Stále to máme ve vlastních rukách a stále jsme na 1. místě. Tak pojďme do konce sezóny fandit, ať můžeme na konci sezóny říct, že to byl získaný bod, který nám pomohl k titulu.

COYG

Jirka

Komentáře

1. btw3 (karma: 1317) #1

pri granitovi si trochu protirecis ked pises ze to nebol zlom ale zaroven dodas ze granit so zltou kartou isiel vykonom dole…
    ja skor suhlasim s tym co padlo v studiu – viedli sme 0-2, 5 min. pred prestavkou a stadion pripominal cintorin. po tom incidente sa stadion zobudil, domaci zacali zrat travu a nasim to akoby zviazalo nohy, ta atmosfera dnes spravila svoje a prave xhakovo “odplacanie” ju odstartovalo.

2. Reebosh (karma: 399) #1

Liverpool ukázal že doma je proste furt strašně silnej. Sice jsme měli výbornej začátek ale v celkovým obraze je bod skvělej a třeba právě ten bude rozhodující na konci. Před Aaaronem neskutečný klobouček. Tohle byl jeden z nejlepších výkonů gólmana co jsem viděl. Furt to máme ve své moci a tak jako jsme udělali bod na AR tak ho v klidu můžeme udělat na Etihad.

3. killerhammer (karma: 4475) #1

Remíza na Anfield je dobrý výsledok.
    Titul sa nenaháňa v týchto zápasoch.
    Bolo treba urobiť viacej bodov so slabšími súpermi.
    Boli tam aj úplne odfláknuté zápasy ako napr. away na Evertone.
    Celkovo, druhú polku sezóny máme o dosť slabšiu ako prvú.
    Zápas sa dal vyhrať ale museli by sme mať väčšiu kvalitu v zálohe.
    V obrane máme proste smolu na zranenie Salibu – je mi jasné, že hráči z lavičky nikdy nebudú mať takú kvalitu.
    Rob to dnes odbránil a paradoxne góly neboli jeho – ale naozaj mal len brutálne šťastie.
    Nevyznamenal sa ani Arteta – rýchla reakcia v zápase je jeho slabina.
    Aj on potrebuje ešte dozrieť ako tréner a rovnako aj náš team.
    V lete je nutné podpísať kľúčových hráčov a posilniť zálohu o world class hráča.
    Bude to dobré!

4. Nawts14 (karma: 1457) #1

Viacero hracov podavalo slabsie na svoje pomery a Arteta ich tam nechal vykupat , skoda asi veril ze to nejako ukopeme. Nechapem preco neveri Smith Roweovi , ale aj Tierneymu , ktory daleko lepsie brani a urcite je to varianta na Newcastle alebo City od takej 60 minuty na cisto branenie.
    Ale bodik super , drviva vacsina tu chceme neprehru a tu mame. Teraz musime zabrat v nasledujucich dvoch zapasoch.

5. 13lj (karma: 564) #1

No, nedalo mi to a jsem rád, že tento příspěvek píšu až teď ráno, kdy vychladly veškeré emoce. Svalovat vinu na to, že za nastartování Poolu může Xhaka mi přijde jako čistej alibismus, a že to řekl „expert“ ve studiu? Když řekne, že Účka jsou nejlepší tým v lize, budete taky uznale přikyvovat? Akorát se tu hledá obětní beránek a je snadné to shazovat na někoho, kdo jim v minulosti byl. Tento zápas jsme si posrali sami slabým výkonem v 2. poločase. Taky to tady můžu lehce shodit na Zinche, když 1. gol padl z jeho pozice a při 2. si nechal dát jesle. Arteta měl zareagovat na tlak mnohem dřív, ale po bitvě je každej generál.

Opravdu by mě zajímalo, kdo ze zdejších před sezonou počítal s tím, že budeme bojovat o titul? (Kor, když Arteta přišel, ze začátku se mu nedařilo a 80% lidí ho tu už vyhazovalo, že tu nemá co dělat). Osobně jsem to viděl spíše na boj o top4 a na přes rok a vhodném doplnění o titul. Jenže.. To se událo už částečně teď, bojujeme o tu naši vysněnou trofej. Navíc kdykoliv zahrajem dobře, je u zápasového vlákna tak max. 5 stránek (krom spu*s a utd) a když to pohnojíme, tak je to tu samej expert a hned se vyrojí spoustu negativních komentářů a podivných existencí.

Máme to stále v našich rukou i když to bude těžké, ale.. co v životě je lehké? Mír s Vámi.

• btw3 (karma: 1317) #1

“ten zapas sme si posrali sami slabym vykonem ve druhem polocasu”.. ved ano, to nikto nerozporuje. len sa bavime o tom, ze ten hukot ktory vznikol na stadione mal vplyv, pretoze tlak ktory vytvorili tribuny nasim zatiahol rucnu brzdu a naopak odbrzdil domacich. tomu tlaku tribun podlahol aj sudi ktory napr. v case kym bolo ticho dal kartu whitovi a pocas hukotu ani len nepiskol faul konatemu pri rovnakom zakroku… takze si nemyslim ze je to alibizmus a vyhovaranie. je to faktor ktory mal vplyv na dianoe na ihrisku ci sa ti to paci alebo nie

veru, nezhodneme sa.

prisiel si sem s tym ze mas cistu hlavu, tvoje videnie situacie je jedine spravne, ostatni sme alibisti. potom si uplne odbocil od temy, vytiahol si veci z minulosti ktore so zapasom nemaju nic spolocne a este si si povyberal co ti pasuje. a cele si to zakoncil “mier s vami”. na moju reakciu si odpovedal carovbou formulkou “ja ti tvoj nazor neberiem…”
          takyto modus operandi pouzivaju ludia s ktorymi sa vo vseobecnosti nezhodujem prakticky skoro v nicom…
          tak pozdravuj mustafiho, ja uz na vas reagovat nebudem..

• mc1897 (karma: 175) #1

Kazdy kto hral aktivne o body nejaky kolektivny sport vie, ze ked sa ti nedari, superovi vsetko vychadza a nevies to inak zlomit, musis sa nejako nakopnut, v hokeji bezne sarvatka, vo futbale casto pritvrdenie, strkanice, vyvolanie konfliktu s cielom narusit klidek supera (a v tomto pripade rozburit polomrtve tribuny). A tvojou zakladnou ulohou ked si lepsi, nenechat sa takto lacno vyprovokovat a nastartovat supera. Zial GX to nezvladol, a TAA mozu scouseri dakovat za vyborny „psychologicky vstup“ do zapasu.
        Tak to proste je.

• 13lj (karma: 564) #1

V kolektivním sportu se aktivně (hraju) pohybuju 25 let a vím, co může a nemusí pomoci. U každého to funguje jinak, kdykoliv jsme vedli a někdo se mě snažil rozhodit nějakým fyzickým kontaktem, že přitvrdí hru, tak to pomohlo spíše mně jako vedoucímu a ještě jsem se tomu prohrávajícímu „vysmál“, protože klid mi rozhodně nenarušil. Prostě celkový výkon v 2. poločase byl mizernej a na někoho se to hodit musí, chápu tě.

Teraz o com rozpravas pane ? Uprimne neviem o com tocis. Keby sa mu GX vysmial ako pises, nic sa nedeje a bolo by vsetko Ok. Ale to sa nestalo. Tvoj koment je mimo kontext diania na ihrisku aj mojho postu, ale chapem ta, treba sa pochvalit aky si profik. Tak nech sa ti dari aj dalej.
            COYG!!!

|

S tebou je to fakt marný, reaguju na tebe a příspěvek o tom, jak něco zlomit, když se někomu něco nedaří, přečti si to klidně znova, ale pokud máš problém s porozuměním u psaného textu, tak ti bohužel nemohu pomoci, čus

|

13lj:
            ano, je to so mnou tazke, to si pis.
            Takze teraz sa sustred…
            V podstate si povedal ze nesuhlasis s kritikou GX („svalovat vinu na to, že za nastartování Poolu může Xhaka mi přijde jako čistej alibismus“), ale argumentoval si mojimi argumentami (treba sa vysmiat provokacii/ignorovat ju = tu mas moj suhlas).
            Asi bude inde klasicky problem s pochopenim pisaneho textu, celeho kontextu, takze zjednodusim cely thread:
            —–
            Vyber si:
            a/ je spravne sa na provokacie vysmiat a nevsimat si ich (ako ty za 25 rokov aktivnej cinnosti, za co tlieskam, to ja nezvladam ale viem ze chybujem) ?
            b/ alebo je lepsie sa na ihrisku pohadat s domacim prehravajucim a vzbudit emocie a stadion (co kritizujem a ty kritizujes tuto kritiku) ?
            Vyber si a/ alebo b/ ! Je to ciernobiele, seda medzitym nie je. Som z teba trocha na vetvi, argumentujes sposobom a/ a zastavas sa b/.
            —-
            PS: ako posledne chcem dat disclaimer, ze si nemyslim ze za X moze GX, mal slusny zapas, a suhlasim ze sme sa zlozili v 2.p. Len si myslim ze to od GX bolo extremne netakticke a zbytocne a nakoplo to Kop. Asi tak, asi ako si to mysli 90% UK podcastov co som pocul… odporucam Le Grove.
            Howgh. Si asi stary cap, iste vies co tym myslim.

|
  6. Arsi (karma: 289) #1

Vzhledem k tomu, co nás čeká, tak tohle jsme mohli považovat po fyzické stránce za jeden z těch lehčích zápasů. Odpočinku bylo dost, tak nechápu, proč jsme od 50min tak odpadli. Bylo to hrozně statické, nikomu se nechtělo. Jako bod dobrý, ale je pravda, že nás čeká série velmi těžkých zápasů po 5 dnech zakončené zápasem na konci měsíce proti chelsea, na kterou jdeme po 3 dnech po zápasu se City… Jestli jsme teda dnes tahali nohy, tak co budeme dělat proti Chelsea? No, jsem zvědav a myslím, že šířka kádru nás dostane, což ale není chyba… Nepočítalo se, že bychom byli tento rok v title race

7. dave (karma: 14485) #1

Chris Sutton: “Liverpool were asleep, 2-0 down and doing nothing to encourage any noise from their supporters. Then Granit Xhaka woke them up. Stupidly so. By barging into Trent Alexander-Arnold and then squaring up to him, he riled up the Anfield crowd.
    “Their animosity was infectious and it brought this Liverpool team to life. They were suddenly fuelled by fury and emerged for the second half totally up for it — all thanks to that one moment of misjudgment from Xhaka.”
    [Daily Mail]

2 polčasový výkon beriem tak, že toto všetko je stále súčasťou procesu a toto mužstvo sa stále učí a som presvedčený, že napr o rok, dva takéto zápasy bude vedieť lepšie kontrolovať a nedostane sa proti top tímom pod taký drtivý tlak.

8. 12thMan (karma: 2601) #1

Včera po zápase som bol rád, že to skončilo a máme bod. O pár hodín už som bol sklamaný, je ráno a som z toho že sme nevyhrali, bez preháňania fakt až detinsky zničený. Lebo pocit, že keď neurveme titul túto sezónu, tak v tej nasledujúcej to opäť nevyjde. Dúfam, že tí ktorí to môžu ovplyvniť to zvládnu v hlavách lepšie. Stále to mame vo vlastných rukách, ale už len s malou výhodou. Máme za sebou 7 víťazstiev a remízu, zostáva 8 zápasov a budeme potrebovať pravdepodobne takú istú sériu. Držme im palce, držme palce City nech idú až do finále LM a najbližšie držme palce Líškam nech zabojujú o záchranu. (strašná frustrácia)

• Koscielny (karma: 1144) #1

Mám taky takové rozporuplné pocity. Na jednu stranu mě mrzí, že jsme to za stavu 2:0 nezvládli lépe. Pak se podívám na zákroky Aarona a jsem rád za remízu. Pro tým to byla nová situace, protože na Anfieldu to bylo poslední roky hotové během poločasu. Jdeme dál teď je nejdůležitější další zápas na West Hamu, který musíme vyhrát.

• jakub (karma: 13312) #1

Kde bereš tu jistotu, že by nevstřelili tu branku???? 0:3 to mohlo být, protože tam byla nějaká šance po tom momentu pro nás.
          Nejsem slepej, vidím moc dobře jak někteří hledají jednoho viníka celého utkání, kdyby to nebyl Xhaka, byl by to Holding, nebo Zinchenko, nebo White, na hřišti bylo 11 hráčů a snaha hodit to na jednoho je podle mě hrozně zavádějící. Měli jsme šance, neproměnili jsme je, máme remízu z těžkého utkání, to je konec světa a za všechno může jeden hráč.

• forehand (karma: 21) #1

Lool…. Ty jsi vážně takovej místní „cutie“ hihi…

To mi hned připomnělo jak sis naivně myslel před nedávnem, že nemusíme koupit 4 kvalitní hráče do příští sezony PL + LM, protože jsme zredukovali počet zranění. Úplně jsi opomněl faktor fyzické a psychické únavy. No, nemohl jsi být dál od pravdy… Což se ukázalo v kombu PL + EL letos. :))

Jak píše kolega níže….. Xhaka vyprovokoval a nabudil všechny hráče Liverpoolu svou stupiditou a ještě k tomu dostal do varu fanoušky. To ještě víc nabudilo hráče Liverpoolu a to kompletně zranilo naší sebedůvěru, srazilo naší koncentraci. Reds naopak začali po hřišti létat jako na adrenalinu. Branka přišel ihned poté. To je jasný důkaz. To že by Liverpool vstřelil gól, i kdyby Xhaka neudělal tu stupiditu, je pouze tvá domněnka, která nemá žádnou oporu v průběhu zápasu a ve faktech. Do Xhaky jsme hru kontrolovali, po faulu jsme ji přestali kontrolovat. Žádná náhoda. Xhaka je vrátil do hry, přišli jsme kvůli němu o momentum.

|

Dobře, neměl jsem tam dávat tu branku, špatně jsem to napsal, stejně nemáš žádnou jistotu, že by nevstřelili jinou. Počet zranění jsme redukovali, to je prostě fakt, nevím co k tomu víc dodávat. K té diskuzi o těch 4 hráčích, nepamatuji si přesně jak jsem argumentoval a na co přesně jsem reagoval, zase tak dobrou paměť nemám, sorry.
            Tak ještě, že ta minuta kompletně nabudila Liverpool a jejich fanoušky.

|
        • olidata (karma: 88) #1

Mne sa skôr zdá ten, kto sa zameria iba na jeden moment zápasu, je „slepej“, pretože pokiaľ si niekedy hral futbal, na ihrisku sa to tak vôbec nedeje. Psychické rozpoloženie hráčov sa možno zmení po obdržanom góle (dokonca aj minule proti Leedsu bolo niečo podobné vidieť), ale URČITE NIE PO FAULE, aj keby ten faul bol likvidačný. Skrátka, hráči sú v tomto profesionáli, vedia, že fauly patria k futbalu. Hráči, ktorí sa vyhecujú a naštartujú kvôli faulu na ich spoluhráča, hrajú v najnižších súťažiach a na zápas sa schádzajú v krčme. Vo vyšších súťažiach sa to ani u nás (a to viem, o čom – zo skúsenostiach mojej dvadsaťročnej futbalovej kariéry – hovorím) nedeje a to nehovorím o Premier League.

9. killerhammer (karma: 4475) #1

Čo sa týka titulu a fans. Podľa mňa je OK, že sú tu rôzne skupiny ľudí, ktoré to vnímajú rozdielne.
    Dôležité je, že sa nehádame a nenapádame navzájom.
    V strede je asi najväčšia racionálna skupina, ktorá hovorí, máme šancu, treba ísť od zápasu k zápasu a bojovať, pokiaľ je matematická šanca. A tá stále je. Takže, to je OK.
    Potom okolo nich na okrajoch z jednej strany sú extrémni optimisti a na druhej strane sú extrémni skeptici (to som napr. ja 😀 ).

Ale určite sa všetci vieme zhodnúť na pár veciach:
    že táto sezóna je naozaj úžasná,
    že Arteta urobil s teamom obrovský pokrok a ešte nie je na konci cesty (očakávam od Kroenke family ďalšiu podporu!)

Fandím Arsenalu viac ako 20 rokov, samozrejme nazačiatku za éry The Invincibles som nemal možnosť pozerať zápasy online.
    Ale nepamätám takto dobrú sezónu z pohľadu výsledkov, hlavne teda prvá polovica sezóny bola famózna (myslím 50b bol náš úplný historický rekord, ak sa nemýlim).
    Aj herne sa približujeme k maximu, ako keď sme mali zálohu ktorú viedol a čaroval Fabregas (Rosický, Wilshere, Hleb, Diaby, Flamini, Nasri…) – ale oni nikdy neurobili toľko výsledkov aj keď hrali krásny futbal.

Z môjho „skeptického“ pohľadu, jediná naša smola túto sezónu je, že čelíme obrovským peniazom, city dali do kádra a do staffu v priebehu posledných rokov asi 2 mld libier (a kde je tá pokuta, odrátanie bodov, o ktorých sa písalo v zime???). Lavičky sa nedajú absolútne zrovnať – a v dlhodobej súťaži, kde sa prejavujú zranenia, únava, pokles formy, sú oni vo veľkej výhode. S ostatnými súpermi sa dalo hrať a boli sme lepší: spomeňme na skvelý away zápas na Chelsea, kde sme im nedali čuchnúť. Potom všetky domáce zápasy proti TOP6 (okrem city samozrejme) boli skvelé aj herne aj výsledkovo.

Poďme dohrať zbytok sezóny a užime si to!
    A budúci rok zasa Champions League!
    Tak sa teším!!! 😉

10. dave (karma: 14485) #1

Balogun wants to continue operating as 1st-choice & would like nothing more than to do so with Arsenal But given the seniority and contractual lengths of Jesus and Nketiah, unlikely to happen at Arsenal. Player against another Loan.
    AC Milan, Inter, Marseille ,Leipzig and Monaco all in pursuit and can offer starting berth
    [David Ornstein]
    Edu konečne spraví poriadný predaj.

11. orek (karma: 15138) #1

106 to je počet našich úspěšných přihrávek za 2. poločas. Já nechápu jak někdo mohl být spokojený s naším 2. poločasem a vůbec hráče za něj pochválit.. Byl to náš nejhorší poločas asi vůbec v téhle sezoně, a přirovnal bych ho k zápasu v Leedsu, kde jsme jen zázrakem nedostali gol. Tam jsme si už vůbec za celý poločas ani neškrtli. Ale tady jsme proště hořeli jak papír a ten bod zachránil Ramsdale. Myslíte, že City by se plácalo po zádech , kdyby ztratili vedení 2:0 a ještě málem prohráli? Všichni naši hráči se prostě z toho podělali, když začali jen bránit. A Arteta tomu nasadil korunu, když střídá až v 80min. a ještě pošle do hry Kiwiora. Přitom máte na lavičce už dost zkušeného Tiernyho. Vést 2:0 a ztratit to není hodno potlesku. Jediný kdo si zaslouží potlesk za celý zápas byl Ramsdale, tot vše.

• AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

Je to tak, hráči se v závěru první půle a následně během celé druhé půle totálně posrali. A jen a pouze vlastní posraností jsme Liverpool vrátili do hry. Arteta tomu taky zrovna nepomohl a ten závěr zápasu klidně mohl rozkouskovat dalšími střídáními. Klidně tím mohl Liverpoolu nabourat jejich tempo a klidně se tak tomu jejich druhému gólu dalo předejít. Velká škoda, nicméně stále je to primárně o nás a nezapomínejme na to, že poté, co City vyhráli u nás, tak se taky čekalo, jak je to nakopne a oni hned v dalším zápase ztratili. Nikde není psáno, že se to teď nemůže zopakovat. Taky každý čeká, jak naše ztráta City nakopne a přitom oni můžou opět v dalším kole klidně ztratit.

12. vic (karma: 164) #1

Zápas som zatiaľ nevidel, stotožňujem sa s autorom článku v tom, že toto nevnímam ako stratu, ale ako zásadný bod, ktorý môže rozhodnúť. Aj keď je pool najslabší od čias Škrtela, stále sa hralo na anfielde a dúfam že nikto nečakal priebeh ako keď bol u nich real. Čiže za mna výsledkovo ok.

Akurát pozerám tie zákroky. Úplný blázon ten Aaron.

13. mc1897 (karma: 175) #1

Napisem len par veci. Suhlas s MOTM, druheho by som Martsovi, bol skvely. Penalta v ziadnom pripade ani nahodouy, cisty dive, byt scouserom, tak sa strasne hanbim. Ale oni su zvyknuti – pozname divadielko Maneho. Ak by sme prehrali takouto penaltou, tak ma jebne, lebo by to znamenalo ze sudi na v zaverecnom boji o titul zobrali doslova 3 body (Brentfort 2 a teraz by to bol dalsi). Tu sa musi Arsenal spamatat a v poslednych 8 kolach vyvinut vsemozny tlak na PGMOL a sudich, nech sa to nezopakuje.
    Ale nezvladli sme zapas v hlave, ako som pisal, ze to bude najdolezitejsie, od GX, cez Artetu, az po stred pola. Obaval som sa Zincha vzadu 1 na 1 na Salaha a nakoniec sa to potvrdilo, mal tam byt davno Kieran.
    Inak remiza nakoniec asi zasluzena pre oboch.

14. AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

Koukám na Premier Club a až teď jsem vlastně viděl ten Tottenham s Brightonem. Jako to si sudí dělají srandu? Takový zářez Brightonu? Jako k čemu je to, že se Webb omluví? Ta jeho omluva neznamená absolutně nic. Brightonu to nic nevrátí a je to o to smutnější, že se to Brightonu nestalo poprvé. Je smutný, že v zápase PL můžou tohle sudí vůbec dopustit.

15. Prezi (karma: 2917) #1

Aaron zaslouženě 10. Nevim jakej výkon by ještě musel udělat aby podle některých dostal tu 10 zaslouženě. Druhej poločas jsme se nedostali skoro za půlku kromě pár brejků, které kluci musí ještě vypilovat přesně takhle zabíjí zápasy Real a ještě nedávno i Pool. Škoda, že kluci ještě nejsou na té top top úrovni při brejcích, bylo to vidět už i ve více venkovních zápasech, že neumíme ten zápas brejkem ukončit.

16. AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

OT: Co jsem se tak díval na naše ex hráče, tak kdo se mj. hodně nastartoval, je Alexis. Potom, co mu to celkem nevyšlo
    v červeném Manchesteru, poté v Interu, je fajn, že mu to tam v Marseille začalo opět padat. Je vidět, že tu motorovou myš,
    kterou v sobě měl, když byl u nás, opět našel a přeju mu, ať mu to tam padá i nadále. 🙂