Hodnocení hráčů

Norwich 0:5 Arsenal

V rámci tradičního Boxing Day odcestovali naši hráči na východ Anglie, kde vyzvali poslední Norwich. Jak se našim hráčům (ne)dařilo?

Brankář


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 6,0

    Aaronovi dnes musela být zima. Zahřál se akorát při parádním výběhu, kdy utnul šanci soupeře. Na jeho bránu šly všehovšudy dvě střely, se kterými si poradil a připsal si další čisté konto.

Obrana

  • Ben White

    5,5

    Benjamin dnes zaskočil na pravém beku, jelikož Takehiro i Cédric byly pozitivně testováni na covid. A bylo dost vidět, že to není jeho šálek čaje. Co do přesnosti přihrávek nejhorší ze všech hráčů naší základní sestavy, nedařily se mu ani dlouhé míče (1 ze 7 přesný). U jednoho dlouhého a velmi povedeného balónu měl smůlu, že byl Gabi v ofsajdu, jinak by si připsal asistenci. Dopředu byl bohužel nulový (navíc ten rozdíl s parádně hrajícím Tierneym byl opravdu markantní), ale směrem dozadu byl výborný, nebál se hru přiostřit, vyhrával souboje a velmi dobře se občas dokázal vymotat ze sevření soupeře. Svým výkonem rozhodně nezklamal, nicméně nám (a především Sakovi) dnes chyběla ofenzivní podpora z pravé strany (z čehož si však Bukayo evidentně nic nedělal...).


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 6,5

    Rob hrál dobře. Spolu s Gabrielem nepustili soupeře do ničeho výrazného, oba vyhrávali vzdušné souboje a čistili prostor před naším gólmanem.

  • Gabriel Magalhães

    6,5

    Viz hodnocení Roba, dnes nebyla naše stoperská dvojice nijak extra od slabých Kanárků prověřena.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    Dnes opět konečně zazářil na své levé straně. Na ty jeho kombinace se spoluhráči byla radost pohledět. Po jedné z nich si naběhl do volného prostoru, kde ho našel Martin a krásnou střelou k tyči za plného sprintu uklidil míč do brány.

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 6,0

    Dnes to byl sice lepší výkon než obvykle, ale i tak si říkám, že je v něm víc a je škoda, že to na hřišti neukazuje. Opět se nevyhnul hloupým a nepřesným přihrávkám, ze kterých těžili domácí, a směrem dozadu to též svou nepříliš důraznou hrou soupeřům usnadňoval ve středu hřiště (a o to víc práce pak měli naši stopeři). V ofenzivní činnosti byl však několikrát součástí pěkné kombinace a vyvezení míče, avšak (jak už jsem zmínil) čekám od něj víc.

  • Martin Ødegaard

    7,0

    Jeden z hráčů, kteří udělali za poslední rok hodně velký progres. Zlepšil se jak na míči, tak i ve hře bez míče. Lépe předvídá a čte hru, přesně nahrává a hlavně je součástí gólových akcí. První asistence přišla hlavně díky parádní střele Saky, nicméně ta druhá (na gól Tierneyho) byla libová. Přiznejte se – kdo si taky při opakovaných záběrech vzpomněl na Mesuta v top formě?


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 6,5

    V dnešním zápase se až nezvykle často objevoval v útočných kombinacích v blízkosti vápna soupeře (nepřipsal si ani jeden defenzivní zákrok). A nebylo to vůbec špatné, Granit zahrál celkem dobrý zápas. Trochu mi zatrnulo, jak zajel do jednoho z Kanárků po tom, co domácí odmítli zakopnout míč, což Švýcara evidentně namíchlo a naštěstí soupeře netrefil. Ale má na dresu napsáno „Xhaka“, a tak bylo jasné, že neodejde bez karty. Řečí čísel – 3 klíčové přihrávky (nejvíc ze všech), přesnost přihrávek téměř 94% (nejvíc ze všech).

Útok

  • Bukayo Saka

    8,0

    Wonderkid. Tenhle kluk byl snad u všech našich nebezpečných akcí. Střelecký účet si otevřel už v 6. minutě, kdy zkušeně krásnou ranou k tyči vstřelil náš první gól. Druhý zásah přišel ve druhé půli, kdy si s klidem počkal na pohyby obránců a z pravé strany velkého vápna následně po pár rychlých krocích téměř identickou střelou zvýšil už na 3:0. Následně byl 15 minut před koncem vystřídán, aby pošetřil síly. Ve druhé půli sezony na něm Mikel bude opět určitě stavět.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Jako je jeho dobrým zvykem – opět neskutečně makal pro tým. Dnes si mimo velmi snadno dosažené asistence na gól Saky připsal i gól z penalty, kterou si sám vybojoval. Konečně jsem od našeho hráče viděl dobře proměněnou penaltu – počkal si na pohyb gólmana a míč poslal na druhou stranu. Jeho výkony jdou nahoru a parádně si herně rozumí s našimi mladými puškami, které ho v ofenzivní činnosti obklopují.

  • Gabriel Martinelli

    7,5

    I když se dnes nezapsal do statistik produktivity, byl to od něj opět skvělý výkon. Je to motorová myš – v jedné chvíli napadá gólmana, o pár sekund později je už otravuje u lajny pravého beka. Jeho útočné kvality jsou velmi pestré – dokáže si počkat a přejít přes protihráče (a následně jít buď do střely, nebo do centrovaného míče), nebo rozjet kombinaci se spoluhráči, nebo se sebrat naběhnout si do volného prostoru. Navíc se mi hodně líbilo, jakým způsobem se poctivě vracel a pomáhal svému half-backovi v obranných povinnostech. A to platí nejen pro něj, ale i pro Saku na druhé straně i další naše útočné hráče.

Střídající


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 0,0

    Za svých necelých 20 minut se dostal jen k pěti přihrávkám.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 0,0

    Na svůj skvělý výkon z poháru dnes nedokázal navázat a zkazil téměř každou druhou přihrávku.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • -

    Na rozdíl od jiných ho od střílení gólů nezastaví ani deset minut času na hřišti. Emile se stává neskutečným žolíkem z lavičky – z posledních tří ligových zápasů přišel vždy ze střídačky a vždy dokázal skórovat. A na tyto tři góly potřeboval 47 minut. Asi bychom ho po takové sérii chtěli všichni vidět na hřišti víc, ale též nezapomeňme, že sezóna je dlouhá. Určitě se ještě ukáže.

Odkaz na sestřih pro ty, kteří zápas neviděli, je ZDE.

Ze všeho nejdřív bych chtěl zmínit, že jsem se k dnešnímu zápasu dostal až po prvních 23 minutách, tak doufám, že se mimo gólu Saky nic zásadního nestalo (pokud tomu tak není, dejte vědět v komentech).

Dnešní zápas potvrdil dobré rozpoložení našeho týmu v poslední době a nabídl nám suverénní výkon, který byl dán jak naší kvalitou, tak i nekvalitou soupeře. Vánoční program je nadále neúsprosný a už pozítří po obědě nás čekají doma Vlci z Wolverhamptonu.

 

COYG!

 

Ondřej

Komentáře

  1. traged (karma: 5476) #1

    Díky za hodnocení. Norwiche jalovej, ale čistý konto a 5 gólů venku, to se vždycky počítá! Gabi vs Auba verze 2021, to je obří upgrade – on, Saka, Emil, to je budoucnost Arsenalu!

    |
  2. Jakub Smoleňák (karma: 1216) #1

    Hodnocení mi přijde hrozně při zemi. Norwich je poslední ale my jim nedali absolutně čuchnout. Všichni se nabízeli, běhali, byla tam velká kvalita provedení. Borec místo prvních 23 minut neviděl spíš 83.

    |
    • Avatar photo
      Ondřej (karma: 435) #1

      Ze 14 jich zkazil 6. A při gólu ESR to byla od Pepého spíš nepovedené a sražená střela, než aby se to dalo brát za gólovou přihrávku.

      |
      • Avatar photo
        Adios (karma: 266) #1

        Byla to od Pepeho jasná přihrávka, ale chápu, že pokud Pepeho úplně nemusíš, tak mu to vyčteš jako NEPOVEDEDNOU střelu. Mimojiné také vyhrál 4 vzdušné soubuje ze 4. Ale když ho nemáš rád, tak je třeba to okořenit. V tom je to vtipné, jde o přihrávky? Použiješ exaktní statistiku ze zápasu, jakmile jde o vyhrané hlavičky, jakoby se nechumelilo.

        |
        • Avatar photo
          Ondřej (karma: 435) #1

          Nač takový hejt? Pepého mám rád a moc mu fandím. U gólu ESR jsem Pepého zapojení se do akce viděl jako střelu, která byla sražená a následně skončila gólem, nic mu nevyčítám, jen jsem to viděl jinak než ty. V rámci statistik, které čerpám z whoscored.com, sleduji hlavně přihrávky a defenzivní statistiky (což je v hodnocení vidět). Pokud jsou ty 4 vyhrané hlavičky tak moc zásadní a důležité, tak se velice omlouvám za to, že jsem je v hodnocení hráče, který neměl na tenhle velmi dobrý zápas téměř žádný vliv, nezmínil. Že já radši nešel místo toho hodnocení sáňkovat… 🙂

          |
  3. btw3 (karma: 1371) #1

    zopar zaujimavych cisel:
    – Gunners strelili v posledných dvoch zápasoch Premier League vonku deväť gólov, čo je o tri viac, ako sa im podarilo v predchádzajúcich ôsmich zápasoch vonku.

    – Odkedy vypadol Pierre-Emerick Aubameyang Mikel Arteta, Arsenal strelil 19 gólov v piatich zápasoch vo všetkých súťažiach.

    – Šestnásť z 32 gólov Arsenalu v Premier League v tejto sezóne strelili hráči do 21 rokov.

    – Od Boxing Day v roku 2020 iba Manchester City (110) získal viac bodov v Premier League ako Arsenal (82).

    – Aaron Ramsdale si v tejto sezóne Premier League udržal deväť čistých kont, iba Ederson si udržal viac.

    – Spomedzi hráčov mladších ako 21 rokov má Bukayo Saka v sezóne 2021-22 najviac gólov v Premier League (5) a najviac asistencií (4).

    – Saka teraz prvýkrát v kariére skóroval alebo asistoval v štyroch po sebe idúcich zápasoch Premier League.

    – 20-ročný hráč je po Nicolasovi Anelkovi druhým najmladším hráčom, ktorý strelil za Arsenal 10 gólov v Premier League.

    – Iba Mohamed Salah, Diogo Jota a Jamie Vardy majú v sezóne 2021-22 viac gólov v Premier League ako Emile Smith Rowe (8).

    – Žiadny hráč sa v decembri priamo nepodieľal na väčšom počte gólov v Premier League ako Martin Odegaard, ktorý má tento mesiac na konte tri góly a tri asistencie.

    – Počas víťazstva nad Norwichom zaznamenal Odegaard toľko asistencií v Premier League, koľko dokázal Jack Grealish za celú sezónu.
    (planetfootball.com)

    |
  4. Avatar photo
    WoX (karma: 2129) #1

    Zápas jsem neviděl, ale neskutečně se těším na sestřih. Každopádně mě dost štve, že v úterý nás nedávaj v TV… Vlky bych si teda pustil!
    EDIT: Tedy VÝPRASK Vlků bych si pustil:)

    |
  5. FildaGooner (karma: 4586) #1

    Extrémně nízké hodnocení. Vyhra 5:0, Norwich jsme k ničemu nepustili a ti hráči nemůžou za to, ze to je Norwich. A treba takový Partey byl dneska naprosto výborný, ta 6 je mimo, stejně jako Odegaard ta 7.

    |
  6. Václav Novák (karma: 814) #1

    Nevím, proč je třeba jít se známkami níž, když je to slabší soupeř. Jasně nelítat v oblacích je v pořádku, ale Norwich neměl nic i proto, že naši stopeři byli oba pevný jak skály a každej náznak hned utnuli.
    Hrozně se mi líbí, jak se Lacazette nebojí někam běžet „úplně zbytečně“ jenom proto, aby navázal obránce a otevřel fůru prostoru pro spoluhráče. Taková neviditelná práce by se měla vždycky ocenit.
    Jinak Tierny skvěle při prvním gólu, ale to by se dalo pochválit všech pět (nebo čtyři) hráčů, co se zapojilo.
    Za hodnocení dík, rád to čtu.

    |
    • Avatar photo
      Ondřej (karma: 435) #1

      Ok, psal jsem to sem už minule, ale napíšu to tedy znovu. Chci být v rámci hodnocení konzistentní. 5:0 s posledním týmem tabulky a známky jsou od 5,5 do 8. Až to bude 5:0 s týmem ze středu tabulky (třeba pozítří s Vlky) nebo dokonce s týmem z TOP4, nemám problém dávat 9-10. Děkuju však za feedback.

      |
  7. orek (karma: 16568) #1

    Mě to hodnocení přijde celkem zaujaté ohledně Gabse a Saky. Ostatní známky jako by jsme vyhráli 2:1.
    Ale můj názor ?

    |
  8. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Ten Athletic spekuluje, že nás zápas s Vlky bude odložen. To by byla dobrá zpráva, protože na jaře budeme mít na dohravku čas a teď bychom naopak měli čas se připravit na Shitty. Navíc by vlci přišli o výhodu delšího odpocinku

    |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

        Teoreticky se to stát může, ale věřím, že se hráči poučili. Pokud bude zpět Tomiyasu a bude i KT, tak tě obraně celkem věřím. City mají kvalitu směrem dopředu a můžou hodně rotovat, ale i tak nám delší odpočinek může pomoci. Hlavní ale je, že vlci přišli o výhodu proti nám, protože hrát po 48 hodinách proti odpocatemu týmu by bylo slozite

        |
        • FildaGooner (karma: 4586) #1

          Bojím se, že Tomiyasu to nemůže stihnout. Nevím teda přesně, jake jsou lhuty pro covid pozitivní v Anglii a ani kdy ten pozitivní test měl, ale bojím se, že na City budeme bez něho.

          |
          • Avatar photo
            jakub (karma: 16305) #1

            Dost záleží kdy byl pozitivně testovaný a taky jestli už je zdravý. Karanténa by měla být na 10 dní, naposledy hrál proti Leedsu 18.12. potom asi den volno a ten další den asi návrat do Colney a testování. Potom jsme hráli proti Sunderlandu 21.12. a před zápasem se potvrdilo, že Marí, Lokonga a Chambers chybí kvůli pozitivnímu testu, Lokonga chyběl už proti Leedsu ale proti West Hamu byl na lávce to bylo 15.12. a je docela zvláštní, že byl v sobotu v Colney.
            Třeba pro ně platí trochu jiná pravidla.

            |
  9. Japanas (karma: 3891) #1

    Díky za rychlé HH. Myslím, že aktuálně nejde úplně o půl bodu nahoru nebo dolů.
    Myslím, že máme všichni podobný společný dobrý pocit ze současných zápasů. Do nich nastupuje Arsenal, který má velmi spolehlivého golmana a celkem suverénní obranu. Tady (u obrany) se zastavím, protože si myslím, že to je asi zásadní a největší rozdíl mezi „starým“ a novým Arsenalem. Když si vezmu, kolik hloupých, laciných a zbytečných gólů jsme v minulé sezóně dostávali a byli tak neustále vystaveni nutnosti jich o to víc vstřelit…No a naopak je radost se dívat na ofenzivní hru těch mladých kluků a na to, jak se víc a víc sehrávají a vytváří velkou kvalitu do budoucna.
    Přiznám se, že teprve teď začínám vnímat kroky správným směrem a se správnými hráči. Nevěřil jsem „budování nového Arsenalu“ s hráči, jako Luiz, Cedric, Mari, Elneny, Willian a další a jsem rád, že je to minulost. Nevím, jestli se jednalo o nutnost si tímto projít (za mě to byl od začátku ztracený čas), ale aktuálnímu směřování, nasazení, chemii mezi hráči, předváděné hře, trenérům a hráčům se dá věřit.
    A z toho mám opravdu radost, protože se konečně dá na zápasy Kanonýrů zase těšit…

    |
    • Toure1995 (karma: 1402) #1

      ked si to tak vezmeš, všetky Sanlehiho kone boli prepadák, Martinelli bol tusím ťah priamo Edua…je super mať na pozíciach ludi, ktorí to robia srdcom….mne sa lubi aj ta zdravá konkurencia v tíme, Emil a Ode, ked sa jednemu darí, tak druhý chce ukazať ešte viac…. potom sa na tých našich hráčov parádne pozerá

      |
  10. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Za mne dobré hodnocení. Známky by mohly být malinko vys, ale zase je pravda, že Norwich je kvalitou spíš tým Championship,než PL. To ale nic neubírá na našem velmi dobrém výkonu a pohodové výhře. Hlavně je dobré, že už nebranime stav 1:0, ale hrajeme pořád dopředu, což je naše silná stránka. Na naší hře je taky znát, že Laca je v poli daleko platnejsi než Auba a je i hodně znát, jak mladíkům roste sebevedomi

    |
  11. GabrielMartinelliGOAT (karma: 1317) #1

    City hrajou 29.12 na Brentfordu a pak za 40 hodin s náma venku to bude výhoda pro nás to je šance !!
    z Manchesteru do Londýna zpátky do Manchestru a pak do Londýna to je minimálně 10 hodin v buse solidní nálož tohle zvládnout za 40 hodin

    |
  12. mc1897 (karma: 877) #1

    Par poznamok k hodnoteniu. Uz sme si vsetci davno mohli a MALI vsimnut ze Mikel pri vystavbe utoku z pohladu taktiky prepina na 3 vzadu. Niekedy sa tam stahuje Xhaka, ktory to zvlada dobre najma pozicne, niekedy tu ulohu hra Tomi, alebo niekto iny a niekedy ju nezvladne ten niekto pozicne tak dobre ako GX – naposledy Elneny s MU ked jeho pozicne chyby prispeli k dvom golom..
    Dnes ta trojka bola dost logicky vystavana ako Benny Blanco, Bob Holding a Gabby, Cize uplne prirodzene mal Kieran viac priestoru na utocenie, ako aj GX. A tak aj bolo, aj si to Ondrej spravne vsimol 😉
    Vzadu to teda dnes istil o.i. Benny, a uz iba preto ze hral so Sunderlandom 60 minut, nemohol pilovat lajnu ako Kieran – ani na to podla mna nema predpoklady. Tudiz mi pride uplne nevhodne mu znizovat znamku za malu podporu ofenzivy, specialne to zvyraznit slovne v porovnani s Kieranom ktory hral v podstate falosne kridlo a mal zjavne dost ine ulohy.
    Este sa mi zda podhodnoteny Ode, ten mal fantasticky prvy polcas a vyrazne prispel k hladkemu priebehu. Naopak az do rozhodnuteho stavu sa mi az tak ako inokedy nepacil Laca. Nehral zle, ale proste to nebol 60 minut full Laca ako ho pozname.
    Inak dobre napisane.

    |
    • Avatar photo
      Ondřej (karma: 435) #1

      Díky za postřehy. Ten switch na 3 vzadu Mikel občas dělá, ale podle mýho názoru se to v zápase s Norwichem nedělo. Podívej se schválně na heatmap našich obránců. Holdini s Gabrielem 90-95% zápasu v přesném středu hřiště (levý a pravý stoper), Kieran s Benjaminem na stranách trochu výš, ale samozřejmě každý na své straně. Rozdíl mezi prostorem pohybu obou wingbacků v těch mapách vidět je, ale není nijak markantní. Nicméně dá se souhlasit s tím, že Kieran měl výraznější ofenzivní pokyny oproti Benovi, který s ohledem na neobvyklou pozici měl hrát spíš na jistotu.
      Ohledně hodnocení a známky máš možná pravdu – ale já nikdy nevím, jak hodnotit hráče, který hrál mimo svoji pozici. Jestli na to brát ohled a trošku horší výkon tím omlouvat, nebo se na ten výkon podívat opravdu kriticky. Stejné dilema jsem měl v minulosti u Xhaky, když nastupoval na LB – ale když jsem ho pochválil, tak se objevily komentáře, že hrál na prd, a když jsem ho zkritizoval, tak jsem byl zase zaujatý. 🙂 Nedá se holt zavděčit každýmu (a trocha té kontroverze alespoň okoření místní diskuzi). 🙂

      |
      • mc1897 (karma: 877) #1

        Heatmap trocha klame lebo bek musi hadzat auty. Vtedy sa opacny bek stiahne a vyrovna sa to, a neveril by si kolko casu zaberu v zapase auty. Ale v zasade hrame na 3 vzadu stale, najma ak ideme zozadu. Teraz v poslednej dobe perfektne dostupujeme a predskakujeme, najma proti timom mimo TOP4 si v tom verime a je to vidno. To s Luizom, Bellsom a Kolasinacom moc neslo. Aj Holding dnes raz prepadol v 1.p. pri napadani a bola z toho ta jedina strela na branu v 1.p.
        Bodovanie: vseobecne sa na nete vyvinul pri 10 bodovom systeme taky konsenzus, ze ak zahras co sa ocakava – svoj vlastny standardny vykon, teda priemer bez velkych chyb a extra pozitivnych veci, pri zohladneni ocakavaneho timoveho vysledku, tak by si mal mat 6.0. Myslim ze aj tie automaticke hodnotiace systemy ako whoscored z tohto cisla vychadzaju.
        To je to, pod co by som dnes nesiel, kedze vsetci zahrali minimalne svoj standard.
        Ale cisla su vec nazoru…

        |
        • Avatar photo
          jakub (karma: 16305) #1

          Já měl za to, že Heatmap zaznamenává dotyky s míčem a ne samotný pohyb bez míče.

          |
          • mc1897 (karma: 877) #1

            Hmm, to neviem, na nasej mladeznickej urovni je to cisto pohyb,
            U profikov to moze byt ine, to je dobry postreh, skus pripadne zisrtit.
            Ale defacto to nic nemeni, aj aut je prihravka a dotyk.

            |
          • Luhla (karma: 2570) #1

            mc1897: zde odkaz na cca 20minutové video s člověkem, který se tomu věnuje:
            google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjK0KbE14P1AhVNzaQKHR_TDwYQwqsBegQIKBAB&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D5g-GXZb1rwY&usg=AOvVaw0Fbk13ZOYgi759ThQsHV7H

            |
  13. mates77 (karma: 199) #1

    Tomiyasu, Soares, Mari, Lokonga, Chambers, Maintland-Niles vsetci choroba..tak asi sa to rozšírilo aj u nás už?

    |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      Tito nasi su out uz asi tyzdne, ziadna novinka, mozno Tomi. Ale oficialne ziadali prelozenie Vlci:
      „Wolves requested a postponement, which the Premier League has agreed to on the basis that Lage does not have the minimum required number of players available to him.“

      |
    • Ondra (karma: 1648) #1

      však mari a lokonga byli na lávce a tomi je zraněnej ne? ti dva už se z covidu dostali. Odloženo je to především kvuli wolves.

      |
  14. gunner19 (karma: 37) #1

    odlozeny zapas je fajn, viac si oddychnu .. ale netesil by som sa z toho ze city hra v stredu zapas .. v sucasnej forme budu mat brentford ako trening a s nami tiez ocakavam ze nebudu mat problem .. snad nas ale nerozstrielaju 😀

    |
  15. btw3 (karma: 1371) #1

    OT: AMN smer AS Rim udajne v pokrocilej faze. Hostovacka (poplatok 600.000£) s opciou na kupu za 10m € (cca 8,4£). pisu o tom viaceri od di marza po romana..

    |
    • Sniper (karma: 1863) #1

      Veľmi zaujímavé, asi musia mat rozrobené niečo opačným smerom. Aj keď toho veľa neodohral tak teraz keď odíde thomas a mo by to bola samovražda ostat len s granitom a sambim a nikoho ďalšieho nemať v zálohe. Krajný prípad Chambers a najkrajnejši White, ktorí tam máji tiež nejaké skúsenosti.

      |
        • FildaGooner (karma: 4586) #1

          Ja i o Zakariovi a Renatovi. Me se Renato hrozně líbí, ale vlastně nevím, jaká je jeho hlavní pozice, někdy hraje CM, nekdy CAM, někdy dokonce křídlo… Ale je to celkem dynamicky záložník a vedle Xhaky nebo Thomase by to mohlo fungovat a dobře se doplňovat. Zakariu moc následovaného nemám, viděl jsem ho na euru, ale Gladbach vidim tak max když to časově vyjde proti Leverkusenu, BVB nebo Bayernu a Nevese bych ja osobně moc nechtěl…

          |
          • Sniper (karma: 1863) #1

            Možno to nakoniec bude už niekoľkokrát Jakubom spomínaný Svandberg z Bologne…to by ohľadom na posledné prestupy pomaly viac sedelo

            |
  16. killerhammer (karma: 6980) #1

    Toto bol naozaj perfektný večer.
    Nielen hra a výhra 5:0 ale následne aj skvelá správa, že sa odkladá nezmyselný zápas v utorok.
    Ja by som dal hráčom a málo vyššie známky ale to je subjektívna záležitosť.
    Najviac ma ale zaujala tá štatistika bez Aubu.
    Jasné, vedeli sme, že Auba hrá veľmi zle ale takýto boost v góloch asi čakal málokto.
    Áno, uvidí sa až po City, ale tá dravosť v útoku s Martinellim a hold up play s Lacazettom je o level inde.
    Stále preto nerozumiem Artetovi, prečo nechal Aubu tak dlho sa vytrápiť na ihrisku až sa to ukončilo hentým výstupom, príde mi, že sám Auba to vzdal a nechal sa disciplinárne potrestať.
    Bolo predsa N zápasov, kde mohol Auba ísť dole v 60 min. alebo vôbec nenastúpiť a nemuselo okolo toho byť takéto divadlo.

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16305) #1

      V posledním Aubově zápase proti Evertonu naskočil Auba z lavičky na 6 minut, před tím proti United šel ze hřiště v 78. minutě a proti Newcastlu šel dolů v 75. minutě, celých 90 minut odehrál v sedmi utkáních letos a ve stejném počtu zápasů střídal nebo byl střídán.

      |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        Ďakujem za štatistiku ale tých zápasov, kde nemusel Auba hrať alebo byť striedaný oveľa skorej mohlo byť ďaleko viac.
        Jasne, ak by ho Arteta stiahol skorej zo zápasov, tá Aubova reakcia by asi prišla aj tak ale podstatne skorej a dnes sme mohli mať o pár bodov viacej.

        |
  17. Avatar photo
    waldenmedis11 (karma: 346) #1

    Tierneyho gol na 2:0 bol zlomový úsek,ked sme sa nevedeli dlho po Sakovom gole presadiť a domáci rozohrali špinavo-pragmatickú hru kde sme mohli mať zarobené na nepekné karty a možno až vylúčenia…Pre mňa MOTM Martin s číslom 8

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.