Hráč a branka měsíce říjen.

Se začátkem nového měsíce je třeba vyhodnotit ten předchozí. A začneme velmi příjemně.

Aaron Ramsdale byl nominován na ocenění pro nejlepšího hráče v Premier League za měsíc říjen. Náš reprezentační gólman udržel ve čtyřech zápasech dvě čistá konta a ze zápasu s Leicesterem City si navíc odnesl cenu pro nejlepšího muže utkání.

Svým hlasem můžete Aarona podpořit ZDE.

Teď přichází na řadu hlasování klubové a začneme také hráčem měsíce. V říjnu jsme naši neporazitelnost natáhli už na 8 utkání a mohli jsme vidět spoustu skvělých výkonů, které k tomu přispěly.

Prvním z nominovaných je stoper Gabriel. Ten předváděl skálopevné výkony v srdci naší obrany. Navíc si proti Leicesteru připsal úvodní branku.

Dalším aspirantem je naše mladá hvězda Emile Smith Rowe. Ten pokračoval ve skvěle rozběhnuté sezóně. Proti Aston Ville si připsal asistenci a gól a svou čtvrtou branku v sezóně vsítil do brány Leicesteru.

Samozřejmě ani tady nemůže chybět Aaron Ramsdale. Mladý brankář nepřestává udivovat a stejně jako Gabriel pomohl k udržení čistého konta proti Brightonu a Leicesteru, proti kterému si navíc připsal jeden neskutečný zákrok.

Posledním nominovaným je náš kapitán – Pierre-Emerick Aubameyang. Ten svůj tým inspiroval několika poctivými a běhavými výkony a v zápase proti Aston Ville nadvakrát proměnil pokutový kop.

Hlasovat můžete ZDE.

Na závěr je zde hlasování o nejhezčí branku za měsíc říjen. V tomto hlasování se o cenu uchází například Katie McCabe, Alex Lacazette, Frida Maanum či Pierre-Emerick Aubameyang.

Hlasovat můžete ZDE.

/arsenal.com, twitter.com/